"Sanatorium miłości". Energia tych seniorek aż biła z ekranu. One kochają sport i nie zamierzają zgnuśnieć na jesieni życia!

Każda edycja "Sanatorium miłości", prowadzonego przez Martę Manowską, to inspirujące osobowości. W pamięci widzów najmocniej zapisały się m.in. Iwona Mazurkiewicz, Anna Król, Anna Ziemba, Stanisława Kowalska, Monika Zajączkowska, Mariola Różalska oraz Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz. Wszystkie łączy jedno - kochają ruch i daleko im do stereotypowych seniorek. Energia aż biła z ekranu. One kochają sport i nie zamierzają zgnuśnieć na jesieni życia!

Multimedia

Kuracjuszki z "Sanatorium miłości". Ich energia sprawia, że trudno uwierzyć ile naprawdę mają lat!

Iwona Mazurkiewicz, Anna Król, Anna Ziemba, Stanisława Kowalska, Monika Zajączkowska, Mariola Różalska, Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz - to uczestniczki uwielbianego przez widzów programu "Sanatorium miłości". Aby wziąć udział i przeżyć szalony turnus pod okiem kamer musiały spełnić jeden podstawowy warunek - mieć 60+ w metryce. Patrząc na każdą z nich trudno uwierzyć w to, że po pierwsze są seniorkami, a po drugie babciami.

Tak bohaterowie 4. edycji wyglądali w młodości! Niektórych naprawdę ciężko rozpoznać! Zobacz więcej

Seniorki z "Sanatorium miłości"

Łączy je jeszcze jedno poczucie humoru, dystans do świata i ludzi, pasje oraz aktywny styl życia. Wszystkie kochają taniec, szaloną zabawę w doborowym towarzystwie i sport. Anna Król przeszła chyba największą metamorfozę. Dzięki programowi zrzuciła kilka nadprogramowych kilogramów, a dziś fantastycznej sylwetki, lżejszej o kilkanaście kilogramów, może jej pozazdrościć niejedna pięćdziesiątka czy sześćdziesiątka. Odkąd związała się ze Zbyszkiem i zaczęła bywać nad morzem, do pieszych górskich wycieczek dorzuciła także marszobiegi plażą oraz wspomniany już taniec. W jednym z wywiadów zdradziła, że razem z wnuczką ćwiczy shaking.

Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz pokazała nam swój dom! Publikujemy zdjęcia. Przestronne wnętrza i mała sala baletowaZobacz więcej

Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz, zawodowa tancerka, która przekazuje swoją pasję wszystkim od 5 do 105 lat, prowadząc zajęcia taneczne, jest też wielką pasjonatką jazdy konnej w stylu western. Monika Zajączkowska kocha taniec, tenis ziemny, każdą sportową aktywność i zdrowy tryb życia. Mariolę Różalską trzyma w formie miłość do ognistego flamenco, a Stanisławę Kowalską podróże do ukochanej Hiszpanii oraz pozytywne usposobienie.

Z kolei Iwona Mazurkiewicz i Anna Ziemba już w czasie trwania programu dały się poznać jako skowronki, które zaczynają dzień od treningu. Dziś Anna na swoim profilu zamieszcza motywujące filmiki ze swoich domowych treningów, a Iwona wskoczyła na wyższy poziom i razem z ukochanym Gerardem, prowadzą zajęcia sportowe dla seniorów w prywatnych ośrodkach. Trzeba przyznać, że życie po sześćdziesiątce pięknie im służy, a energii, siły i chęci do robienia wciąż nowych, szalonych rzeczy można im tylko pozazdrościć.

autor: Beata Banasiewicz, AKPA.

Anna Ziemba pochwaliła się synem. To prawdziwy przystojniak!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×