„Sanatorium miłości 4”. Tak mieszka Mariola Baruk! Seniorka ma w New Jersey przepiękną posiadłość. Zobacz wnętrza i bajeczny ogród! [TYLKO U NAS]

Program „Sanatorium miłości” cieszy się ogromną popularnością i sympatią widzów za sprawą swoich bohaterów - energicznych seniorów dowodzących, że wiek to tylko liczba. W 4. edycji hitu TVP poznaliśmy Mariolę Baruk, miłośniczkę skoków ze spadochronem która swoje życie spędziła za oceanem w Stanach Zjednoczonych. W New Jersey ma przepiękny dom, który zgodziła się nam pokazać. Zobaczcie, jak mieszka Mariola Baruk z „Sanatorium miłości 4”!

Multimedia

"Sanatorium miłości 4" - Mariola z Ney Jersey

Mariola Baruk była jedną z najbarwniejszych postaci w 4. edycji „Sanatorium miłości”. Seniorka, która na co dzień mieszka w stanie New Jersey w Stanach Zjednoczonych, dzięki przebojowości i otwartości, szybko zaskarbiła sobie sympatię telewidzów. W trakcie trwania programu, widzowie z wypiekami na twarzy śledzili losy kuracjuszki, która mocno się zbliżyła do Piotra Huberta wybranego na Króla Turnusu „Sanatorium miłości 4”. Jak się później okazało, po zakończeniu emisji, Mariola Baruk wciąż utrzymuje stały kontakt ze swoim wybrankiem z „Sanatorium miłości”. Ponadto para spędzi ze sobą wspólne wakacje!

Rozłam w grupie seniorów? Niepokojące słowa Piotra HubertaZobacz więcej

Tak mieszka Mariola z New Jersey! Kuracjuszka pokazała nam swój niesamowity dom w Stanach Zjednoczonych

Mariola Baruk z „Sanatorium miłości 4” zaprosiła nas do swojego domu w miejscowości Matawan w stanie New Jersey. Jeszcze przed wejściem do jego środka, uwagę przykuwa bajeczny ogród, który Pani Mariola praktycznie w całości stworzyła sama. Sam dom jest natomiast niezwykle przestronny, nowocześnie urządzony i nie brakuje w nim odważnych i żywych kolorów. Wystrojem bardziej przypomina posiadłość gwiazdy Hollywood, niż mieszkanie typowej seniorki.

Zdjęcia domu Marioli Baruk znajdziecie w naszej galerii.

TAK MIESZKA MARIOLA Z NEW JERSEY Z „SANATORIUM MIŁOŚCI 4”!

Zobacz galerię

Relacja Piotra Huberta i Marioli rozkwita. Kuracjuszowi udało się ściągnąć Lucy do Polski!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Robert (gość)

    Już nie ma o czym pisać tylko o ich domach.Pieknie mieszkasz nie tak jak Natalia z remizy strażackiej koło Głogowa.Bylem przejazdem to naprawdę wstyd tak jaki barak.A gra taką bogatą, odjechałem zniesmaczony olega z portalu randkowego.

    15.09.2022 18:08
  • Anna (gość)

    Mariolko piękny dom,wnętrza wesołe i kolorowe, super ogród ,masz duszę artysty.

    10.09.2022 04:55
  • Ktoś (gość)

    Szału nie ma.

    10.07.2022 14:48
  • Joanna (gość)

    Dom kicz i bezguście.Strasznie mało przytulny i tandetny. Nie ma porównania z wysmakowanym domem i ogrodem Iwony z innej edycji Sanatorium Miłości

    05.07.2022 22:32
  • Ella (gość)

    Wniosek taki ze nie wazne jakim jesteś człowiekiem co sobą reprezentujesz tylko jak mieszkasz ile masz kasy jakie masz firmowe ciuchy gdzie mieszkasz taka miarą oceniacie i wybieracie osobę jak mieszka a nie co sobą reprezentuje same rozwódki i osoby prowadzące rozwiązany tryb życia Natalia z ostatniej edycja a jak t az mieszka ?

    05.07.2022 20:02
  • Wert (gość)

    Zwykle nie czytam komentarzy. I dobrze robię. Milczenie jest złotem. Skąd tyle pogardliwych komentarzy. Ludzie z jakiej Wy opcji " tolerancyjnych" czy bardzo "wierzących". Moja wiara / katolicka/ nie uczy mnie tego. Przykro czytać. Mój błąd.

    10.06.2022 09:57
  • Paweł) (gość)

    Liczy się człowiek a nie wypasiony dom u wieśniaków

    09.06.2022 21:21
  • Ania (gość)

    Marjolko życzę ci d7żo miłości z Hubertem pasujecie do dalszego życia Powodzenia

    09.06.2022 21:17
  • Ines (gość)

    Jak ty to robisz Marjollo że jesteś taka pogodną i masz dużo przyjaciel ja cierpię na samotność a jestem ciut młodsza od ciebie Pozdrawiam serdecznie

    09.06.2022 21:14
  • nela (gość)

    ładnie mieszka, u mnie w domu tez jest elegancko i nowocześnie. Mam inteligentny dom, dużo sprzetów w tym klima, irobot czy piec obsługuje z poziomu smartfona.

    06.06.2022 12:22
  • Ja (gość)

    Akurat Mariola to fajna babka, oby jej się ułożyło z Hubertem.

    04.06.2022 09:42
  • …. (gość)

    Polak Polakowi wilkiem…az boli jak sie czyta te komentarze.

    03.06.2022 21:51
  • Lilka (gość)

    Moim zdaniem dom nie jest ani przepiekny ani luksudowy. Pstrokacizna, nic do siebie nie pasuje, kicz az bije po oczach. Nawet ogrod nieciekawy i byle jaki. Nie zazdroszcze, bo sama mam dom z baaenem lepiej i gustowniej urzadzony mimo, ze nie w USA, a w Polsce widzialam wiele domow, o wiele lepiej urzadzonych, zwyklych ludzi, bez pomocy architektow wnetrz, a jak ktos sledzi trendy to nie powie ze dom Marioli jest nowoczesnie urzadzony haha

    01.06.2022 18:39
  • SRC (gość)

    I to ma być niesamowity dom? Amerykański kicz. W Polsce ludzie mają bardziej gustownie urządzone domy, a ogrody jeszcze bardziej.

    01.06.2022 17:35
  • Rema (gość)

    Dzinikarzyno złapałeś mnie na lep.Dla mnie zwykły panelowy dom .Moim zdaniem bezguacie .Buro,szaro ciemno i nieprzyjemnie.Ale jeżeli komuś się podoba to cóż nam do tego.

    01.06.2022 15:34
  • Czesio (gość)

    Do końca zdjęć już nie oglądałem.Jezeli to jest przepych na miarę gwiazd to ha jestem misjonarzem.

    01.06.2022 15:30
  • Uli (gość)

    Czy ten artykuł pisał jakiś ułomny redaktor.Gdzie tu przepych,gdzie wyczucie estetyki.Dom jak u Cyganki.Ale o gustach nie dyskutuje.Cos pod tym dekielem u pisarzyny nie tak.Puk.puk pusto

    01.06.2022 15:29
  • Brawo (gość)

    Mariola bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie w programie, życzę jej szczęścia i miłości z kim tam by chciała ;)

    31.05.2022 16:20
  • Moni (gość)

    To z zazdrości tak piszecie bo nie macie tego co ma p.Mariola.

    31.05.2022 14:13
  • BOZENA (gość)

    Pięknie Dużo szczęścia dla Marioli :)

    31.05.2022 11:55
NowszeStarsze