"Sanatorium miłości 3". Jadwiga pochwaliła się synem oraz bratem! Podobni do dziarskiej seniorki?

Program "Sanatorium miłości 3" już przeszedł do historii, ale część jego bohaterów wciąż funkcjonuje w przestrzeni publicznej i widać, że po zakończeniu randkowego show TVP dla seniorów chcą znaleźć miejsce dla siebie. Jedną z osób, która cieszy się zainteresowaniem ze strony fanów jest Jadwiga, której konflikt z Halinką w ostatnim czasie mocno napędzał komentarze widzów programu.

Multimedia

JADWIGA Z "SANATORIUM MIŁOŚCI 3" POCHWALIŁA SIĘ SYNEM I BRATEM!

Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz i Halina Jaksa w programie "Sanatorium miłości 3" sprawiały wrażenie przyjaciółek. Szczególnie Halinka cały czas wspominała, jak ważna dla niej jest relacja z dziarską Jadwigą i nazywała ją jedną ze swoich najlepszych przyjaciółek.

Jednak po zakończeniu programu coś się popsuło i okazało się, że panie są bardzo dalekie od przyjaźni. W komentarzach była prawdziwa burza, a Halinka i Jadwiga swoje niesnaski przeniosły do sieci i zaczęły wyciągać brudy.

Teraz to jednak przeszłość, a każda z pań po prostu robi swoje. Widać, że Jadwiga kompletnie nie żyje tym konfliktem, a zamiast tego po prostu cieszy się życiem. Ostatnio Jadwiga postanowiła pochwalić się swoim synem oraz bratem!

Halina Jaksa nominowana do tytułu Osobowości Roku 2020! Zasłużyła?Zobacz więcej

W komentarzach pod zdjęciem możemy przeczytać same zachwyty fanów! Czytamy m.in. (pisownia oryginalna):

Piękna rodzina Jadziu. Pozdrawiam i życzę dużo szczęścia.🌷🌷🌷🌷🌷😀

Super rodzinka. Pozdrawiam serdecznie życzę miłego dnia. 🌷🌷🌷

Też mam synka Tomaszka.😉 Pozdrawiam serdecznie p.Jadwigo😉

Jadziu rodzinka najważniejsza.Pozdrawiam cieplutko.

Syn i brat Jadwigi są podobni do dziarskiej seniorki? Oceńcie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gosia (gość)

    Zwyczajnie wszyscy tej kobiecie zazdroscie

    25.04.2021 11:53
  • jacy tacy (gość)

    Krytykantom się dziwię, jak wam nie wstyd? Jacy WY jesteście, jakie są wasze rodziny, dzieci.. wszyscy idealni, piękni, mądrzy

    25.04.2021 11:02
  • ??? (gość)

    P. Jadwiga nauczyła seniorki tańca, ładnego poruszania się , fajnej zabawy,,za to obrzucona błotem. Polska to dziwna kraj.

    25.04.2021 11:00
  • Aaa (gość)

    Jadzia chyba chce zostać gwiazdą na starość. Niestety to prostak zwłaszcza jak zaczyna coś mówić. Niestety porazka

    25.04.2021 07:34
  • Ela (gość)

    Jakaś fałszywa ta kobieta. Niedobrze jej z oczu patrzy. Nie mogłabym się z nią przyjaźnić

    24.04.2021 18:02
  • zula (gość)

    1, to nie można się uważać za kogoś lepszego, jak się nim jest? Ja niczego takiego nie zauważyłam, uwzięliście sie na Jadwigę.

    24.04.2021 14:26
  • 1 (gość)

    Pani Jadwiga była sztuczna i uważająca się za coś lepszego. Takie odniosłem wrażenie i nic na to nie poradzę. Mimo wszystko życzę dużo radości w życiu. Czasami pozory mylą.

    24.04.2021 10:59
  • iga (gość)

    Kiedyś czarodziejka, wstydziłabyś się !

    23.04.2021 17:09
  • Arabika (gość)

    Pani Jadzia bardzo dużo w swoim życiu przeszła na pewno to spowodowało że stała się silniejsza. Nie można krytykować nikogo za urodę a już na pewno kobiety. Jak powiedziała Coco Chanel " Nie ma kobiet brzydkich są tylko zaniedbane" Pani Jadzia jest zadbana i elegancka poza tym jest tancerką to u mnie podnosi jej atrakcyjność. Też chciałam być tancerka ale moje życie napisało inny scenariusz. Pani Jadziu głowa do góry i pierś do przodu. Jest Pani piękna i elegancka

    23.04.2021 15:54
  • Kiedyś czarodziejka (gość)

    Pani Krystyna powinna się udać do lekarza po szarej cerze i Kwaśnym uśmiechu widać że kobieta ma problemy ze zdrowiem może to tarczyca hormony , szybko powinna podjąć leczenie od bo trochę jest podobna do tego pytona o żółtych plamkach...

    23.04.2021 11:28
  • Goscio (gość)

    Jaka uroda taki charkter nie do zniesienia popostu wredna

    23.04.2021 08:33
  • Ymais (gość)

    Z przerażeniem czytam te komentarze !!!

    23.04.2021 06:11
  • Jasiek5 (gość)

    Artystka z pagarełego teatru!

    22.04.2021 19:13
  • Emerytka (gość)

    Każdy z nich jest sobą. Nie ma żadnego podobieństwa do p.Jadwigi. A pani Jadwiga to bardzo niesympatyczna, zadufana w sobie kobieta.

    22.04.2021 18:47
  • Jagna (gość)

    Kiedyś ją lubiłam Teraz już nie. Po tym jak potraktowała Władysława nie mam o niej dobrego zdania. To trudna kobieta

    22.04.2021 17:16
  • Ela (gość)

    Jak można tak oceniać ludzi nie znając ich chyba tacy to robią którzy są sami nie dowartościowani i beznadziejne i nudne mają życie więc muszą się używać na innych Jadziu jesteś mądrą kobietą i żyj swoim życiem

    22.04.2021 16:27
  • Zosia - gość (gość)

    Zamiast krytykować kogoś, spojszcie w lustro i zobaczcie co widzicie, ja widzialam brzydką bez ambicji, kultury osobistej, wymalowana jak sroka ta Jadwiga, niczego nie przedstawia ijest bezczelna do bolu typowa Baba Jaga, jeszcze ma czelność się pokazywac, myslala że złapie krolewicza na bialym koniu, jak się zachowywala wobec Wladzia ktory juz nie żyje, a z innym była po sanatorium i zostawil ją bez kretesa, żenada ta jadwiga i tyle,

    22.04.2021 15:46
  • Anulka (gość)

    Jakie obrzydlistwa piszecie. My nie mamy prawa nikogo oceniać. Spójrzmy na siebie lepiej ile mamy wad. Jeszcze się taki nie urodził coby każdemu dogodzil. Pani Jadziu jest Pani wspaniałą kobieta, pięknie Pani tańczy i ładnie sie porusza, z taką gracja:) Ma Pani poczucie humoru itd.

    22.04.2021 15:04
  • ona brzydka (gość)

    Nie lubie tej Pani.Uwaza sie za pieknosc a dla mnie dziwna uroda i ten czarny makijaz oczu.Okropienstwo!!

    22.04.2021 14:23
  • Anna (gość)

    Nieciekawa z tej pani osoba. Rozbuchane ego, olbrzymia miłość własna niezbyt lotny umysł i dwulicowość. Uroda dość kontrowersyjna.

    22.04.2021 14:17
NowszeStarsze