"Sanatorium miłości 3". Jadwiga i Janeczka w strojach kąpielowych! Seniorki zachwycają perfekcyjnymi figurami i imprezują z fanami programu!

Chociaż finał programu "Sanatorium miłości 3" już dawno za nami, to niektóre z uczestniczek randkowego show dla seniorów wciąż brylują i cieszą się ogromną popularnością. Jadwiga i Janeczka właśnie są na wakacjach, gdzie zachwycają swoimi figurami, a przy okazji... spotkały się z fanami "Sanatorium miłości"! Zobaczcie!

Multimedia

Jadwiga i Janeczka z "Sanatorium miłości 3" w strojach kąpielowych!

"Sanatorium miłości" to jeden z największych hitów Telewizji Polskiej. Randkowe show dla seniorów doczekało się już trzech sezonów i można odnieść wrażenie, że program z edycji na edycję jest coraz popularniejszy.

Rośnie także popularność uczestników programu. Chociaż finał "Sanatorium miłości 3" już dawno za nami, to Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz cieszy się tak dużą popularnością, że śmiało można nazwać ją gwiazdą! Seniorka właśnie wybrała się na wakacje, gdzie towarzyszy jej koleżanka z programu, Janeczka! Okazało się, że panie pojechały nad morze dzięki zaproszeniu znajomego Janeczki.

Tak jak było zaplanowane znajomy Janeczki zaprosił nas z Sanatorium Miłości do swojego domku letniskowego nad samym morzem w Stegnie. Super się bawimy. Zbyszku dziękujemy Ci bardzo❤❤❤😘😘😘

Krystyna i Janeczka bawiły się razem w Gdańsku! Przyjaźń seniorek kwitnie!Zobacz więcej

Panie na wakacjach bawią się doskonale! Do tego Jadwiga i Janeczka bez żadnych kompleksów pozują do zdjęć mając na sobie kostiumy kąpielowe, które doskonale podkreślają ich perfekcyjne sylwetki! Brawo! Niejedna młodsza kobieta może pozazdrościć ich takich figur!

Jadziu piekna stegna bylam 40 lat temu pozdrawiam z walbrzycha

Pozazdrościć przepiękne KOBIETKI jak nastolatki ❤❤❤❤❤❤😊👍💪😘

No proszę ,dwie nimfy w morzu !

Uroczo jak rybki w wodzie

Jadwiga szaleje na weselu. Seniorka sama wkrótce stanie na ślubnym kobiercu?Zobacz więcej

To jednak nie koniec atrakcji, bowiem się okazało, że nad morzem bardzo łatwo spotkać... fanów "Sanatorium miłości"! Dlatego też Jadwiga i Janina zaczęły imprezować ze swoimi fanami, którzy z seniorkami spędzili swoją pierwszą rocznicę ślubu! Co za historia!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kazek (gość)

    Bar kama Jantar fajne bo dużo wypiły. Miałem okazję zobaczyć Ye Panie robią szum żeby uwagę zwrócić na siebie. Z urody żadna nir grzeszy

    28.07.2021 12:55
  • Janina (gość)

    Pani Janka nie ma gustu zawze w programie miała tłuste włosy. Teraz wygląda w tym stylu o matko

    28.07.2021 12:52
  • Ginek (gość)

    Gdzieś mi mignęło ze rura jest przygotowywana dla Jadwigi cieszy się bardzo myske ze rura nie jest jej dziwna tańczyła napewno nie raz to widać. Kobiety troskę szacunku rozumie zabawa ale co to za Królowe jedna na świni Królowa druga na róże. Mało smaczne patrząc męskim okiem.

    19.07.2021 15:18
  • Alicja (gość)

    Trzeba mieć trochę klasy i wiedzieć co wypada a co nie. Mnie zachowanie tych Pan nie odpowiada, trochę skromności i taktu.

