"Sanatorium miłości 3". Edward z Haneczką w "Pytaniu na śniadanie". Senior chce oświadczyć się ukochanej! Będzie ślub?

Edward z "Sanatorium Miłości 3" pojawił się z ukochaną Haneczką w "Pytaniu na śniadanie". Para seniorów opowiedziała o tym, co ich połączyło. Okazuje się, że senior jest już gotowy na zaręczyny! Co na to jego ukochana?

Multimedia

Edward z "Sanatorium Miłości 3" z Hanną w "Pytaniu na śniadanie"

O tym, że Edward z "Sanatorium miłości 3" jest zakochany dowiedzieliśmy się w wielkanocnym odcinku "Familiady". Jurny senior ogłosił wtedy, że spotyka się z "fajnym kociakiem", a niedługo potem pokazał ukochaną w mediach społecznościowych. Haneczka od razu skradła serca internautów.

Zakochani seniorzy pojawili się ostatnio w "Pytaniu na śniadanie". W niedzielnym wydaniu programu (3.05) opowiedzieli o początkach swojej miłości. Kto kogo poderwał?

Edward na nowym zdjęciu ze swoją ukochaną! Fani zachwyceni zakochanym seniorem!Zobacz więcej

Haneczka przyznała w "Pytaniu na śniadanie", że początkowo nie była fanką "Sanatorium miłości". Wciągnęła ją dopiero 3. edycja, w której występował Edward. To ona wyszła z inicjatywą i poderwała rubasznego kuracjusza.

Pogratulowałam mu na Facebooku w prywatnej wiadomości i tak się zaczęło. Zaczęliśmy pisać, potem się spotkaliśmy w Bydgoszczy - wyznała ukochana Edwarda w "Pytaniu na śniadanie".

Czym sympatyczna Haneczka ujęła Edwarda? -Od razu zaiskrzyło u mnie, na sto fajerek, Hania zaakceptowała moje zaloty i przymizgi, umówiliśmy się na następne spotkanie i następne i tak ciągniemy to do dziś - dodał zadowolony kuracjusz.

Andrzej jest zakochany? Kolejny senior znalazł miłość po programie!Zobacz więcej

Edward chce się oświadczyć Hannie!

Seniorzy są na razie na etapie poznawania się, pomieszkują raz u Hani, raz u Edwarda. -Mamy swoje lokum, jesteśmy cały czas jak papużki nierozłączki, na emeryturze jest wspaniałe życie - podkreślił Edward.

Edward dodał, że ma wobec Hanny poważne zamiary. -Nie wiem, z jakim odzewem się spotkam - dodał nieśmiało. Szykują się zaręczyny!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Arleta (gość)

  Jak widać miłość nie zważa na wiek i to jest piękne. Mój facet oświadczył mi się w leszczyńskim aerotunelu w 3 rocznicę naszego związku, miałam wtedy 26 lat. Uważam, że do miłości i bycia razem do grobowej deski trzeba dorosnąć.

  05.05.2021 11:52
 • ona (gość)

  Co to za określenie "jurny senior" droga autorko tego tekstu? Poziom podłogi.

  04.05.2021 17:43
 • Reńka (gość)

  Widać że szczęśliwy aż mu twarz złagodniała I niech tak zostanie wszystkiego dobrego.

  04.05.2021 16:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×