"Sanatorium miłości 3". Zbyszek i Anna mają się ku sobie! Fani zachwyceni pierwszą parą programu!

"Sanatorium miłości" to hitowy program Telewizji Polskiej, w którym seniorzy szukają miłości. I coś nam się wydaje, że pierwsza para turnusu 3. edycji show ma wielką szansę na płomienne uczucie! Widzowie są zachwyceni Zbyszkiem i Anną!

Multimedia

"Sanatorium miłości 3" trwa w najlepsze! Pierwsze odcinki programu TVP już za nami i chyba nikt się nie spodziewał, że pierwsza para turnusu pojawi się tak szybko!

Zbyszek, po tym jak został ogłoszony Kuracjuszem Odcinka, mógł wybrać się na randkę z wybraną przez siebie panią. Zbyszek to jeden z najatrakcyjniejszych mężczyzn tej edycji show i wzdychają do niego chyba wszystkie uczestniczki "Sanatorium miłości", jednak dla Zbyszka liczy się tylko Anna!

Mężczyzna był zestresowany przed zaproszeniem Anny na randkę, ale na szczęście Zbyszek również wpadł jej w oko! Para wybrała się na randkę, na której nie tylko doskonale się dogadywali, ale jednocześnie postanowili, że chcą być razem!

Zbigniew i Anna pierwszą parą turnusu! Edward "wycałował się za friko". Znowu przekroczył granicę?Zobacz więcej

Fani programu "Sanatorium miłości" wprost są zachwyceni Zbigniewem i Anną! W komentarzach czytamy m.in. (pisownia oryginalna):

Mordka się śmieje sama jak się na tych Państwa patrzy ❤️

Zbyszek i Ania tworzą bardzo fajną parę . Życzę im z całego serca oby im się udało❤️🤗

Kibicuję Ania i Zbyszkowi żeby byli razem są fajnymi ludzmi 😘😘😚

Ale super para ❤ jak ja się wzruszylam, taka radość z bycia razem, cmokaski, fascynacja, normalnie slodziusienko 😍 Cos pięknego

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Szkot (gość)

    Nie wierzę..., deklaracja na pierwszej randce..., to co najmniej oswiadczyny, trochę luftu zwłaszcza w tak młodym wieku... , i co do konca turnusu jest obowiązek asystowania jak mąż żonie, w małżeństwie też tak nie ma. Trzeba trochę się ogarnąć nic na siłę.

    02.02.2021 00:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×