"Sanatorium miłości 2". Wiesia Judek przeszła ogromną metamorfozę. Uczestniczka programu schudła 16kg!

Wiesia Judek to jedna z najbardziej zapamiętanych postaci 2. sezonu "Sanatorium miłości". Już w programie zwierzała się, że chciałaby schudnąć. Uczestniczce udało się osiągnąć swój cel. Kobieta przyznaje, że teraz oglądają się za nią mężczyźni!

Multimedia

Wiesia Judek fanom "Sanatorium miłości" jest znana z 2. sezonu programu. Uczestniczka została zapamiętana jako otwarta i szczera kobieta. Widzowie przekonali się, że nie jest ona typem osoby, która owija w bawełnę. To, co uważa za słuszne, od razu mówi. Swoją osobowością zachwyciła wielu fanów, ale także kolegów z telewizyjnego show. W rozmowie z Martą Manowską bohaterka przyznała, że jednym z jej marzeń jest piękna sylwetka. Wiesia bardzo chciała schudnąć.

Jadwiga pochwaliła się przystojnym bratem! Kim jest Zbigniew? Fanki oszalały na jego punkcie!Zobacz więcej

Wiesia Judek z "Sanatorium miłości'" i jej wymarzona metamorfoza!

Wiesia nie poprzestała tylko na słowach. Po zakończeniu nagrań "Sanatorium miłości" postanowiła zacząć działać. Motywacją do mogła być n.in. lawina raniących komentarzy na temat jej wyglądu.

Wyzywają mnie w sieci od grubasek. Mówią, że poszłam do programu tylko po to, by na randkach nażreć się tortu i innych słodkości za darmo. To nieprawda! Choć jestem na emeryturze, to stać mnie jeszcze, by sobie kupić kawałek tortu. Nie muszę po to iść do programu – przyznała w rozmowie z "Faktem".

Kobiecie udało się osiągnąć swój cel. Początkowo zamierzała schudnąć 10 kg. Ostatecznie udało jej się zgubić 16kg! Jak twierdzi uczestniczka, w procesie utraty wagi bardzo pomogły jej aktywności na planie programu. Dzięki przemianie Wiesia czuje się lepiej w swoim ciele, ale podkreśla, że zmieniło się tylko jej ciało, ale nie charakter. Bohaterka show mówi również o tym, że po jej metamorfozie mężczyźni zaczęli się nią interesować.

Moim hejterom chciałabym zamknąć gębę tym, że ja się przecież w tym programie wylaszczyłam! Schudłam ponad 10 kilogramów, więc oczywistym jest, że się wcale tam nie objadałam. Taka krytyka spływa po mnie jak po kaczce i ja mam do tego ogromny dystans – tak odpowiedziała Wiesia Judek osobom, które z niej drwiły.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ziuta (gość)

    Naprawde nie widze röznicy

    16.08.2021 13:47
  • Beti (gość)

    Pięknie Pani wygląda. Jest Pani wspaniałą kobietą, a ludźmi którzy piszą okropne słowa proszę się nie przejmować pozdrawiam

    15.08.2021 19:46
  • Barbara Mazan (gość)

    Dla mnie ,jest pani wspaniałą kobietą,w każdym calu ,ii jest sobą.pozdrawiam cieplutko.

    15.08.2021 19:28
  • Aneta (gość)

    Brawo Pani Wiesiu tak trzymać a ci co krytykują to pewnie brzydale i nigdy nie byli szczesliwi i zazdroszcza💕💕

    15.08.2021 15:38
  • Haneczka (gość)

    Wiesiu jesteś super tak trzymaj.

    15.08.2021 09:41
  • Jmimi (gość)

    Gtuba dresiara przemądrzała i brzydka

    14.08.2021 17:35
  • Ja (gość)

    Pani Wiesiu jest Pani super babeczką niech się Pani trzyma dzielnie i nie zwraca uwagi na złośliwe komentarze. Ci co hejtują są zgorzkniali. Nic w życiu nie robią tylko złośliwie komentują. Pozdrawiam. Niech zawsze będzie Pani sobą.

