"Sanatorium miłości 4". Andrzej Sikorski był zdziwiony związkiem Huberta i Marioli? Szczerze wyznał, co sądzi o relacji Marka i Natalii! [TYLKO U NAS]

"Sanatorium miłości 4" to program, który skradł serca widzów Telewizji Polskiej. Nie dziwimy się, bowiem w żadnej wcześniejszej edycji programu nie nawiązało się tyle romantycznych relacji na planie! Jednak, nie wszystkie były tak oczywiste dla kuracjuszy, jak dla widzów! Opowiedział nam o tym Andrzej Sikorski, z którym mieliśmy przyjemność się spotkać.

Multimedia

Andrzej Sikorski z "Sanatorium miłości 4" był zdziwiony związkiem Huberta i Marioli? Szczerze wyznał, co sądzi o relacji Marka i Natalii!

"Sanatorium miłości" to prawdziwy telewizyjny fenomen. Z edycji na edycję, program przyciąga przed ekrany nowych widzów, którzy są spragnieni przygód i romantycznych relacji wśród osób powyżej 60. roku życia! Jeżeli chodzi o to ostatnie, to 4. edycja "Sanatorium miłości" z pewnością okazała się bardzo satysfakcjonująca!

Na planie "Sanatorium miłości 4" narodziły się trzy relacje: Piotr Hubert Langfort wpadł w oko Marioli Baruk, Marek Szir walczył o serce Natalii, a w finale byliśmy świadkami spektakularnych oświadczyn Piotra Sieroczniewicza, który poprosił Annę Ziembę o rękę. Teraz, jak się okazuje, nie wszystkie relacje były aż tak widoczne dla pozostałych uczestników "Sanatorium miłości"!

Tak mieszka Mariola z New Jersey! Seniorka pokazała nam swoją przepiękna posiadłość w USAZobacz więcej

Mieliśmy okazję spotkać się z Andrzejem Sikorskim, uczestnikiem "Sanatorium miłości 4", którego zapytaliśmy o to, czy rozwijające się uczucia między niektórymi uczestnikami show były też tak widoczne na planie. Odpowiedź nas zaskoczyła! Andrzej wyznał nam, że narodziny uczucia między Piotrem Hubertem Langfortem a Mariolą Baruk nie były aż tak oczywiste! Przed kamerą wyglądało to zupełnie inaczej!

Uczucia między Hubertem a Mariolą Baruk, naszą "Lucy", to tak naprawdę ogarnąłem dopiero, jak zacząłem oglądać odcinki "Sanatorium miłości". To, że ona jest nim tak zafascynowana, że oni tak mają się ku sobie, że Mariola patrzy z taką miłością na Huberta. Kamery świetnie to pokazały, wyłuszczyły. Montaż był tak cudowny, że to wszystko wyeksponowano bardzo. Świetnie to wyglądało - wyznał Andrzej Sikorski w rozmowie z Telemagazyn.pl.

Natalia i Marek zaręczyli się! Tylko nam opowiedzieli o miłości i ślubnych planach. Mamy zdjęcia z zaręczyn!Zobacz więcej

Andrzej Sikorski bardzo kibicuje innej parze - Markowi i Natalii. Co ciekawe, to on jest swoistym "ojcem" ich związku!

Natomiast związek Marka z Natalią - bardzo im kibicuję, byłem managerem Marka i go sprzedałem do Realu Madryt, Natalia to Real Madryt (śmiech) - on tak ewoluował spokojnie. Rozwijał się bez pośpiechu. Widać było, że Marek patrzył jak sroka w gnat na Natalię, ale nie było tam takiego nachalnego rzucenia się na siebie. To dojrzewało spokojnie. Myślę, że może coś z tej mąki będzie. Jakiś świetny chlebek się z tego upiecze - powiedział Andrzej Sikorski w wywiadzie dla Telemagazyn.pl.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Syrenka (gość)

  Andrzej jest bardzo falszywy, mówi różnie w zależności od pogody.

