"Sanatorium miłości 4". Zofia Klawinowska o swoim udziale w programie. Jej krewni wstydzą się, że wzięła udział w randkowym show?

Na antenie Telewizji Polskiej możemy oglądać 4. edycję programu "Sanatorium miłości". Jedną z bohaterek randkowego show dla seniorów jest Zofia Klawinowska, która niedawno opowiedziała o swoim udziale w programie dziennikarzowi portalu zlomzy.pl. Sprawdźcie, co powiedziała!

Multimedia

Zofia Klawinowska o swoim udziale w "Sanatorium miłości 4". Jej krewni wstydzą się, że wzięła udział w randkowym show?

"Sanatorium miłości 4" to program, który porwał publiczność. Randkowe show dla seniorów notuje doskonałe wyniki oglądalności, a widzowie wręcz wydają się być spragnieni miłosnych przygód osób po 60. roku życia.

Jedną z bohaterek "Sanatorium miłości 4" jest Zofia Klawinowska, która pochodzi z Łomży. 67-latka to wulkan pozytywnej energii, prostolinijność, pogoda ducha i podlaski zaciąg. W małżeństwie przeżyła z mężem 20 lat. W przeszłości pracowała jako zaopatrzeniowiec zabawek, ale kiedy przedsiębiorstwo upadło, wyjechała do Stanów, żeby utrzymać rodzinę. Spędziła tam kilkanaście lat. Wróciła, by zaopiekować się umierającą mamą.

Piotr oświadczył się Annie? Fani spekulują, czy znali się wcześniej!Zobacz więcej

Teraz Zofia Klawinowska udzieliła wywiadu portalowi zlomzy.pl, gdzie opowiedziała o tym, jak zgłosiła się do "Sanatorium miłości". A właściwie o tym, jak... się nie zgłosiła, lecz została zgłoszona! Sympatyczna seniorka do końca nie wierzyła, że dostanie się do programu i pokona ponad 1000 (!) konkurentek!

Sympatyczna seniorka opowiedziała również o tym, jak jej rodzina zareagowała na udział w programie TVP. Okazało się, że nie wszystkie reakcje były pozytywne!

Jak dostałam ankietę do wypełnienia, to najpierw zgłosiłam się do rodziny. U siostrzenicy są dwie córki, to jedna "o Jezu, ciotka, jak fajnie", a druga "Boże, dobrze, że w Łomży nie mieszkam, bo to wstyd będzie wyjść". I jest wszędzie tak. Z kim nie rozmawiałam, to jeden jest tak, drugi tak. Moje dzieci są za granicą, w Nowym Jorku, więc im to nie przeszkadza.

Cały wywiad z panią Zofią znajdziecie poniżej.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Zosia (gość)

    Wyjątkowo Zofia nigdy nikomu nie zaszkodziła tym bardziej swojej Rodzinie bo to byłoby najstraszniejsze . inteligentna osoba poradzi sobie z najbardziej śmiesznym towarzystwem.

    15.04.2022 12:27
  • Aneta (gość)

    Pani Zosiu proszę nie słuchać nieprzychylnych osób. To zawiść i zazdrość ludzka. Proszę żyć pełną piersią i czerpać z życia co się da, bo jest takie krótkie. Wesołych Świąt!

    15.04.2022 10:12
  • Halina (gość)

    Zosia bardzo taktowna bez upiększeń chirurgicznych wygląda na swój wiek.Nie każda musi się odmładzać . Rodzinka zazdrosna o sukcesy.

    15.04.2022 06:24
  • JUREK (gość)

    PANI ZOFIA NIESKROMNA KOBIETA WYRAZIŁA SIĘ IŻ LUBI WYSOKICH SZCZUPŁYCH FACETÓW TRZEBA SPOJRZEĆ NA SIEBIE W LUSTRO BRZYDKA BABA ZE WSI DOPIERO MIEĆ WYMAGANIA

    14.04.2022 23:33
  • PANI ZOSIEŃKA JEST Wspaniała 💋💝💝 (gość)

    PANI ZOSIE6ŃKA JEST WSPANIAŁA TYLKO ZAZDROŚCIĆ 💋

    14.04.2022 22:55
  • Ewa (gość)

    Zosiu jesteś świetna i bez żadnych poprawek plastycznych jesteś naturalnie ładną 65 latką.

    14.04.2022 20:10
  • Pola (gość)

    Brawo Zośka

    14.04.2022 18:12
  • Pola (gość)

    Brawo Zośka

    14.04.2022 18:11
  • Aga (gość)

    Pani Zosiu jest Pani cudowna :)

    14.04.2022 12:52
  • Ewa (gość)

    Pani Zosiu proszę robić swoje!

    14.04.2022 10:56
  • Ewa (gość)

    Każda krytyka wynika z zazdrości i braku dojrzałości, także bądźmy otwarci na wszystko co dzieje się wokół nas z uśmiechem i tolerancją

    14.04.2022 10:04
  • Krzysztof (gość)

    Za porządna kobieta,dobry materiał na stare lata.

    14.04.2022 09:57
  • Danuta (gość)

    Młodym wydaje się że emerytowani rodzice powinni "czołgać się do bramy cmentarnej" smutne to

    14.04.2022 09:09
  • Marina (gość)

    Super program, sympatyczni uczestnicy, może warto brać z nich przykład. Ludzie którzy potrafią się bawić. Pani Zosia szalejąca na parkiecie. Tak trzymać.

    14.04.2022 08:45
  • Marina (gość)

    Super program, sympatyczni uczestnicy, może warto brać z nich przykład. Ludzie którzy potrafią się bawić. Pani Zosia szalejąca na parkiecie. Tak trzymać.

    14.04.2022 08:44
  • xxx (gość)

    Wiem o co chodzi. Jestem 60-cioletnią wdową i jak dałam zdjęcia z wyjazdu na fb córka zwróciła mi uwagę, że po co i w jakim celu. Sama też daje zdjęcia swojej rodziny na fb ale uważa, ze starszym to już nie wypada. Najlepiej siedzieć w domu, wszystkim usługiwać i powoli umierać. Mój apel do młodych pozwólcie starszym ludziom żyć i nie oceniajcie tak jak i my was nie oceniamy.

    13.04.2022 22:53
  • Marianna (gość)

    .. jesteś fajna odważna babka/nie dbaj o to co gadają... lubię was oglądać/

    13.04.2022 22:41
  • Lena (gość)

    Panią Zosię wzięli do programu, bo w każdym sezonie musi być taka ciocia-klocia, stanowiąc przekrój seniorów. Sama wie, na co się pisała.

    13.04.2022 20:22
  • Irena (gość)

    Zosia niczym się nie ośmieszyła, nikogo nie obmawiała i jest fajną Panią.

    13.04.2022 20:17
  • Adam (gość)

    Podziwiam wszystkich z Sanatorium .... Szczególnie za odwagę. A ludzie gadali i nadal będą gadać. Tym wszystkim młodym co są oburzeni że wstyd przynoszą rodzinie, że to staruchy i zachciało im się (cokolwiek) powiem: też kiedyś będziecie "60+" = starzy. Jak nie chcecie to się powieście. Pozdrawiam 👏