"Sanatorium miłości 3". Relacja Jadwigi i Zdzisława nie przetrwała? Internauci spekulują, że seniorzy nie mają już ze sobą kontaktu!

Wielki finał programu "Sanatorium miłości 3" już dawno za nami Koniec programu sugerował, że Jadwiga i Zdzisław wyraźnie mają się ku sobie i jest szansa, że stworzą relację poza programem. Internauci jednak spekulują, że rzeczywistość okazała się brutalna...

Multimedia

JADWIGA NIE NAWIĄZAŁA RELACJI ZE ZDZISŁAWEM PO PROGRAMIE?

Relacja Jadwigi i Zdzisława z "Sanatorium miłości 3" nie przetrwała? Tak przynajmniej sugerują Internauci, którzy obserwują internetową działalność swoich ulubieńców z randkowego show TVP dla seniorów!

Niedawno Jadwigi, wraz z Krystyną i Edwardem, wystąpiła w programie "Jaka to melodia?". Występ popularnej "Operetki" nie należał do udanych pod względem ilości odgadniętych piosenek, jednak widzowie zwrócili uwagę na jedną rzecz. Jadwigi na koniec swojej gry... nie pozdrowiła Zdzisława!

Jadwiga, Edward i Krystyna w "Jaka to melodia?"! Kiedy emisja?Zobacz więcej

Lawina spekulacji ruszyła momentalnie! Przecież, gdyby byli parą lub nawet tylko przyjaciółmi, to z pewnością Jadwiga wymieniłaby jego imię w telewizji. Tak się jednak nie stało. Komentarze na temat braku kontaktu Zdzisława z Jadwigą pojawiają się również na facebookowym profilu byłego kuracjusza (pisownia oryginalna):

Co Wy z tą operetką?! Przecież wiadomo było, że nic z tego nie będzie!

To Jadzia jednak nie????

A gdzie Operetka???

Jak myślicie, Zdzisław i Jadwiga rzeczywiście nie nawiązali żadnej relacji po programie? Myślicie, że mają jeszcze kontakt?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kobieta-emerytka (gość)

    Oni do siebie zupełnie nie pasują.

    26.03.2021 23:16
  • Danes 13 (gość)

    Na początku znajomości wiele osób nie jest sobą.Koloryzują ,grają i później dopiero wychodzi szydło z worka i wtedy czar pryska.Zdzisław fajny facet ,życzę królowi by odnalazł swą królową.

    26.03.2021 21:35
  • anka (gość)

    Przyjrzyjcie się sobie pięknisie, każdy wyglada jak wyglada i innym nic do tego.Urody sie nie wybiera, tylko sie z nią rodzi.Do przyjazni i miłości nie można ludzi zmuszać, Przyjaciół dobieramy sobie sami , a nie żeby nam narzucano, co za nonsens.

    26.03.2021 20:35
  • Kika (gość)

    Pani Jadzia to wygląda ,kobieta fan fatal

    26.03.2021 19:16
  • Matka (gość)

    Jestem zajęta ale Pan jest w moim guście 👍😀

    26.03.2021 19:15
  • Matka (gość)

    Jestem zajęta ale Pan jest w moim guście 👍😀

    26.03.2021 19:15
  • Matka (gość)

    Panie Zdzisław Pan zasługuje na kobietę że swojego pokroju pozdrawiam

    26.03.2021 19:13
  • Ja (gość)

    Ojoj jej nikt nie pasuje . Ani przyjaźń z kobietami nie przetrwała ani męska nie przetrwała. Bidula ta Jadzia !

    26.03.2021 18:54
  • Ja (gość)

    Ojoj jej nikt nie pasuje . Ani przyjaźń z kobietami nie przetrwała ani męska nie przetrwała. Bidula ta Jadzia !

    26.03.2021 18:53
  • Sonol (gość)

    Mimo lat liczy się chemia i wygląd.Czego nie rozumiecie co za zdziwienie!?

    26.03.2021 18:46
  • Dana (gość)

    Czy mężczyzna nie może być brzydki? Proszę nie komentować tego co oczywiste.

    26.03.2021 18:43
  • eeech (gość)

    Jak można tak oczerniać człowieka w ogóle go nie znając, wy chrześcijanami jesteście?

    26.03.2021 18:39
  • Maria Halina (gość)

    Ludzie dlaczego jestescie tacy podli.Pani Jadwiga nie zasluzyla na tak nieprawdziwa opinie.Moze to wy nie potraficie ocenic ludzi.

    26.03.2021 17:37
  • Obiektywna (gość)

    W tej edycji Sanatorium Miłości jakoś nie było par, które by na oko do siebie pasowały. Poza tym, chyba też nikt sobie wzajemnie tam nie przypadł do gustu. No cóż samo życie. Nie ma co na siłę tworzyć par! Może uczestnicy programu Sanatorium Miłości znajdą sobie fajnych partnerów na resztę życia poza planem tego programu. Tego im wszystkim serdecznie życzę. Trzymajcie się zdrowo i pięknych dalszych lat życia Wam wszystkim życzę.

    26.03.2021 17:10
  • Isia (gość)

    Nie rozumiem, Jadwiga cwana, wyrachowana, chłodna, Halinka sama dobroć, szczerość itd To tak patrząc po wierzchu to może.... A może jest dokładnie odwrotnie? W programie każdy (pewnie) gra, prawda może być zupełnie inna Ja tak łatwo nie oceniam ludzi....

    26.03.2021 17:08
  • barbara (gość)

    Jadzia super Zdzisio to samo po co czepiać się ludzi podobalii się jak nie razem to osobno życzę im wszystkiego najlepszego po co ta nagonka jaki to ma cel

    26.03.2021 17:02
  • Iga (gość)

    A ja myślę, że oni by byli fajną parą. Jadwiga przebojowa, energiczna, Zdzisław spokojny, trochę wycofany, uzupełniają się

    26.03.2021 16:54
  • Bankowiec (gość)

    Oj oj.!!!Jadzia to powinna wziąść sobie 85-letniego dziadeczka. Na lepszego nie zasługuje!!! Nie wiem, czy taki by się nią zainteresował. Ma okropny charakter i wcale nie jest urodziwa. tylko zapatrzona w siebie egoistka!!!

    26.03.2021 16:46
  • Tomek (gość)

    Szkoda naprawdę czasu na taką idiotkę. Jaka ona gwiazda? Straszydło uschnięte aż niedobrze się robi. Popisywać się przyjechała. Lepiej róbcie programy o biednych dzieciach i rodzinach, jak im pomóc. Gdyby każdy Polak zechciał dać te głupie 10 zł na tyle milionów mieszkańców. To robicie programy o debilach i celebrytach. Straszydło ochydne z Głuszycy.

    26.03.2021 16:44
  • Sonia (gość)

    Zdzisio ładniejszy i milszy od Operetki. Dla niego lepiej żeby ich relacja skończyła się jak najprędzej..