  15.06.2022 12:58
 • Koles (gość)

  Kaman myślałem że że Marek jest mądrzejszy.

  04.06.2022 13:03
 • Piotr (gość)

  Prawie każdy z każdym, dajcie spokój z tą rozpustą starych zabytków bo zygac już się chce nimi.

  01.06.2022 19:33
 • A niech tam (gość)

  Ja już nie wiem kto z kim ale kochajcie się wszyscy!

  31.05.2022 16:19
 • Hmmm (gość)

  A Teresce szkoda?

  31.05.2022 16:17
 • Teresa (gość)

  To jest ta co się kąpała z tym starym a teraz jest już zaręczona z innym.?A też o ile dobrze pamiętam całowała się na łączce z Piotrusiem .Oj nie ciekawa osóbka.

  31.05.2022 11:55
 • Oj (gość)

  Marku, Marku, Marku...

  31.05.2022 08:48
 • Wanda (gość)

  Lucy i Hubert to przeciwieństwo Natalki i Marka.Klasa i disco polo.

  30.05.2022 20:15
 • Izka (gość)

  Podoba mi się że jeśli coś jest między Lucy a Hubertem (a co, to już chyba tylko oni sami wiedzą), to nie bombardują tym dookoła. Nie wszystko jest na pokaz. Niektórzy ciekawi chcieliby wszystko wiedzieć już od razu, bo tak się wciagneli w Sanatorium, ale przecież nie musimy, nikt nam nie jest winny żadnych wyjaśnień. Ja życzę żeby się nie kończyło tylko zaczynało, mam dobre przeczucia

  30.05.2022 17:14
 • Jolka (gość)

  Janina, też tak uważam, a może nadal mogą? Ale to już bez kamer i naszych oczu... Życzę im jak najlepiej, jeśli oboje tego chcą

  30.05.2022 17:01
 • Janina (gość)

  Uważam, że parą mogli być tylko Hubert i Mariola.

  30.05.2022 15:01
 • Bywa (gość)

  Ja już się sama pogubiłam kto z kim, a co dopiero oni 🤣😂

  30.05.2022 11:48
 • Pan Andrzej (gość)

  Andrzej! Jesteś super gość! Patrząc na Ciebie, aż chce się uśmiechać. Tak trzymać.

  30.05.2022 10:08
 • Rysiek (gość)

  Janka. Zgoda lwonek nie jest osamotniona..Paniom szukającym całe życie chodzi tylko o wysoką emeryturę i nic więcej .One o tym mówią wprost i nawet się chwalą takim jeleniem.W tej edycji już został pokochany taki deikwent.A jakie zakochane.ha,ha.

  30.05.2022 07:27
 • Hm (gość)

  Hmmm, kto się tu miesza w zeznaniach? Czyżby sami się już pogubili

  29.05.2022 21:50
 • Ciekawa (gość)

  O co kaman z tą ich grupą?

  29.05.2022 19:20
 • Marta (gość)

  Gruby ale bzdurzysz, pilnujcie piekiełka bo bucha z niego gorącym brudem.Za dużo się narzucacie sobą.

  29.05.2022 18:57
 • Oma (gość)

  Że telewizja koloryzuje ....nie powiedzieć że kłamie: to wiedziałem od dziecka ..sam jako dziecko miałem przyjemność z tv i wiem to z autopsji także zawsze trzeba brać poprawkę i to duuuza

  29.05.2022 18:12
 • Hmhmhm (gość)

  Piękna, też słyszałam że tam wcale nie jest tak różowo w tej całej dwunastce...

  29.05.2022 14:58
 • Piękna (gość)

  Pierwszy i ostatni raz oglądałam sanatorium miłości ,te bzdury o geriatrii po 60. Żałosne to wszystko i dalej końca nie ma w tym starczym szale.Jak oni są skonfliktowani ,co oni o sobie mówią ,wiem od pewnej osoby to przykre.Ludzie zaoszczedzcie sobie wstydu ,bo nas to nie interesuje co wy robicie.

  29.05.2022 14:16
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×