"Sanatorium miłości 4". Mariola Baruk pochwaliła się swoim tatą! Fani zachwyceni wspólną fotografią!

Mariola Baruk to jedna z bohaterek programu "Sanatorium miłości 4". Pełna energii seniorka była jedną z najbardziej charyzmatycznych uczestniczek show. Teraz gwiazda "Sanatorium miłości", która na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych, postanowiła pochwalić się swoim tatą!

Multimedia

Mariola Baruk z "Sanatorium miłości 4" pochwaliła się swoim tatą! Fani zachwyceni wspólną fotografią!

Mariola Baruk swoją siłą i energią sprawiła, że widzowie "Sanatorium miłości 4" wprost ją pokochali! Nie ma czemu się dziwić, bowiem seniorka w programie TVP zaprezentowała się od naprawdę dobrej strony, a życiowego optymizmu oraz chęci do działania może jej zazdrościć wiele młodszych osób.

Mariola Baruk obecnie ma 65 lat i mieszka w New Jersey, gdzie ma dom niczym gwiazda Hollywood! Zresztą, Mariola Baruk już dawniej wyglądała niczym celebrytka z pierwszych stron gazet!

Monika Zajączkowska opowiada o swojej relacji z Andrzejem. Wszyscy byli w szoku, gdy Piotr oświadczył się Annie?Zobacz więcej

Kobieta wciąż jest aktywna zawodowo i nie zamierza zwalniać tempa. Pracuje jako managerka polskiego kompleksu sal bankietowych i baru. Mając jeszcze 16 lat zaczęła skakać ze spadochronem. Po wyjeździe z Polski zawiesiła swoją pasję, ale w 2008 roku do niej powróciła i wciąż aktywnie skacze. Ma na koncie ponad 1600 skoków, które wykonała w różnych miejscach na świecie.

Teraz kobieta postanowiła, z okazji Dnia Ojca, pochwalić się swoim tatą! Podobieństwo Marioli Baruk do ojca jest uderzające!

Fani są wręcz zachwyceni fotografią! W komentarzach czytamy m.in. (pisownia oryginalna):

Witaj KOCHANA...córeczki zawsze z tatusiami..wiem to po sobie...uważam, że w ciemnych włosach jesteś bardziej wyrazista Mariolka..taka z pazurem...pozdrawiam💕

Super zdjecie z tatusiem

Najpiękniejsza ❤

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×