"Sanatorium miłości 3" odcinek 7. Halina i Edward na randce w jacuzzi! Jest szampan i truskawki! Będzie z tego coś poważnego?

Już w Walentynki Telewizja Polska zaprezentuje 7. odcinek programu "Sanatorium miłości 3" i już teraz wiemy, że nie zabraknie emocji! Tutaj kontrowersje może budzić pewna randka, na którą wybiorą się kuracjusze...

Multimedia

"Sanatorium miłości 3" odcinek 7. w niedzielę, 14.02.2021 o godz. 21:15 w TVP1! - sprawdź program tv

W 7. odcinku "Sanatorium miłości 3" będziemy świadkami randki, której chyba nikt się nie spodziewał! W intymnej atmosferze, przy akompaniamencie szampana i truskawek, w jacuzzi wylądują wspólnie Halina i Edward!

Niektórzy widzowie już teraz są zelektryzowani tym zestawieniem! Pani Halinka należy do najbardziej lubianych uczestniczek "Sanatorium miłości 3", natomiast pan Edward raczej nie zdobył zaufania i sympatii widzów! Wszystko przez jego staroświeckie i konserwatywne poglądy, że kobieta ma być niejako własnością mężczyzny...

Andrzej o swojej sprawności seksualnej! Gimnastyka go pobudzi? Łzy jednego z uczestników programu! Co się stało?Zobacz więcej

Czy Halince uda się poskromić Edwarda? Niektórzy widzowie są dość sceptycznie do tego nastawieni, ale też nie brakuje kibiców tej relacji (pisownia oryginalna)...

Raczej szkoda tej cudownej osobowości ,pani Halinki...ale ona decyduje.

Może będzie dobrze utemperuje dziadka i mogą być fajną parą.

Zwykli, fantastyczni ludzie..widać, że w swoim towarzystwie czują się swobodnie i nie muszą niczego udawać 🌹

Na moje niesłużbowe oko Edward potrafi kochać tylko siebie. Po co serdecznej, uroczej i łagodnego usposobienia Halince taki narcystyczny amant.

Pasują do siebie, jak ulał !!!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Riki (gość)

    Edzio pogada sobie i tyle jego. Z takich są najwięksi pantoflarze. Jeszcze codziennie rano po bułki by skakał.

    15.02.2021 15:10
  • Majka (gość)

    P. Halinko powodzenia życzę, a tego p. Edzia pogonić do Czernikowa. Taki stalinowiec, żadna babka z nim nie wytrzyma.

    15.02.2021 10:48
  • Halina (gość)

    Wielki szacunek dla wszystkich Pan z tego programu. Halinka z nich najlepiej się bawi i chyba nie udaje. Po ciężkiej i zapewne niezbyt dobrze płatnej pracy ma super rozrywkę. Mężczyzna dla niej to tylko dodatek. Wybrała Edzia, bo musiała kogoś wybrać a on najbardziej z grupy do niej pasuje. Czy edzio przy niej mógłby się zmienić... Nie sądzę. Nawyków z racji wykonywanego wcześniej zawodu już nie zmieni.

    15.02.2021 08:08
  • Jola (gość)

    A co to truskawki i wanna to jakiś rarytas nie sądzę

    15.02.2021 07:31
  • Mm (gość)

    Fajny program.

    15.02.2021 00:48
  • Ela (gość)

    Halinka sympatyczna ale ma brzydkie zeby

    14.02.2021 22:26
  • Gość (gość)

    Halinka cudowna babeczka,fajnie się bawi,bez min i fochów.Pewnie nie wyjedzie stąd zakochana no bo w kim???,ale zyskała sympatię wszystkich.Przed telewizorami.również

    14.02.2021 22:14
  • Elka (gość)

    Kochana prawdziwa i szczera P.Halinka życzę tej Pani powodzenia w życiu i wszystkiego co może być najlepsze.Trzymam kciuki za udany związek i mądrego partnera

    14.02.2021 19:20
  • Iwona (gość)

    Pani Halinka ,fajna babeczka ,prosta szczera i prawdziwa. Pan Edek chyba nie do końca wie po co tam jest. Kibicuje Pani Halince.

    14.02.2021 18:20
  • Rozważna i romantyczna! (gość)

    Pani Halinka jest przeuroczą osoba z którą żaden mężczyzna...naoewno by się nie mudzil. Ale rzecz w tym.. czego partnerzy oczekuję od siebie nawzajem.

    14.02.2021 16:19
  • bea (gość)

    Przecież to żart jakiś Halinka i Edek, Halinka niech na wsi szuka dobrego rolnika, jakiegoś starszego samotnego, wiadomo, że nie jest łatwo, ale ci kandydaci wysoko mierzą.

    14.02.2021 11:16
  • Aga (gość)

    Pani Halinka przeurocza jest, nie bardzo wierzę że z Edwardem się uda,. Ale przecież mogą spróbować, może on ją doceni?!

    14.02.2021 10:29
  • Kotek w (gość)

    Wyreżyserowany program

    14.02.2021 10:17
  • Tezba (gość)

    Halinka super babka. Każdy z nich miałby z nią radość na ostatnie lata i opiekę. Ale cóż durne chłopy nie mówią tego, ale myślą o super trzydziestkach. Niech spojrzą na siebie bardziej realnie.

    14.02.2021 09:05
  • Adler (gość)

    Szampan i truskawki dla ludzi nie przywykłych do takich fanaberii ? Ale - wszystkiego trzeba w życiu spróbować . Co najmniej raz. Eduardo się nie zmieni. Taki charakter. Egocentryk nie uznający zdania innych. Pozostali - nie lepsi. Zmanierowani pozerzy, przyciągnięci magią szklanego ekranu choć jest wyjątek. Szkoda jej. I tak to najgorszy zestaw osób i najsłabsza edycja.

    14.02.2021 08:59
  • Ja-ga (gość)

    Halinka miła,wesoła, sympatyczna,ale nawet Edkowi marzy się laska jak z żurnala,a Halinka niestety takiej figury nie ma.Ale wszystko się może zdarzyć ...

    14.02.2021 08:57
  • Ewik (gość)

    Pani Halinka najsympatczniejsza z kobiet wśród tych placzek, A Edward jak trafi na swoją to da się poskromić. Powodzenia .pozdrawiam

    14.02.2021 08:24
  • Alik2 (gość)

    Halinka najsympatyczniejsza z uczestniczek programu. A Edward prawdopodobnie tylko takiego zarozumialca udaje. Oby odnaleźli miłość i drugą połówkę.

    14.02.2021 08:23
  • Iwons (gość)

    Halinka jest urocza i taka prawdziwa jest sobą i nikogo nie udaje