"Sanatorium miłości 3". Relacja Jadwigi i Zdzisława nie przetrwała? Internauci spekulują, że seniorzy nie mają już ze sobą kontaktu!

Wielki finał programu "Sanatorium miłości 3" już dawno za nami Koniec programu sugerował, że Jadwiga i Zdzisław wyraźnie mają się ku sobie i jest szansa, że stworzą relację poza programem. Internauci jednak spekulują, że rzeczywistość okazała się brutalna...

Multimedia

JADWIGA NIE NAWIĄZAŁA RELACJI ZE ZDZISŁAWEM PO PROGRAMIE?

Relacja Jadwigi i Zdzisława z "Sanatorium miłości 3" nie przetrwała? Tak przynajmniej sugerują Internauci, którzy obserwują internetową działalność swoich ulubieńców z randkowego show TVP dla seniorów!

Niedawno Jadwigi, wraz z Krystyną i Edwardem, wystąpiła w programie "Jaka to melodia?". Występ popularnej "Operetki" nie należał do udanych pod względem ilości odgadniętych piosenek, jednak widzowie zwrócili uwagę na jedną rzecz. Jadwigi na koniec swojej gry... nie pozdrowiła Zdzisława!

Jadwiga, Edward i Krystyna w "Jaka to melodia?"! Kiedy emisja?Zobacz więcej

Lawina spekulacji ruszyła momentalnie! Przecież, gdyby byli parą lub nawet tylko przyjaciółmi, to z pewnością Jadwiga wymieniłaby jego imię w telewizji. Tak się jednak nie stało. Komentarze na temat braku kontaktu Zdzisława z Jadwigą pojawiają się również na facebookowym profilu byłego kuracjusza (pisownia oryginalna):

Co Wy z tą operetką?! Przecież wiadomo było, że nic z tego nie będzie!

To Jadzia jednak nie????

A gdzie Operetka???

Jak myślicie, Zdzisław i Jadwiga rzeczywiście nie nawiązali żadnej relacji po programie? Myślicie, że mają jeszcze kontakt?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gosia_ (gość)

    To było pewne, że Zdzisiek się pozna na Jadwidze. To nie dla niego "aparatka" , fałszywa i zadumana w sobie myśli że jest gwiazdą, a błyszczy swoją głupotą jak widać w programach. Szkoda tylko tych panów , których bajerowała zwłaszcza Władysława.

    09.04.2021 05:44
  • Maria (gość)

    Ani Jadzia piekna ani Zdzislaw przystojny. Wrecz brxydki. Ona tez.

    05.04.2021 20:43
  • Hanka (gość)

    dla mnie nie było żadnej chemii między Jadwiga a żadnym z panów.

    29.03.2021 14:25
  • Teresa (gość)

    Nie lubiłam Jadwigi od początku

    29.03.2021 12:43
  • Benia (gość)

    A nie bierzecie pod uwage ,ze to moze on jej nie chcial ? Faceci szykaja mlodszych od siebie ,seksownych i chetnych do .....Widac to na fb .

    29.03.2021 11:45
  • Benia (gość)

    A nie bierzecie pod uwage ,ze to moze on jej nie chcial ? Faceci szykaja mlodszych od siebie ,seksownych i chetnych do .....Widac to na fb .

    29.03.2021 11:44
  • Benia (gość)

    A nie bierzecie pod uwage ,ze to moze on jej nie chcial ? Faceci szykaja mlodszych od siebie ,seksownych i chetnych do .....Widac to na fb .

    29.03.2021 11:43
  • Emerytka (gość)

    Za pieniądze wszystko wypads

    28.03.2021 16:33
  • Hania (gość)

    Jadwiga to babsko ktore tylko chcialo się wylansowac inic wiecej.Bardzo szkoda mi tylko Halinki i Zdzisława że dali się omamic

    27.03.2021 20:11
  • Kapral (gość)

    Zdisiek spoko gość. Edek tez.

    27.03.2021 19:13
  • szkoda Zdzisława (gość)

    Szkoda porządnego człowieka jakim jest Zdzisław dla zadufanej w sobie Jadzi. Myślę że Zdzisław dzięki telewizji stał się rozpoznawalny. Dzięki temu łatwiej będzie mu znależć swoją miłość. Powodzenia Panie Zdzisławie.

    27.03.2021 09:23
  • Gość (gość)

    To program dla ludzi którzy po prostu nudzą się w domu A nie mogą znaleźć blisko siebie przyjaciół. Myślą że dzięki telewizji od razu dostaną Oskary za głupie gadki ..... Oglądałam i te rozmowy w pokojach nie były ani inteligentne ani prawdziwe. Po prostu głupia gra ......

    27.03.2021 08:00
  • Kobieta-emerytka (gość)

    Oni do siebie zupełnie nie pasują.

    26.03.2021 23:16
  • Danes 13 (gość)

    Na początku znajomości wiele osób nie jest sobą.Koloryzują ,grają i później dopiero wychodzi szydło z worka i wtedy czar pryska.Zdzisław fajny facet ,życzę królowi by odnalazł swą królową.

    26.03.2021 21:35
  • anka (gość)

    Przyjrzyjcie się sobie pięknisie, każdy wyglada jak wyglada i innym nic do tego.Urody sie nie wybiera, tylko sie z nią rodzi.Do przyjazni i miłości nie można ludzi zmuszać, Przyjaciół dobieramy sobie sami , a nie żeby nam narzucano, co za nonsens.

    26.03.2021 20:35
  • Kika (gość)

    Pani Jadzia to wygląda ,kobieta fan fatal

    26.03.2021 19:16
  • Matka (gość)

    Jestem zajęta ale Pan jest w moim guście 👍😀

    26.03.2021 19:15
  • Matka (gość)

    Jestem zajęta ale Pan jest w moim guście 👍😀

    26.03.2021 19:15
  • Matka (gość)

    Panie Zdzisław Pan zasługuje na kobietę że swojego pokroju pozdrawiam

    26.03.2021 19:13
  • Ja (gość)

    Ojoj jej nikt nie pasuje . Ani przyjaźń z kobietami nie przetrwała ani męska nie przetrwała. Bidula ta Jadzia !

    26.03.2021 18:54
NowszeStarsze