"Sanatorium miłości 3" odcinek 10. Szokujące przemiany seniorów! Kto będzie wyglądać najbardziej olśniewająco w dzień balu? Poleją się łzy! Zobaczcie zwiastun nowego odcinka!

Przed nami wielki finał 3. edycji programu "Sanatorium miłości"! W 10. odcinku "Sanatorium miłości 3" na widzów czekają m.in. szokujące przemiany seniorów oraz uroczysty bal, na którym wszystko się wyjaśni. Zobaczcie zwiastun nowego odcinka! Co wydarzy się w 10. odcinku "Sanatorium miłości 3"?

Multimedia

"Sanatorium miłości 3" odcinek 10. w niedzielę, 7.03.2021 o godz. 21:15 w TVP1! - sprawdź program tv

W 10. odcinku programu "Sanatorium miłości 3" czeka nas wielki finał! To dzień balu, dzień wygranych i przegranych. To dzień pożegnań i podsumowań.

Uczestnicy spędzają poranek w pokojach, pakując walizki i komentując mijający turnus. Rankiem czeka na nich niespodzianka, gdyż wszyscy będą mieli szansę zobaczyć efekt sesji fotograficznej z Joe Zawadą – reakcje kuracjuszy są bezcenne, a ich fotografie staną się pamiątką na całe życie.

Halina najbardziej lubianą kuracjuszką tego sezonu? Widzowie ją po prostu pokochali!Zobacz więcej

Przed balem seniorzy uczestniczą jeszcze w grupowych aktywnościach: zajęciach z samoobrony dla kobiet oraz lekcjach boksu dla mężczyzn. Umiejętności te są przydatne zawsze, gdyż bezpieczeństwo jest najważniejsze. Na koniec dnia na bohaterów programu czekają metamorfozy. Jedną z najbardziej zaskakujących przemian przejdzie Halinka – jak odnajdzie się w odmienionym wizerunku?

Podczas finałowego balu będzie rządził taniec, ale tego wieczoru dowiemy się także, kogo kuracjusze wybiorą na Króla i Królową tej edycji. To będzie niespodziewane zakończenie sezonu, a rozwój wydarzeń w trakcie balu zaskoczy wielu. Zobaczcie, co się wydarzy!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gabi (gość)

    Podziwiam odwagę seniorów za decyzję wystąpienia w programie.Ale jest to sposób żeby zaistnieć,wielu z nich odchodzi zostając w pamięci tylko w najbliższej rodzinie

    15.03.2021 09:14
  • Gosc (gość)

    Nie rozumiem tych wpisów. To telewizja lansowała i pokazywała kogo chciała i co miała do pokazania. A nie Halinki za dużo innych za mało. A to że Emeryci się bawią to super. Mamy co oglądać i tańszym kosztem niż zakup dobrych filmów.

    08.03.2021 21:59
  • Sopla (gość)

    Udane metamorfozy. Wszyscy bardzo ładnie prezentowali się. Elegancko i z klasą. Krytyki w komentarzach kompletnie nie na miejscu. Należy uszanować wybory kuracjuszy. Zazdrość? Nienawiść? Nieżyczliwość? Itp.itd. To zdecydowanie cechy złośliwych i niedowartościowanych ludzi

    08.03.2021 15:04
  • emerytka (gość)

    "Królowe" bardzo nieciekawe, kto je typował, ale król fajny.Co z Haliną zrobiono, to tak specjalnie ktoś ją ośmieszył? Niechby została już taka jak przyjechała.Uważam że jak emeryci chcą się bawić to owszem, ale za swoje pieniądze, a nie nasze podatki, na takie hece starszych ludzi przeznaczać te 2 miliardy??? NIE ZGADZAM SIE !

    08.03.2021 12:00
  • Alina (gość)

    Olśnień nie było. Fryzjerzy to porażka. Żadnej metamorfozy specjalnie nie zauważyłam. Jestem zawiedziona finałem.

    08.03.2021 08:41
  • Gość (gość)

    Fryzjer do wymiany

    08.03.2021 07:43
  • Krzysztof (gość)

    Dla mnie najfajniejsza babka to Jadzia ,ma w sobie to coś !

    08.03.2021 06:36
  • Anna (gość)

    Dziwi mnie,że kiedy młodzi występują w podobnych programach, latają po jakiejś wyspie to jest ok, ale kiedy występują starsze osoby to wszyscy uważają, że nie wypada.

    08.03.2021 06:23
  • Wiki (gość)

    Fryzury Jadzi i Haliny TRAGEDIA !!! Takich fryzjerów na drugi dzień wywalilabym z pracy !!!

    08.03.2021 05:56
  • Babcia (gość)

    Jadzia i Teresa kobiety z klasą

    08.03.2021 01:19
  • ona (gość)

    Metamorfoza Halinki niestety nie wyszła. Ten fryzjer się nie popisał. Lepiej byłoby gdyby w prezencie wymienili Halince tego srebrnego zęba i zakazali malowania oczu a'la Jadzia.

    07.03.2021 23:07
  • Em (gość)

    Halinka nie była rubaszna.To normalna zwyczajna ciepła osoba.Smiech drażni?a nagraj swój śmiech i posłuchaj

    07.03.2021 22:52
  • Ola (gość)

    Zdecydowanie za dużo Halinki , były inne panie ale niestety nie można było ich zobaczyć bo wiecznie Halinka czy aż tak ciekawa ?

    07.03.2021 22:47
  • Em (gość)

    Halinka w swoich włosach i sukienkach wyglądała ładnie i zgrabnie.To co miała na sobie teraz w finale....szkoda kobiety.Wlosy okrutnie zrobione z jakąś szmatką kokardka.Jadwigi włosy też okrutne

    07.03.2021 22:42
  • Aga (gość)

    Ciepły, normalny,pełen optymizmu program..nie zanym tych ludzi,widzieliśmy urywki z ich sanatoryjnej przygody,ale wiadomo,że każdy z nich jest wartościowy i odważny. Jestem mloda,ale oglądam ten program z uśmiechem,lubię tych ludzi,trzymam za nich kciuki. Nie rozumiem tylko ,kto podejmował decyzje o stylizacji pań na bal..kompletnie nietrafione,dodające lat,a Halinka??-ta ciepła,sympatyczna Halinka...ośmiszyli ją. Ktoś powinien za to odpowiedziec

    07.03.2021 22:26
  • Ana (gość)

    Ekshibicjonizm i prymitywizm. Dno.

    07.03.2021 22:16
  • Basia (gość)

    Każdy ogląda to co chce, nie chcesz nie oglądaj są inne programy.

    07.03.2021 20:43
  • Inga (gość)

    Wspaniali uczestnicy.. Wspaniały program. Szkoda ze ostatni odcinek. Czekam z niecierpliwością na kolejny seans. A malkontenci którzy widzą tylko czubek swojego nosa niech dalej trwają w swojej pysze.

    07.03.2021 20:23
  • Basia (gość)

    Dla mnie Halina,to rubaszna prostaczka. Najbardziej drażni mnie jej śmiech.

    07.03.2021 16:36
  • Basia (gość)

    Dla mnie Halina,to rubaszna prostaczka. Najbardziej drażni mnie jej śmiech.

    07.03.2021 16:34
NowszeStarsze