"Sanatorium miłości 3". Halina Jaksa ostrzega i alarmuje! W sieci podszywają się pod znaną seniorkę! Jej znajomi są zagrożeni?

Halina Jaksa to jedna z największych gwiazd programu "Sanatorium miłości 3". Seniorka po tym, jak została królową turnusu trzeciej edycji randkowego show TVP, odżyła na nowo! Niedawno była na wakacjach, bawiła się z przyjaciółmi, ale nie każdy życzy jej dobrze! Teraz Halina Jaksa ostrzega!

Multimedia

Halina Jaksa ostrzega i alarmuje! W sieci podszywają się pod znaną seniorkę! Jej znajomi są zagrożeni?

Halina Jaksa to postać, której fanom programu "Sanatorium miłości 3" przedstawiać nie trzeba. Seniorka od razu zdobyła sympatię i uznanie widzów, którzy pokochali ją za autentyczność oraz gołębie serce.

Ostatnio Halina Jaksa zaczęła żyć pełną piersią! Była na wakacjach, imprezowała z przyjaciółmi, ale nie wszyscy dobrze życzą sympatycznej seniorce... Halina Jaksa podzieliła się na swoim facebookowym profilu niepokojącym wpisem. Ktoś chce wykorzystać seniorkę i podszywa się pod nią na portalu Facebook!

‼️‼️ Właśnie dowiedziałam się od Ewy, że ktoś otworzył konto podszywając się pod moją osobę.😡 😡 Oświadczam, że ja mam TYLKO JEDNO konto ‼️‼️ Proszę nie przyjmować zaproszeń, bo nie mogę brać dpowiedzialności za wpisy tamtej osoby. ‼️‼️

Halina Jaksa zaprosiła do siebie rodzinę oraz przyjaciół i urządziła imprezę! Fani zachwyceni domem seniorki!Zobacz więcej

Niestety, kilku znajomych Haliny Jaksy nabrało się na fałszywe konto. Czy są zagrożeni? Tego nie wiemy, ale przestępcy często podszywają się pod inne osoby w sieci i próbują wyłudzić od ich znajomych pieniądze. Halina Jaksa w porę ostrzegła swoich znajomych, co na szczęście minimalizuje szansę na oszustwo.

Tak myslałam,że to fałszywe konto.Pozdrawiam Halinko ❤

Dobrze że tu to napisałaś...Pozdrawiam...

Ja popelnilam blad i przyjelam zaproszenie na nowe konto ale dalam sie nabrac Pozdrawiam jednoczesnie przepraszam za swoja glupote

Tak Halinka to prawda ja wylapalam . Zaprosił.mnie ktoś pod twoim kontem a dziś juz się usunął. , poniewaz napisalm do ciebie czy zalozylas drugie konto . I zaraz się usunął niedostępny w mesendzeze juz..pozdrrawiam kochana..

Ja Halinko dostałam Ale w po te zorietowałam się że to nie Ty bez zdjęcia zaraz usunęłam. Bo ja mam już Ciebie w znajomych. Mnie tak szybko nie nabiorą 😂

Tak to jest z popularnoscia. Kto przyjazny, będzie sercem.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×