    14.08.2021 14:01
  • Danuta (gość)

    Cudowna ciepla madra kobitka

    14.08.2021 07:54
  • Maria (gość)

    Bardzo sympatyczna osoba o wielkim sercu. Ps. A, komentarze niektórych są, wręcz, chamskie. Chude,, tyki,, się odzywają. P. Wiesiu bardzo panią lubię i pozdrawiam, a głupimi niech się pani nie przejmuje, bo kochanego ciała nigdy za wiele. Poprostu pani zazdroszcza .

    14.08.2021 00:39
  • Laszkowska (gość)

    Brawo Pani Wiesiu .Jest Pani super babeczka i tak trzymać . Ma Pani swoje zdanie i mówi prosto z mostu dla mnie super .Lubię takich ludzi nie udających miłych i słodkich a za plecami nóż w plecy . Pozdrawiam i życzę dużo zdrówka ♥️💋

    14.08.2021 00:39
  • Laszkowska (gość)

    Brawo Pani Wiesiu .Jest Pani super babeczka i tak trzymać . Ma Pani swoje zdanie i mówi prosto z mostu dla mnie super .Lubię takich ludzi nie udających miłych i słodkich a za plecami nóż w plecy . Pozdrawiam i życzę dużo zdrówka ♥️💋

    14.08.2021 00:38
  • Laszkowska (gość)

    Brawo Pani Wiesiu .Jest Pani super babeczka i tak trzymać . Ma Pani swoje zdanie i mówi prosto z mostu dla mnie super .Lubię takich ludzi nie udających miłych i słodkich a za plecami nóż w plecy . Pozdrawiam i życzę dużo zdrówka ♥️💋

    14.08.2021 00:38
  • Beata (gość)

    Brawo Pani Wiesiu .Jest Pani super babeczka i tak trzymać . Ma Pani swoje zdanie i mówi prosto z mostu dla mnie super .Lubię takich ludzi nie udających miłych i słodkich a za plecami nóż w plecy . Pozdrawiam i życzę dużo zdrówka ♥️💋

    14.08.2021 00:38
  • Jolinka (gość)

    Wszędzie tłusta Wiesia, gdzie ta odchudzona, bo nie widzę, a ślepa nie jestem.... 😏

    13.08.2021 23:21
  • Beata (gość)

    tak trzymacPani Wiesiu

    13.08.2021 22:58
  • Sebastian (gość)

    Nie lubiłem jej w tym programie. Wkurzająca była. I jakoś po "schudnieciu" 16 kg nie widać różnicy to po co to robić 🤪🤣🤣🤣

    13.08.2021 22:06
  • Helena (gość)

    Ale nie widzę foty po schudnieciu,16 kg.w tym wieku to bardzo dużo i skora wdzedzie wisi,na zdjeciach z galerii nadal widze otyla panią,a chcialam zobaczyc odchudzona.Znaczy krecicie z tym schudnieciem:)

    13.08.2021 19:08
  • Maszkara (gość)

    Jej już nic nie pomoże

    13.08.2021 16:31
  • Jolunia (gość)

    Jest pani poprostu zajebista tak trzymać miłość przyjdzie ja panią uwielbiam za szczerość prawdę takich ludzi szczerych już nie ma każdy udaje kogoś innego Pozdrawiam

    13.08.2021 11:48
  • Apolonia (gość)

    Słusznie Pani Wiesiu, nie wygląd człowieka lecz jego charakter,, temperament, pasję są ważniejsze. Podziwiam Panią i gratuluję, odwagi, szczerosci. Udawać przed kamerą każdy może ale być sobą to wymaga odwagi i dystansu do samej siebie. Pozdrawiam Panią serdecznie. Apolonia z Rolnik szuka żony. ❤️😀🌹

    13.08.2021 11:26