"Sanatorium miłości 3". Kuracjuszki punktują zachowanie Edwarda. Widzowie się do niego przekonują! To najbardziej nielubiany uczestnik tej edycji?

Edward to jeden z najbardziej kontrowersyjnych uczestników w całej historii programu "Sanatorium miłości". Jurny senior nie rozumie, dlaczego koleżanki z programu odrzucają jego zaloty. Poprosił więc Martę Manowską, aby wyjaśniła sprawę.

Multimedia

67-letni Edward od początku 3. edycji "Sanatorium miłości" wzbudza mnóstwo emocji. Jego niewybredne komentarze na temat kobiet oraz apodyktyczne zachowanie spotykają się z częstą krytyką internautów. Odcinki mijają, a senior nadal nie rozumie, dlaczego koleżanki z programu odrzucają jego zaloty. Dał temu wyraz w 8. odcinku "Sanatorium miłości 3", w którym to poprosił Martę Manowską, aby przyjrzała się sprawie.

Widzowie już wiedzą, kto zostanie Królem i Królową Turnusu! Komu kibicują internauci?Zobacz więcej

Manowska długo nie zwlekała i w trakcie jednej z zabaw podpytała kuracjuszki o Edka i jego zachowanie. -To nie jest człowiek, z którym można by było mieszkać, żyć, jest bardzo apodyktyczny - oceniła Janina. -Sposób zachowania, traktowania kobiet, wszystko na "nie" - dodała Jadzia.

Czy prowadząca "Sanatorium miłości" pomoże Edwardowi znaleźć odpowiedzi na nurtujące go pytania? Przekonamy się w następnych odcinkach "Sanatorium miłości".

Widzowie mają dość Andrzeja. Senior jest najbardziej kłótliwym uczestnikiem programu?Zobacz więcej

Warto zaznaczyć, że widzowie powoli przekonują się do Edka. W sieci można przeczytać, że jurny senior zyskuje przy bliższym poznaniu.

Jest jaki jest, żona poszła mu z kumplem, był paskudnie zraniony, jednak z tym się pogodził... Zaczynam na niego inaczej patrzeć.

Z jednej strony mi go trochę żal, że nawet nie rozumie, czemu jest nielubiany i co robi źle, z drugiej strony irytuje, ale też potrafi rozbawić swoimi tekstami lub zachowaniem

Gdyby on tak rozmawiał na randkach z innymi jak z Martą, to miałby znacznie większe szanse

A co Ty uważasz o zachowaniu Edwarda? Znajdzie miłość w programie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Hanka (gość)

  Kazda potwora znajdzie swego amatora😂⛄

  01.03.2021 13:23
 • trala (gość)

  Ania chyba szczupleje, wyjdzie jej na korzyść, fajna kobieta, Teresa, Krysia, ładne,grzeczne,ale panowie są jacy są, mały wybór, Zdzisio za Jadwigą się ugania i ten starszy też, cuda niewidy.....Halinkę to tylko Marta adoruje, trzeba było chłopa ze wsi zaprosić dla niej, może byłaby para.

  25.02.2021 11:49
 • rita (gość)

  Pan Edward już niczego sie nie nauczy - za póżno.To, że jest sobą i nikogo nie udaje to za mało drogie Panie które go tak faworyzują. Można dać po twarzy, rzucać mięsem i obrażać i baaaardzo w tym wszystkim być sobą, o to Wam chodzi ? Od partnera, partnerki oczekuje się wyrozumiałości, pewnej dozy tolerancji,opiekuńczości , przyjażni ....

