"Sanatorium miłości 4". Natalia i Marek są parą po programie? To zdjęcie ich zdradziło!

Wielki finał programu "Sanatorium miłości 4" nadchodzi wielkimi krokami. Widzowie już teraz zastanawiają się, jak potoczyło się życie kuracjuszy po programie. Czy pary, które poznały się w trakcie turnusu, przetrwały? Wiemy, co dzisiaj dzieje się z Natalią i Markiem! Wciąż są razem? Jedno zdjęcie ich zdradziło!

Multimedia

Natalia i Marek są parą po "Sanatorium miłości 4"?

Program "Sanatorium miłości 4" już za moment będzie historią. Czas na ostatni odcinek programu, w którym poznamy Króla i Królową Turnusu. Koniec programu łączy się także z tym, że uczestnicy show będą mogli zdradzić swoje dalsze losy. Jak potoczyło się ich życie po przygodzie z randkowym show dla seniorów?

Mariola Baruk pochwaliła się mamą i córką. Wyglądają jak trzy siostry!Zobacz więcej

Widzowie już teraz zastanawiają się, czy ekranowe pary przetrwały. Natalia i Marek mieli się ku sobie praktycznie od początku show. Co prawda, na początku Natalia bardzo wpadła w oko Piotrowi. ale Natalia nie miała wątpliwości - w żaden sposób nie była zainteresowana Piotrem. Za to, jej serce poważniej zabiło do Marka i zaczęło się! Niedługo później mężczyzna wyznał Natalii swoje uczucia!

Szczęście pary przez moment próbował zakłócić Roman, któremu Natalia również wpadła w oko, ale mimo wielu starań, Natalia pozostała nieugięta. W jej sercu był tylko Marek!

Natalia ogłosiła radosną nowinę! Jej rodzina się powiększyła!Zobacz więcej

Teraz, gdy finał "Sanatorium miłości 4" coraz bliżej, wielu widzów zastanawia się, czy związek Natalii i Marka przetrwał. Wciąż są razem? Przeglądając media społecznościowe seniorów można dojść do niemalże stuprocentowej pewności... Natalia i Marek od paru miesięcy są parą! Nowe zdjęcie Natalii, na którym widzimy także Marka, mówi samo za siebie!

Gratulujemy!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Staszek (gość)

    Nati 206 pamiętasz ,baw się dobrze pozdrawiam Cię że Śląska.

    20.05.2022 20:22
  • Edek (gość)

    Pozdrawiamy cię Nati z portali randkowych ,nikt ci niczego nie zazdrości,kobieto my wiemy co ty jesteś za Pani i czekam na dalsze excesy może u Niemca.

    16.05.2022 20:24
  • Mmm (gość)

    Wiekszość komentujących to sami maczo ,przystojniacy i w kwiecie wieku co wy wiecie o życiu i miłości a starym pomarszczonym każdy będzie jak dożyje .Program jak każdy inny nikogo się nie zmusza do oglądanie Pozdrawiam zazdrosnych,sfrustrowanych .

    16.05.2022 17:16
  • Zulugula (gość)

    Pozdrawiam tych wszystkich negatywnie komentujacych ludzi 60+, czasem w ich wieku to wy tego nie przezyjecie.

    16.05.2022 15:58
  • Roman (gość)

    Dość tych zwierzen,płaczu ,kiczu i kłamstw tej baby.

    16.05.2022 15:00
  • Obywatel (gość)

    Wpis do Opinia (gość),, Starsi ludzie też mają potrzeby miłosne To po co obrzucać błotem sanatoria tak robi reżimówka a sama to pochwala

    16.05.2022 08:15
  • Obywatel (gość)

    A to nie reżimówka wyśmiewała pobyty w perelowskich sanatoriach jako demoralizujące i rozwiązłe? Czym to się różni.

    16.05.2022 08:12
  • Grażyna (gość)

    Po co ktoś ogląda co nie interesuje go ,tv ma taki wachlarz programu że można coś wybrać co lubię, co podoba ,albo mecz obejrzeć.

    16.05.2022 01:06
  • Dorota 60+ (gość)

    Każdy z was będzie miał 60+ wtedy będziecie inaczej gadać.

    15.05.2022 22:38
  • Olga (gość)

    Mamy już dość PiS owych programow o starszych nieciekawych ludziach..

    15.05.2022 16:19
  • Piotr (gość)

    Ta kobieta z portali randkowych dała czadu w SM ,udawala zupełnie kogoś innego,kim nie jest,Troche cię ludzi zna ze złej strony , wiedzą co potrafisz i jak kłamiesz w życiu ,Pisklaczek w sam raz. Żal tych mężów.

    15.05.2022 15:41
  • Barbara (gość)

    Wcale się nie dziwię że znajomi Zosi są oburzeni W JAKIM PROGRAMIE WYSTĘPUJE? Zosia,Monika, Hubert nie pasują do tego towarzystwa.Jaka pani takie komentarze,a pan Marek, Roman jak najbardziej pasują do niej.

    14.05.2022 15:55
  • Zbigniew (gość)

    Masz rację,gwiazda portali randkowych po liftingu,straszna kobieta.

    14.05.2022 13:36
  • obserwator (gość)

    On to taki pisklaczek, nie pasuje mi do niej.

    14.05.2022 10:18
  • An (gość)

    Ty szelak czy jak Ci tam sam jesteś chamski i żałosny. Jak będziesz w ich wieku to może już będziesz srać pod siebie. Na miłość jest zawsze czas. Jak się nie podoba to po co się gapisz prymitywie

    14.05.2022 10:01
  • szaman (gość)

    no cóż, sanatorium pierdzenia i starych repów. Babony pomarszczone jak stare jabłka, azaś faciwie z wielkm ego i maleńkimi przyrodzeniami, strugają młodzików. Jakież to żałosne i prymitywne. Kto normalny bierze udział w takich programidłach. Oni zwyczajnie kompromitują siębie i swoje rodziny. Mam szacunek do starszyzny, ale te repy to żenada i żałość

    14.05.2022 09:50
  • Iwona (gość)

    Ta baba jest okropna!!!!

    14.05.2022 07:47
  • Opinia (gość)

    Starsi ludzie też mają potrzeby miłosne,... a w tym oczywiście te łóżkowe. Widać to na przykład w sanatorach w Ciechocinku wieczorami ;-) Guma, niebieska tabletka to podstawowe wyposażenie torebek damskich kuracjuszek.

    13.05.2022 23:20