"Sanatorium miłości 3". Przyjaźń Jadzi i Haliny nie przetrwała! Smutne słowa seniorki o koleżance z programu

Halina i Jadzia z "Sanatorium miłości 3" uchodziły za przyjaciółki. Ich rozstanie w finałowym odcinku programu poruszyło wielu widzów. Panie zapewniały, że będą utrzymywać ze sobą kontakt. Niestety wydarzyło się inaczej.

Multimedia

Przyjaźń Jadzi i Haliny z "Sanatorium miłości 3" nie przetrwała!

68-letnia Halina z Pabianic i 63-letnia Jadwiga z Głuszycy poznały się na planie 3. edycji "Sanatorium miłości". Seniorki od razu znalazły wspólny język i wydawało się, że bardzo się ze sobą zżyły. Jeszcze w finale programu twierdziły, że będą utrzymywać ze sobą kontakt. Przyjaźń trzeba jednak pielęgnować, aby przetrwała, a Królowe Turnusu chyba o tym zapomniały...

Halina pokazała jak mieszka! Kocha kwiaty, hoduje kury i warzywa w ogródku. Zobacz jej domZobacz więcej

Z wypowiedzi Haliny dla Dziennika Łódzkiego wynika, że nie utrzymuje już kontaktu z Jadzią.

Mam cały czas kontakt z Anią, Andrzejem, Edkiem i Wieśkiem. Utrzymywałam też kontakt z Teresą ze Zgierza, ale teraz wyjechała do Kanady pozamykać swoje sprawy. Gdy wróci mamy jechać razem do Ani. - wyznała Halina.

Zapytana o Jadzię odparła jedynie:

Jakoś kontakt się urwał. A myślałam, że przyjedzie do mnie na tydzień... – dodała Halina.

Część naszych czytelników spodziewała się takiego obrotu sprawy.

Halinka nie żałuj Jadzi, bo to sztuczna kobieta i nic ja życie nie nauczyło pokory

Jadwiga dwulicowa z wstrętnym charakterem-zresztą udowodniła to w programie. Halinka to kobieta o gołębim sercu to to prawdziwy unikat - czytamy na Facebooku.

Zobacz galerię

Halina Jaksa - kim jest?

68-letnia Halina jest mieszkanką Pabianic. To kobieta bezpośrednia, z dużym dystansem do siebie i świata. Jest prawdziwa oraz pełna energii. Słuchając piosenki „Niech żyje bal” Maryli Rodowicz, można pomyśleć, że to utwór właśnie o niej. Halina nigdy nie narzekała na swoją pracę, lubi to, co robi. Ciężko pracuje, ale też intensywnie się bawi. Lubi poczuć adrenalinę, którą daje jej szybka jazda samochodem lub skuterem. Chociaż jest na emeryturze, nadal pracuje zawodowo na pół etatu. Jest mistrzynią w przyrządzaniu wielu potraw, ale to pampuchy z jagodami, które zbiera osobiście, są jej popisowym daniem!

W życiu osobistym Halina nie miała już tyle szczęścia. Rozstała się mężem, jednak z tego związku ma wspaniałą trójkę dzieci dwóch synów i córkę. Dzisiaj brakuje jej kogoś, z kim mogłaby po prostu dobrze i miło spędzać czas. Ceni sobie bardziej charakter mężczyzny niż jego wygląd.

Komentarze

Skomentuj
 • Do Gdynianka 60 (gość)

  wstyd to być takim człowiekiem jak Ty, jad i zgnilizna.

  22.03.2021 13:30
 • Bogdan67 (gość)

  Turnus się skończył i do domu do swojego życia i tyle.

  20.03.2021 20:36
 • Elżbieta (gość)

  Te panie nie pasowały charakterem i do siebie od początku, inna kultura inne maniery i zachowanie, to że ze sobą wytrzymały tyle czasu w sanatorium to i tak wiele, Pani Halina prosta wiejska kobieta, nie wierzyłam w że ą przyjaźń między nimi, ale trudno tak czasem bywa, nie ma co krytykować żadnej z nich to dwa różne światy, pozdrawiam obie panie i życzę zdrowia.

  19.03.2021 13:34
 • T (gość)

  Ludzie nie dziwcie się to było do przewidzenia wielka paniusia tancerka a tu dobro duszyczka Halinka chciała przyjaźni a w senatorium Jadzia grała pod publiczkę życzmy im wszystkie dobrego.

