"Sanatorium miłości". Andrzej niczym Gustlik z "Czterej pancerni i pies"? Internauci nie mają wątpliwości!

Powoli dobiega końca przygoda w postaci 4. edycji programu "Sanatorium miłości". Wydawać by się mogło, że widzowie dobrze poznali wszystkich kuracjuszy, a wspomniani zdradzili o sobie niemalże wszystko. Niepublikowana dotąd rozmowa Marty Manowskiej z jednym z seniorów, Andrzejem, pokazuje, że kuracjusze skrywają jeszcze wiele sekretów! Uczestnicy przyrównują go do postaci Gustlika z serialu "Czterej pancerni i pies"!

Multimedia

Internauci porównują Andrzeja z "Sanatorium miłości 4" do Gustlika z "Czterej pancerni i pies"

Andrzej to jeden z uczestników 4. edycji programu "Sanatorium Miłości". Senior pochodzi z Tomaszowa Mazowieckiego, ma 66 lat i zabłysnął artystycznym zacięciem. Większość swojego życia pracował jako dekorator wystaw i wnętrz sklepowych, sal weselnych oraz kościołów. Prowadził też sklepiki, był recepcjonistą w hotelu, a obecnie pracuje w sklepie ze sprzętem sportowym. Niedługo przechodzi na emeryturę i planuje wrócić do swojej pasji - rzeźbiarstwa.

Pokazała ukochanego męża. Fani oniemieli z wrażenia!Zobacz więcej

Andrzej z "Sanatorium miłości" pisze wiersze

Andrzej od paru lat spełnia się także jako... aktor-amator! Uczestnik w pierwszym odcinku show potwierdził, że grał w pięciu serialach, a w szóstym gra już 9. sezon. W przypadku tego ostatniego, ze pewnością mowa o znanym serialu "Lombard. Życie pod zastaw", gdzie osoba Andrzeja została natychmiast skojarzona przed fanów tej produkcji. Uczestnik "Sanatorium Miłości" gra tam postać Władysława Kameckiego, który pojawia się często w lombardzie by wycenić zastawione dzieła sztuki. Jednak trudno znaleźć Andrzeja wśród obsady serialu. Występuje w nim pod nazwiskiem Ferdynand Kłos.

W prywatnej rozmowie z Martą Manowską Andrzej wyznał, że za młodu "miał kaloryfer" (na brzuchu - przyp. red.). - Nie jestem wyczynowcem, ale co drugi dzień staram się, około dwóch godzin (ćwiczyć - przyp. red.) - powiedział senior. Senior zdradził również inne swoje zacięcie! Okazuje się, że kuracjusz Andrzej pisze poezję. W rozmowie z Martą Manowską senior odważył się przeczytać prowadzącej fragment wiersza, który sam napisał.

Matka z córką zachwyciły na premierze. Skradły całe show!Zobacz więcej

Romantyczna natura i podejście do kwestii tego, co tworzy dom oraz czy miłość na jesieni życia jest możliwa została bardzo ciepła przyjęta przez internautów. Wspomniani kierują wiele ciepłych słów do seniora oraz bez ogródek przyznają, kogo im przypomina!

Czysty Gustlik😆😆😆

Super człowiek ,dużo wnosi swoją osobą ,jest ciekawy ma piękny głos

Najbardziej ten Pan Andrzej mi się podoba, jego osobowość, poznałam że ma duszę Artysty!! 😊

Sympatyczny, kulturalny Pan-na pewno znajdzie swoje szczęście po programie. Życzę Mu tego.

Pan Andrzej klasa sama w sobie, pozdrawiam

Pięknie powiedział,,Sukcesem jest całe moje życie,

♥️ fajny facet na poziomie 🙂 dopuszcza do siebie uczucia emocje, ale nie jest nachalny w tym.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Tak mieszka Królowa Turnusu! Zofia Klawinowska chwali się swoim mieszkaniem w Łomży!Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×