"Sanatorium miłości 3". Andrzej Kuna i Janina Szulc mają się ku sobie? Czułe zdjęcia z wakacji wiele sugerują!

"Sanatorium miłości" to program, który skradł serca widzów. Za nami cztery edycje popularnego show, a fani programu wciąż z zapartym tchem śledzą dalsze poczynania swoich ulubionych seniorów. Wiele wskazuje na to, że właśnie rodzi się uczucie między uczestnikami "Sanatorium miłości 3" - Andrzejem Kuną i Janiną Szulc! Czułe zdjęcia z wakacji wiele sugerują!

Multimedia

Andrzej Kuna i Janina Szulc z "Sanatorium miłości 3" mają się ku sobie? Czułe zdjęcia z wakacji wiele sugerują!

"Sanatorium miłości" to bezapelacyjny hit Telewizji Polskiej. O programie z edycji na edycję jest coraz głośniej, a bohaterowie show coraz śmielej poczynają sobie w mediach społecznościowych i korzystają z uroków sławy. Za nami cztery edycje show, ale teraz warto wrócić pamięcią do "Sanatorium miłości 3", gdzie poznaliśmy m.in. Andrzeja Kunę oraz Janinę Szulc.

Od kilku dnia wiadomo, że uczestnicy 3. i 4. edycji "Sanatorium miłości" wybrali się na wspólne wakacje, gdzie imprezują i cieszą się sobą. W składzie znaleźli się Andrzej Sikorski, Monika Zajączkowska, Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz, Krystyna Wolfart, Andrzej Kuna i Janina Szulc.

Andrzej Sikorski i Monika Zajączkowska w czułych objęciach! Wyjątkowe wyznanie mężczyzny!Zobacz więcej

Patrząc na zdjęcia, widać, że seniorzy bawią się doskonale i dobrze czują się w swoim towarzystwie. Jednak przyglądając się fotkom, można wyczytać z nich coś jeszcze, a mianowicie... Andrzej Kuna i Janina Szulc bardzo się do siebie zbliżyli!

Widać, że czują się razem bardzo swobodnie i cieszą wspólnie spędzanymi chwilami! Myślicie, że to jeszcze przyjaźń, czy może już coś więcej?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Józef (gość)

  Janka największa brzydula z tą podobną do icha cha cha Jadzką.

  15.07.2022 20:19
 • Roman (gość)

  Janka to dno.

  11.07.2022 19:34
 • Korekta (gość)

  Kazek nie bądź zawistna baba bo chyba nią jesteś jaki tam widzisz mankament u tych Pan?już wiem która to blondynka Krystyna ta to w ogóle najładniejsza że wszystkich kobiet,powinni ja wziąść do filmu bo piękna i zgrabna kobieta nie ujmując Jance.Wiecej o innych kobietach nie powiem bo mało ciekawe a zwłaszcza ta co tak nie elegancko postapila z tym panem,to dopiero można nazwać.A te Panie są super.

  10.07.2022 02:13
 • Kazek (gość)

  Korekta. Chyba pięknych kobiet nie widziałaś. Jaka Janina piękna i ta bladynką.Pokazuja chaluksy i nogi ktore sa pelne celulitu. Inteligentna kobieta i szanującą się tak sie nie zachowuja. Żenada. Takie piękne a sama to jest już odpowiedź. Parcie na szkło lans i własną głupota.

  09.07.2022 11:10
 • Korekta (gość)

  Janka fajna kobieta ,na pewno ma dystans do tego Pana.A kto jej zabroni bawić się, przecież nic złego nie robi.Napewno z tym panem nic ja nie łączy bo ona jak widać za wesoła i mądra by wiązać się z tego typu osoba.A są wakacje więc życzę Pani Jance by bawiła się jak najwięcej,bo życie jest za krótkie by słuchać i czytać tych głupot o niej.Ona jest i ta blondynka nie pamiętam imienia najładniejsza z tego odcinka.Zycze fajnych wakacji i reszty życia.

  08.07.2022 17:52
 • Barbara (gość)

  Janina pusta jak i Andrzej.

  08.07.2022 14:19
 • 1111 (gość)

  Fajnie, że się przyjaźnią. Pamiętam jak super tańczyli razem - chyba na wieczorku "zapoznawczym". Pani Jance super w nowej fryzurze.

  08.07.2022 09:26
 • Edi (gość)

  Jestem facetem który ogląda sanatorium miłości,ale Janka to była najbrzydsza kobieta z lll edycji.Na głowie miała kreta a teraz wygląda jak Mikołaj Kopernik.Kelner jej nie chciał i dalej gania?Czy rodzina nie widzi że potrzebna jest na gwałt pomoc.Pokazuje czerwone majtki na fotkach u Moniki.Prosze pomóc tej kobiecie.Andrzej też na głodzie,brawo Elu że pogonilaś bawidamka.

  07.07.2022 21:02
 • Maria (gość)

  Co się nie robi żeby zaistnieć pamiętam z programu jak się kłucili u Pani Madryt Janka Jadwiga i Andrzej. Nagle sympatiia. Janka brzydka i fałszywy uśmiech. CHARAKTER wredny

  07.07.2022 20:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×