"Sanatorium miłości 3". Metamorfoza Haliny krytykowana przez widzów! Fryzjer się nie popisał? "Jak mogli jej TO zrobić?"

Wielki finał "Sanatorium miłości 3" za nami. Niestety metamorfoza, jaką przeszła w ostatnim odcinku Halina, nie spodobała się widzom. Internauci otwarcie krytykują osoby odpowiedzialne za przemianę sympatycznej seniorki w mediach społecznościowych.

Multimedia

Metamorfoza Haliny z finału "Sanatorium miłości 3" krytykowana przez widzów!

W finale 3. edycji "Sanatorium miłości" okazało się, że uczestnicy wyróżnili w tym roku aż trzy osoby. Królem Turnusu został Zdzisław, Królowe były natomiast dwie - Jadwiga i Halina. Wyróżnienie dwóch kuracjuszek nie zrobiło na widzach aż takiego wrażenia, jak metamorfozy, które przeszli w ostatnim odcinku wszyscy uczestnicy.

Wielkie metamorfozy seniorów! Król i królowe turnusu wybrane! Zdzisław i Jadwiga są parą?Zobacz więcej

Na stylistów, fryzjerów i makijażystów odpowiedzialnych za przemiany seniorek i seniorów posypały się w sieci gromy! Najbardziej obrywa się osobom odpowiedzialnym za przemianę Haliny. Sympatyczna kuracjuszka z Pabianic miała zaliczyć w finale 3. edycji "Sanatorium miłości" wielkie wejście - nowy kolor włosów i fryzura, a także błyszcząca kreacja okazały się nietrafione. Tak przynajmniej uważa wielu internautów.

Halince to specjaliści zrobili krzywdę i uczesaniem i ubiorem

Tak mi szkoda Halinki, sama się lepiej ubierała, w sukienkach do kolan jej dużo lepiej, a fryzura porażka, fryzjer od siedmiu boleści

Halinka - masakra, charakteryzatorzy dali ciała

Skąd mieli tego fryzjera? Tragedia, fryzura Halinki niczym Malinowska że sklepu u Kiepskich...

Halinie chyba spalili włosy, bo cały czas w czymś na głowie, co to za przewiązka we włosach!

Podobno to nie szata zdobi człowieka. Na szczęście Halina zachowała poczucie humoru do końca. Co sądzicie o jej metamorfozie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Zadowolona z życia (gość)

    Ludzie dlaczego wy wszyskich iwszystko krytykujecie życie jest jakie jest i my już nie umiemy cieszyć się z niczego jedynie dowalić dopiec ot mali ludzie .

    .

    16.03.2021 19:20
  • Magda (gość)

    Halinka z Pabianic to prosta kobicina po powrocie jak sama mówi poszła na rynek kupić sukienkę ! Jakie są na rynku sukienki to widać bo takie nosi natomiast przyjaźń z Jadzia nie przetrwała bo o czym one miałyby rozmawiać o hodowli kur

    14.03.2021 19:22
  • Ala (gość)

    Niektóre panie ładnie wyglądały,Halinka akurat nie a wszyscy oczekiwali jakieś prawdziwej metamorfozy.Stylistka i fryzjer do wymiany!

    14.03.2021 19:16
  • Kazia (gość)

    Halinka królową dla tych widzów dla których królem jest Zenek Martyniuk😂😂😂

    14.03.2021 14:21
  • Monika (gość)

    Dajcie już spokòj nie osądzajcie nikogo. Aż żal jak te hieny ..... Wszyscy niskazitelni.

    12.03.2021 19:27
  • Danes13 (gość)

    Skrytykowałam stylistę i fryzjera,który się Haliną zajmował i zwracam honor.Dowiedziałam się wczoraj,że ona sama wybrała sobie ciuchy finałowe i nie skorzystała z rad fryzjera ,postawiła na swoim.

    11.03.2021 20:23
  • Aka (gość)

    Nie bierzcie do tego programu zawodowych płaczek, bo stracicie widzów. Nie można już patrzeć na te beksy na żądanie. Haliny bylo w programie o wiele za dużo a innych niemal wcale. Nie mam już ochoty tego więcej oglądać.

    11.03.2021 19:33
  • Magda magda (gość)

    No ludzie czego wy chcecie przecież to TVP1 było bawili się za naszą kasę a tak ogólnie nie pomoże puder róż kody dupa stara juz

    11.03.2021 16:46
  • Ewa (gość)

    Nie było wcale tak źle. Panie wyglądały bardzo ładnie, choć ,, królowe" mogłyby mieć inne stylizacje, korzystniejsze fryzury i stroje. Pani Janka i Krystyna,a także pozostałe panie, wręcz piękne.

    11.03.2021 14:22
  • Gość (gość)

    Szkoda tej p.Halinki lepiej się sama czesała i ubierała niż Ci styliści od siedmiu boleści...

    11.03.2021 14:13
  • Gość (gość)

    Szkoda tej p.Halinki lepiej się sama czesała i ubierała niż Ci stylu ści od siedmiu boleści...

    11.03.2021 14:12
  • Kasik (gość)

    Biedna kochana Halinka, jak mogli jej to zrobić?! Ten fryzjer to powinien w łeb dostać partacz jeden!!! Teraz niech Halinka zrobi fryzurę temu fryzjerowi co ją tak załatwił , kto jest za?

    11.03.2021 13:39
  • 60+. (gość)

    Z tego ostatniego odcinka wiekszosc odbiorcow miala niezly ubaw. Bal przebierancow.A Haline to upokorzyli na maksa. Troche sama przyczynila sie do tego. Od poczatku bylo jej za duzo-tak na zmiane placz i smiech. I ten blaszany zab.

    11.03.2021 11:09
  • Wielbicielka (gość)

    Pani Halina prosta kobieta, ale nie wygląd zdobi człowieka. Styliści i fryzjer nie popisali się. Ale pod tymi fatalnymi ciuchami nadal jest fajna kobitka, do tańca i różańca. Pozdrawiam wszystkich uczestników jesteście wspaniali ❤️

    11.03.2021 10:52
  • Wala (gość)

    Ale to już było... i nie wróci więcej. Zdrowia, szczęścia pomyślności dla Halinki. A dla fryzjerów Kurski powinien zafundować długotrwały kurs.

    11.03.2021 08:52
  • Oki (gość)

    Od samego początku robią sobie z niej jaja😁jest paskudna i w dodatku sama swoim zachowaniem robi z siebie pośmiewisko,takiej jak ona nikt nie traktuje poważnie ,cała Polska się z niej nabija😁😁

    11.03.2021 08:14
  • Leszekj (gość)

    Jest paskudnie

    11.03.2021 08:03
  • Alana (gość)

    Telewizję pana Kurskiego nie stać na dobrych stylistów ,więc wzięli fryzjerów z łapanki ,za parę groszy.A

    11.03.2021 00:40
  • 9 (gość)

    Jak można zatrudnić takich stylistów i fryzjerów zrobili bal przebierańców w remizie

    10.03.2021 23:07
  • Andziula (gość)

    Uwielbiam Halinkę i we wszystkim wygląda super!!!!I nie czepiajcie się!!

    10.03.2021 22:35
NowszeStarsze