"Sanatorium miłości 4". Piotr Hubert opowiedział nam o swojej relacji z Walentyną Kozioł! Okazuje się, że mają ze sobą wiele wspólnego. "To kobieta z klasą"

Król Turnusu ostatniej edycji "Sanatorium miłości", Piotr Hubert Langfort, był gościem na niedawnym ślubie i weselu Władysława Balickiego z drugiego sezonu programu. Fani śledzący to wydarzenie zwrócili uwagę na zdjęcia, na których kuracjusz z Siemianowic Śląskich bawi się z Walentyną Kozioł z 1. edycji "Sanatorium miłości". Pojawiły się nawet spekulacje sugerujące, że parę mogłoby łączyć coś więcej. W rozmowie z Telemagazynem, Piotr Hubert postanowił wyjawić, jak wygląda jego znajomość z Walentyną. Nie ukrywał przy tym, że świetnie się bawił w jej towarzystwie!

Multimedia

Piotr Hubert Langfort z "Sanatorium miłości 4" opowiada o swojej relacji z Walentyną Kozioł

Ślub Władysława Balickiego z "Sanatorium miłości 2" za nami. Uroczystość była doskonałą okazją do spotkania się ze sobą innych uczestników "Sanatorium miłości", którzy do tej pory mogli kojarzyć się głównie z Internetu. Na ceremonii pojawili się m.in. Walentyna Kozioł z 1. edycji "Sanatorium miłości", Barbara Goraj i Władysław Pieszko z 2. edycji "Sanatorium miłości", Anna Król i Zbigniew Zamróz z "Sanatorium miłości 3", a także Piotr Hubert Langfort z ostatniej odsłony "Sanatorium miłości".

W trakcie wspólnej zabawy, fotograf obecny na uroczystości uchwycił moment, w którym Król Turnusu "Sanatorium miłości 4" tańczył z Walentyną Kozioł z 1. edycji programu. Gdy tylko zdjęcia trafiły do mediów, pojawiły się spekulacje na temat tego, czy łączy ich coś więcej.

Piotr Hubert Langfort spotkał się z kuracjuszami z poprzednich edycji. Przyjaźnie Króla Turnusu się rozwijają!Zobacz więcej

W rozmowie z Telemagazynem, Piotr Hubert postanowił opowiedzieć o wspólnej zabawie z Walentyną Kozioł. Okazuje się, że para świetnie się bawiła w swoim towarzystwie , a także że ma ze sobą wiele wspólnego.

Świetnie się bawiłem w jej towarzystwie. To kobieta z klasą. W trakcie imprezy okazało się, że mamy ze sobą wiele wspólnych tematów do rozmowy - wyznał nam Piotr Hubert.

Zapytaliśmy również kuracjusza z Siemianowic Śląskich, jak wygląda jego relacja z uczestniczką 1. edycji "Sanatorium miłości". Wyznał nam, że ich znajomość ma jedynie wymiar koleżeński i nie zanosi się na to, aby mogłoby być z tego coś więcej. Ponadto zdjęcia z ich wspólnego tańca nie o niczym nie świadczą, ponieważ Król Turnusu "Sanatorium miłości 4" tego wieczora bawił się na parkiecie z wieloma kobietami.

Podczas weselnej zabawy tańczyłem z większością pań. Również z Walentyną bawiliśmy się wspaniale - zdradził Telemagazynowi Piotr Hubert.

Wygląda więc na to, że to koniec spekulacji o rzekomym uczuciu, które miałoby połączyć kuracjuszy na weselu Władysława Balickiego.

Zobacz galerię

Król Turnusu pokazał nam swój przepiękny dom w Siemianowicach ŚląskichZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Janka (gość)

  Ja również jestem zdania było, minęło uszczesliwiacie nas na siłę skoro pan Władysław wyprawia wesele dla uczestników programu to jego sprawa czyżby rodzina się nie liczyła do czego nam to potrzebne starsi ludzie czegoś szukają jesli rozgłosu to są w błędzie niech trzymają z rodziną z dziećmi a nie z ludźmi których poznali na chwilę .rodzina pewnie ma dość skakania starszego Pana z kwiatu aa na kwiatek ileż można więc szuka tego czegoś. To są obcy ludzie na chwile w potrzebie liczy się na najbliższych a Piotra nie uszczesliwiacie Walentyną .

  07.06.2022 14:53
 • Ewa (gość)

  Na siłę udostępniacie informacje o ludziach, którzy nas nie interesują.

  07.06.2022 05:46
 • Gladys Beam (gość)

  Szukasz dodatkowego źródła dochodu? To najłatwiejszy sposób, jaki znalazłem, aby zarabiać ponad 5000 $ tygodniowo przez Internet. Pracuj kilka godzin tygodniowo w wolnym czasie i regularnie otrzymuj wynagrodzenie. Do rozpoczęcia potrzebne jest tylko niezawodne połączenie internetowe i komputer…

  Zacznij dzisia.....................l­i­v­e­j­o­b­2­4­7.c­o­m

  06.06.2022 20:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×