sanatorium miłości bohaterowie

"Sanatorium miłości". Jak mieszka Monika ze Szczecina? Biel, pastele i prowansalskie akcenty. Zobacz, jak mieszka uczestniczka programu Marty Manowskiej [TYLKO U NAS]

Monika ze Szczecina za sprawą 4. edycji programu "Sanatorium miłości" zyskała spore grono fanów i sławę. Kuracjuszka, która wyróżniała się opanowaniem i ogromną klasą szybko zaskarbiła sobie sympatię widzów. Tylko dla Czytelników Telemagazyn.pl zgodziła się pokazać, jak urządziła swój dom. - Kocham wiejskie klimaty, styl prowansalski. Lubię jasne pomieszczenia i pastelowe kolory - wyznała nam seniorka. Jej piękne mieszkanie jest tego dowodem! Zobacz w galerii, jak mieszka seniorka!

12.08.2022Sanatorium miłości

Tak kiedyś wyglądał Piotr Hubert z "Sanatorium miłości". Król Turnusu pokazał nam wyjątkowe zdjęcia z młodości! [TYLKO U NAS]

Piotr Hubert Langfort z 4. edycji programu "Sanatorium miłości" z odcinka na odcinek zdobywał coraz większą sympatię - nie tylko wśród kuracjuszek! Widzowie docenili spokojną naturę uczestnika, który z nostalgią wspominał młodość i z dystansem podchodził do trudnych doświadczeń. Uczestnik programu Marty Manowskiej tylko redakcji Telemagazyn.pl pokazał zdjęcia z młodości i opowiedział, co robił w życiu. Takiego go nie znaliście!

06.08.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 3". Zaskakujące wieści o związku Anny i Zbigniewa. Para miała wspólnie zamieszkać. Nic jednak z tego nie wyjdzie?

Program "Sanatorium miłości" cieszy się sporą popularnością i doczekał już czterech edycji. W każdej z nich narodziła się przynajmniej jedna nowa miłość. Nie inaczej było w 3. edycji - Anna Król i Zbigniew Zamróz zakochali się i zaręczyli, a niedługo planują się również pobrać. Mieli także razem zamieszkać. Okazuje się jednak, że wizja ich wspólnego mieszkania, przynajmniej na ten moment bardzo się oddaliła...

03.08.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Monika Zajączkowska napisała powieść! O czym jest książka gwiazdy programu TVP?

Monika Zajączkowska to jedna z gwiazd programu "Sanatorium miłości 4". 65-latka ze Szczecina fenomenalnie zaprezentowała się w telewizji i właśnie kontynuuje swoją przygodę z TVP, bowiem trwają nagrania do programu, który Zajączkowska będzie współprowadzić. Ale to nie wszystko, Monika Zajączkowska napisała także książkę, która właśnie pojawiła się w przedsprzedaży!

01.08.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Relacja Moniki Zajączkowskiej i Andrzeja Sikorskiego kwitnie! Tak kuracjusze spędzali ostatnio czas w Warszawie

Monika Zajączkowska i Andrzej Sikorski wzięli udział w ostatniej edycji "Sanatorium miłości". Znajomość kuracjuszy, pomimo zakończenia programu, powolutku się rozwija. Jakiś czas temu Andrzej wyznał, że on i Szczecinianka oficjalnie są parą. Teraz seniorzy starają się ze sobą spędzać każdą wolną chwilę. Ostatnio urządzili sobie romantyczny spacer po Łazienkach Królewskich.

31.07.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Mariola z Berlina kiedyś i dziś. Seniorka pokazała wyjątkowe zdjęcia z młodości. Zobacz jak prezentowała się na scenie! [TYLKO U NAS]

Mariola z Berlina, zwana czule "Berlinką" przez fanów formatu oraz pozostałych kuracjuszy z Polanicy-Zdrój, za sprawą programu Marty Manowskiej "Sanatorium miłości" zyskała liczne grono fanów. Nic dziwnego - trudno się oprzeć serdeczności, którą emanuje Mariola z Berlina! Na naszą prośbę pokazała prywatne zdjęcia z młodości. Zobaczcie, jak słodko wyglądała jako mały bobas i dorosła panna Mariola z Berlina!

30.07.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Andrzej Sikorski i Monika Zajączkowska są razem? Już wszystko jasne! Senior powiedział, co ich łączy!

"Sanatorium miłości" to absolutny hit Telewizji Polskiej. Za nami emisja 4. edycji "Sanatorium miłości", która obfitowała w liczne związki oraz głośne rozstania. W tej edycji poznaliśmy Andrzeja Sikorskiego i Monikę Zajączkowską, którzy już w programie mieli się ku sobie, ale wszystko wskazywało na to, że ich uczucie eskalowało dopiero, gdy zniknęły kamery. Czy Andrzej Sikorski i Monika Zajączkowska są razem? Senior powiedział, co ich łączy!

23.07.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Monika Zajączkowska zdradziła, z jakimi kuracjuszami utrzymuje kontakt po zakończeniu programu. Te imiona mogą być zaskoczeniem?

Monika Zajączkowska była jedną z ulubienic telewidzów ostatniej edycji "Sanatorium miłości". Szczecinianka podobnie jak inni uczestnicy hitu TVP postanowiła nie rezygnować z przyjaźni, jakie udało jej się nawiązać w programie. W jednym z najnowszych wywiadów wyznała, z którymi uczestnikami utrzymuje kontakt. Okazuje się, że jest to całkiem spora grupa.

22.07.2022Sanatorium miłości

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×