"Sanatorium miłości 3". Jadwiga, Edward i Krystyna w "Jaka to melodia?"! Kiedy emisja?

Doskonałe wieści dla wszystkich fanów programu "Sanatorium miłości 3". Chociaż randkowe show już się zakończyło, to bohaterowie 3. sezony nie znikają jeszcze z telewizji! Już wkrótce będzie można ich zobaczyć w programie "Jaka to melodia?"!

Multimedia

JADWIGA, KRYSTYNA I EDWARD W "JAKA TO MELODIA?"!

"Sanatorium miłości 3" podbiło polską telewizję. Widzowie są zgodni; 3. edycja randkowego show TVP dla seniorów była najlepsza ze wszystkich i zdecydowanie najbardziej emocjonująca.

Szczególnie finał programu oraz to, co wydarzyło się po finale, rozpaliło widzów wręcz do czerwoności! Chodzi oczywiście o przyjaźń Haliny i Jadwigi, która finalnie zakończyła się... nieodebranymi telefonami oraz internetową kłótnią!

Halina i Jadwiga razem w Familiadzie. Nadal iskrzy? Spójrzcie tylko na nowe zdjęcia!Zobacz więcej

Teraz Jadwiga wraca do telewizji, a wszystko za sprawą programu "Jaka to melodia?"! Atrakcyjna seniorka będzie rywalizować ze swoimi znajomymi z "Sanatorium miłości", czyli Krystyną i Edwardem! Jak myślicie, które z nich okaże się najbardziej muzykalne i rozpozna najwięcej piosenek po jednej nutce?

"Jaka to melodia?" z udziałem uczestników programu "Sanatorium miłości 3" zostanie wyemitowana już w sobotę, 20 marca, o godzinie 17:30 na antenie TVP 1.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Heniula (gość)

  Jadwiga udawała kogoś kim zupełnie nie jest stąd to rozczarowanie jej osobą

  26.03.2021 04:46
 • Helena (gość)

  Janina wielja uroda i inteligencja nie grzeszy ale trzeba przyznać że smakiem ubrana i jak ja można porównywać do Halinki która ani uroda ani figura nie mówiąc już o zasobie wiedzy nie grzeszy. Więc trzeba być obiektywnym. Jaka mogła stworzyć się przyjaźń jak one są z 2roznych biegunów. Może ta jadwiga niezły związek by stworzyła z Wiesławem niezły facet a żadnego nie miał powodzenia u pan jak i Andrzej no z bagażem 4zwiazkow to nie towarzysz na starość choć tych 2sie wyróżniało z grupy

  25.03.2021 22:14
 • Teresa (gość)

  3tys uczestników starających się dostać do programu a wybiera się facetów nieodpowiednich do tych kobiet gdzie z góry wiadomo że żadnej sympatii się nie stworzy. Chyba że uczestnikiem będzie Pan z ministerialna emerytura i pieniędzmi na Mercedesa czy zagraniczne wycieczki. A nie tacy co ledwo ciągną z emerytury i widać że groszem nie pachną. Na starość każdy chce jeszcze dobrze pożyć a nie wegetować z kimś drugim bo czasu niewiele....

  25.03.2021 22:07
 • Jadwiga (gość)

  Że nie ma też jakieś korekty w sformuowaniu myśli. Krytyczne komentarze usuwają a z błędami ortograficznymi przechodzą. Dobrze ze ta halina znikła na chwilę tak jej pełno jak Iwony z poprzedniej edycji.. We 2 kreują się na gwiazdy 1sezonu...

  25.03.2021 22:02
 • Maria (gość)

  Bardzo nieudany sklad uczestnikow to jest przeciez zabawa jak mozna myslec i wierzyc ze tu pozna sie te druga polowke do grobowej deski groteskowe klotnie o facetow ktorych sie poznalo przed chwila ludzie troche godnosci nieudawanej zyczliwosci i zabawy z pobytu przeciez nic na sile. !!!!!!!

  25.03.2021 18:32
 • Grażyna (gość)

  Pani Anna też powinna popracować nad ortografią a szczególnie nad ż czy rz.

  19.03.2021 23:32
 • Anna (gość)

  Jadwiga pokazała na co ją stać okropna,brzydka i zarozumiała udająca primabalerinę

  19.03.2021 20:39
 • Hanka (gość)

  Jadwiga hehe,faktycznie atrakcyjna,z ktorej strony?program dno,a bohaterowie to chyba ulubiency tv,bo kto inny..

  19.03.2021 19:38
 • Jola (gość)

  Chętnie zobaczę Edwarda bo mi się podoba . Dobrze że nie będzie gwiazdy Haliny

  19.03.2021 18:58
 • Ana (gość)

  Mania. Proponuję popracować nad ortografią. Dramat. Rzmija😱😱😱

  19.03.2021 14:44
 • Mania (gość)

  A ciemu tam niema Halinki, kochanej kobiety o golembim sercu tylko ta rzmija jadwiga.!.!

  19.03.2021 13:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×