"Sanatorium miłości 2". Stenia wyjawiła prawdę o związku z Władysławem! Była przez niego nękana?

A miało być tak pięknie! Program "Sanatorium miłości 2" miał udowodnić, że miłość na emeryturze też jest możliwa, a jednym z potwierdzeń tego założenia mieli być Stenia i Władysław P., którzy w programie wyglądali na szalenie zakochanych! Rzeczywistość jednak brutalnie zweryfikowała ich relację.

Multimedia

Para jak z obrazka - tak wielu mówiło o Steni i Władysławie P., którzy w "Sanatorium miłości 2" sprawiali wrażenie pary idealnej. Mężczyzna zdobył serce kuracjuszki do tego stopnia, że w po finale programu nawet mówiło się o ślubie!

Ślubu jednak nie było, a rzeczywistość okazała się okrutna. Po finale show, gdy Stenia obejrzała odcinki programu, zrozumiała, że Władysław nie do końca był z nią szczery, a ponadto pomiędzy mężczyzną a kobietą pojawiało się coraz więcej różnic. Nic z tego nie mogło być.

Stenia spędziła swoje urodziny sama! Rozstała się z Władysławem?Zobacz więcej

Stenia Kowalska postanowiła zakończyć relację z Władysławem, ale mężczyzna nie mógł pogodzić się z jej decyzją. Jak wyznała w "Rewii" Stenia:

Władysław nie pogodził się z nagłym zerwaniem.

Dla Władysława to była plama na honorze. Chociaż o zostawieni mamy w spokoju prosiła go nawet córka Steni, ten wciąż próbował różnymi sposobami skontaktować się ze Stenią. ocztą kurierską wysyłał bukiety kwiatów, ale nie Stenia ich nie przyjmowała, chcąc, aby koszmar nękania w końcu się skończył.

Teraz kobieta wciąż jest sama, ale właśnie to daje jej spokój oraz szczęście.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×