  17.03.2021 17:51
 • Barbarka (gość)

  Nie rozumiem z czego robicie problem, stając po stronie jednej lub drugiej. A już ocenianie czyjegoś wyglądu, lub gustu jest paskudne. Ludzie spotykają się są ze sobą jakiś czas i potem rozstają. Rzadko które pobyty w np w sanatorium kończą się dozgonną przyjaźnią. Tak już jest i nie ma czym się ekscytować.

  17.03.2021 16:06
 • Elzbieta (gość)

  Szanowne panie Halinka i Jadzia nie obrzucajcie die nawzajem błotem.Bylyscie w tym senatoriu,mieszkaliście razem bylo wam fajnie,dlaczego sprawiacie teraz sobie problemy.Zakonczcie publicznie występować bo czytelnicy czytają i zle to świadczy o was.xpozdrawiam

  17.03.2021 12:49
 • Miranda (gość)

  Pani Halinka super babka

  17.03.2021 10:38
 • Gdynianka_60 (gość)

  Wieś tańczy i śpiewa!!!! Maasakra. A polskie prymitywki plują jadem. A to mieszkanie tej Halinki to wstyd pokazywać !!jak można w takim wystroju mieszkac.

  17.03.2021 09:39
 • Jadzia. (gość)

  Teraz wiem, że Jadzia grala po publikę. Halinka skromna kobieta odebrana od pluga a Jadzia z niejednego piecea jadla chleb.Takie jest moje zdanie. Wstydz się Jadzia ale sa ludzie i taborety.

  17.03.2021 07:56
 • Jadzia. (gość)

  Teraz wiem, że Jadzia grala po publikę. Halinka skromna kobieta odebrana od pluga a Jadzia z niejednego piecea jadla chleb.Takie jest moje zdanie. Wstydz się Jadzia ale sa ludzie i taborety.

  17.03.2021 07:56
 • MIRAJDA (gość)

  Uważam że p.Halinka to złota kobieta,szczera,dobra,uczynna,wrażliwa i bardzo uczuciowa.Wprogramie była sobą a Jadzia według mnie dwulicowa,dobrze grała pod publikę.Powodzenia Halinko jesteś super nosisz imię jak moja mama

  16.03.2021 20:57
 • Mimi (gość)

  Kobiety potrafią zrobić jedna drugiej Wielkie Świństwo. Nie da ci taka szansy na wyjaśnienie .Od razu leci na skargę do mena.Nie masz szans na wyjaśnienie.tak go ustawi przeciw Tobie.I po przyjaźni.Po czasie men się przekonał kto jest kto.Kontakt ze znajoma rzadki...mam nauczkę. Omijać takie osoby z daleka. Nie znasz kogoś nie ufaj. .

  16.03.2021 20:51
 • Koko (gość)

  A ja lubię obydwie .Mężczyźni powinni się nauczyć ,że nie to znaczy nie .A i lepiej powiedzieć prawdę ..niż kogoś zwiedzić .

  16.03.2021 20:17
 • Krystyna (gość)

  Pani Halinko, kochamy Panią za to ,że jest Pani sobą i nie puszy się jak niektóre uczestniczki tego programu.Życzę Pani wszystkiego dobrego.Myślę,że znajdzie Pani drugą połowę i uszczęśliwi jakiegoś wartościowego pana,który bedzie Panią wspierał.

  16.03.2021 19:20
 • krystyna. (gość)

  JADZJA,,,,CZY ONA NIE MA LUSTERKA? PASKUDNE CZUPIRADŁO.FAŁSZYWA LISICA. GWIAZDA FE.

  16.03.2021 18:55
 • Kinga (gość)

  Pani Jadwidze nie ufałam od początku tego programu..nie pomyliłam się..ma się tzw intuicję.

  16.03.2021 18:47
 • M Z (gość)

  Pani Halinka była naturalna i to sie liczy a Jadzia to sztuczna inteligencja

  16.03.2021 18:33
 • Maja gość (gość)

  Pani Jadziu operetko czy potrafisz spojrzeć w lustro ???a niby tak los ja pokarał Zdzisiu uciekaj od tej kobiety

  16.03.2021 17:29
 • Maja gość (gość)

  Pani Jadziu operetko czy potrafisz spojrzeć w lustro ???a niby tak los ja pokarał Zdzisiu uciekaj od tej kobiety

  16.03.2021 17:29
 • Maja (gość)

  Pani Jadziu operetko czy potrafisz spojrzeć w lustro ???a niby tak los ja pokarał Zdzisiu uciekaj od tej kobiety

  16.03.2021 17:28
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×