    19.07.2021 14:31
  • Alicja (gość)

    Trzeba mieć trochę klasy i wiedzieć co wypada a co nie. Mnie zachowanie tych Pan nie odpowiada, trochę skromności i taktu.

    19.07.2021 14:31
  • Balbina (gość)

    Trzeba mieć trochę klasy i wiedzieć co wypada a co nie. Mnie zachowanie tych Pan nie odpowiada, trochę skromności i taktu.

    19.07.2021 14:30
  • Balbina (gość)

    Trzeba mieć trochę klasy i wiedzieć co wypada a co nie. Mnie zachowanie tych Pan nie odpowiada, trochę skromności i taktu.

    19.07.2021 14:30
  • Balbina (gość)

    Trzeba mieć trochę klasy i wiedzieć co wypada a co nie. Mnie zachowanie tych Pan nie odpowiada, trochę skromności i taktu.

    19.07.2021 14:30
  • Balbina (gość)

    Trzeba mieć trochę klasy i wiedzieć co wypada a co nie. Mnie zachowanie tych Pan nie odpowiada, trochę skromności i taktu.

    19.07.2021 14:30
  • Balbina (gość)

    Trzeba mieć trochę klasy i wiedzieć co wypada a co nie. Mnie zachowanie tych Pan nie odpowiada, trochę skromności i taktu.

    19.07.2021 14:30
  • Balbina (gość)

    Trzeba mieć trochę klasy i wiedzieć co wypada a co nie. Mnie zachowanie tych Pan nie odpowiada, trochę skromności i taktu.

    19.07.2021 14:30
  • Balbina (gość)

    Trzeba mieć trochę klasy i wiedzieć co wypada a co nie. Mnie zachowanie tych Pan nie odpowiada, trochę skromności i taktu.

    19.07.2021 14:29
  • Balbina (gość)

    Trzeba mieć trochę klasy i wiedzieć co wypada a co nie. Mnie zachowanie tych Pan nie odpowiada, trochę skromności i taktu.

    19.07.2021 14:29
  • Janek (gość)

    Próżne kobity muszą się dowartościować.

    19.07.2021 13:18
  • Anka (gość)

    Mają parcie na szkło poznałam jedną z nich, słodko się uśmiecha ale nie za mądra ta kobieta i tez żadnych wartości, co było pokazane w programie

    19.07.2021 10:05
  • Zet (gość)

    Jak można w niektórych opiniach wyrażać się nie inaczej jak tylko po chamsku. Takimi wpisami wydajecie opinie o sobie ,kim wy jesteście , chyba zerami .

    19.07.2021 09:54
  • Misiaczek (gość)

    Dlaczego w ludziach tyle zlosci a dlaczego babevzki maja nie byc wesole i szczesliwe

    19.07.2021 07:07
  • Szaryk (gość)

    Pies je jebał, niech poczują tarcie w kroku.

    19.07.2021 01:49
  • Bar KAMA Jantar (gość)

    Bardzo miłe sympatyczne kobiety ..Mieliśmy zaszczyt gościć ich w naszym barze i także były na naszej imprezce jestem pełna podziwu ich kondycji kobiety ok 70 lat a tańczyły cała noc bez przerwy i to jeszcze jakie ruchy wiele młodszych kobiet między innymi ja wymieniam po kilku piosenkach 😁Dziękujemy za odwiedziny jesteście cudowne

    18.07.2021 23:30
  • Bar KAMA Jantar (gość)

    Bardzo miłe sympatyczne kobiety ..Mieliśmy zaszczyt gościć ich w naszym barze i także były na naszej imprezce jestem pełna podziwu ich kondycji kobiety ok 70 lat a tańczyły cała noc bez przerwy i to jeszcze jakie ruchy wiele młodszych kobiet między innymi ja wymieniam po kilku piosenkach 😁Dziękujemy za odwiedziny jesteście cudowne

    18.07.2021 23:30
NowszeStarsze