  25.02.2021 11:42
 • Miss (gość)

  Najbardziej wiarygodny ,jest sobą, niekoniecznie mu to pomaga,ale jak to mówią lepszy oryginał od kopii

  24.02.2021 11:06
 • Fanka (gość)

  Dla mnie najbardziej z pań podoba się Ania a z mężczyzn Władysław wydaje mi się że pasowałby do Ani

  23.02.2021 14:50
 • Fanka (gość)

  Dla mnie najbardziej z pań podoba się Ania a z mężczyzn Władysław wydaje mi się że pasowalby do Ani

  23.02.2021 14:49
 • Małgosia (gość)

  Od początku edycji postawa tego starszego pana bardzo mi się podobała,jest soba,wie o co mu chodzi,a TE Panie chybanie do końca,czasem zachowują się jak kokietki ,które chciałyby byc adorowane i rozpieszczane.Kogo one przyjechały tam znależć...?Więcej pokory i wyrozumiałości Szanowne Panie.Program niebawem skonczy się i trzeba będzie zejść na ziemię.Mniej wymagań a więcej patrzenia sercem....

  23.02.2021 10:58
 • Seniorka (gość)

  Dziwię się że tyłu paniom podoba się Edek😭jest to autentyczny despota przy którym kobieta może być tylko posłuszna i bez własnego zdania, to że żona odeszła to świadczy o tym że miała już dość takiego traktowania, poczucie humoru tego pana też nie wszystkim odpowiada ale jak wynika z komentarzy są panie którym to odpowiada o dziwo😭😭😭

  23.02.2021 09:45
 • Zosia (gość)

  Nie dziwie się Edkowi został zraniony w życiu.Postępuje teraz ostrożnie.Dlamnie to super gościu..aaa kobiety są wredne!

  23.02.2021 09:04
 • Zosia (gość)

  Nie dziwie się Edkowi został zraniony w życiu.Postępuje teraz ostrożnie.Dlamnie to super gościu..aaa kobiety są wredne!

  23.02.2021 09:04
 • Samotns (gość)

  Dla mnie Halinka jest super i Zdzislaw

  23.02.2021 06:45
 • Gabi (gość)

  Edek może jest dziwny, ale mówi co myśli i mniej więcej wiemy czego się po nim spodziewać. To nie jest typ romantyka na pewno. Wiesław jego kolega z pokoju jest chyba gorszy.

  23.02.2021 06:21
 • Teresa (gość)

  Halinkan

  23.02.2021 06:09
 • JAGODA (gość)

  Po co taki głupi tytuł. Edward jest lubiany. To normalny facet. Zawsze uśmiechniety nie robi z siebie bóg wie co.

  23.02.2021 05:57
 • Marta (gość)

  Edek to typ tyrana miał wyrok za znęcanie się nad rodziną dlatego syn zmienił nazwisko i zerwał kontakty. Tam kobieta miała by tylko jedno prawo, milczeć. Czy wy tego nie widzicie, to typowy policjant.

  23.02.2021 05:20
 • Bibi (gość)

  Edward jest fajnym facetem. Prostolinijny i wesoly. A,ze lubi decydować sam? To niechby decydował. Ma dużo młodzieńczego wigoru.

  22.02.2021 23:46
 • Albert (gość)

  Edzio jest konkretny szczery a nie sztuczny jak inni Wiesław porażka Teresa też i ta reszta babstwa nic konkretnego tylko Halinka godna uwagi, Władysław jest OK super gość Żeglarz, Kobiety poco tam przyjechały mają parcie na szkło jak widać!

  22.02.2021 23:04
 • Longa (gość)

  Trochę się niepokoje o p. Zdzisława, bo p.Jadzia nie jest odpowiednia partnerka. Ona się brzydko bawi, chociaż niewiele ma do zaoferowania! No cóż ,to prawdę mówiąc jest zabawa, ale może ktoś znajdzie chociaż przyjaźń!

  22.02.2021 22:15
 • Ania (gość)

  Panie Edwardzie jest pan super gościem trzymaj pan tak dalej autentyczność

  22.02.2021 21:59
 • Dorota gość (gość)

  Z początku Pana Edwarda nie lubiłam ale po paru odcinkach jest to mój ulubieniec ,Panie Edwardzie jest Pan super gość ,Trzymam kciuki no i oczywiście za Panią Halinkę,

  22.02.2021 21:31
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×