"Sanatorium miłości". Janina i Lesław o tym, jak trafili do programu. Kto namówił ich do udziału w show TVP?

"Sanatorium miłości" wystartowało. Redakcji serwisu Telemagazyn.pl udało się porozmawiać z Janiną i Lesławem, którzy zdradzili nam, jak trafili do programu TVP. Kto namówił ich do udziału w show? Czy żałują występu w telewizji?

Multimedia

Janina (Nina) Busk i Lesław Sierakowski to bohaterowie nowego show TVP pt. "Sanatorium miłości". Żywiołowa seniorka ma 62 lata i pochodzi z Torunia. Jej największą miłością są podróże. Zwiedziła większą część Europy, jak i Stany Zjednoczone, o których marzyła od dzieciństwa. Janina to wulkan pozytywnej energii, pełna miłości do drugiego człowieka i wiary w ludzkie dobro. Jest kobietą silną, odważną, pełną pasji do życia. Artystyczna dusza, która lubi malować, a jej wielką miłością od lat pozostaje taniec. Lubi zmiany, nie boi się rzucić wszystkiego i ruszyć w nieznane.

Nina ujawnia całą prawdę o relacjach damsko-męskich! Jaki jest jej ideał mężczyzny?Zobacz więcej

Lesław to z kolei 71-letni mieszkaniec Zielonej Góry. Człowiek o silnym charakterze, stanowczy i odważny. Wie czego chce i nie poddaje się w dążeniu do celu. W głębi duszy jest również wrażliwcem, ale nie lubi publicznie okazywać uczuć. Lesław pracował jako wiertacz szybów naftowych. Niestety po wypadku na motorówce, który uszkodził mu kręgosłup szyjny, znalazł się na wózku. Nie poddał się jednak. Wbrew diagnozie i dzięki silnej woli oraz regularnym ćwiczeniom udało mu się wstać i dzisiaj chodzi o własnych siłach. Dzień, w którym to się stało, uważa za najszczęśliwszy w życiu. Dziś Lesław żyje aktywnie: żegluje, jeździ na rowerze, pływa. Kiedyś nurkował z akwalungiem. Uwielbia muzykę, gra na organkach, klawiszach, nawet komponuje.

Bohaterowie "Sanatorium miłości to barwne osobowości. Redakcji serwisu Telemagazyn.pl udało się porozmawiać z Niną i Lesławem o tym, jak trafili do programu. Kto namówił ich do udziału w show? Czy żałują występu w telewizji? Zobaczcie wideo!

Zobacz galerię

"Sanatorium miłości" w niedziele, o godz. 21:15 w TVP1! - sprawdź program tv

Komentarze

Skomentuj
 • seniorka+60 (gość)

  Lesław to poważny i ujmujący mężczyzna stworzony do związku .Przy nim nie można się nudzić, natomiast Nina swoim wulkanicznym temperamentem to typowa osobowość singla.

  17.02.2019 23:02
 • lll (gość)

  ŻYCZĘ WSZYSTKIM SENIOROM SZCZĘŚCIA I GRATULUJĘ ODWAGI. JESIEŃ ŻYCIA NIE MUSI BYĆ SMUTNA I NIE TRZEBA KUPOWAĆ TRUMNY I CZEKAĆ NA ŚMIERĆ --LECZ KORZYSTAĆ JESZCZE Z ŻYCIA.

  29.01.2019 18:06
 • Mała Mi (gość)

  Wszyscy fajni , mili , autentyczni i naturalnej urody .Życzę każdemu by znalazł (a) bratnią duszę .

  27.01.2019 22:52
 • Konrad (gość)

  Ciekawe kto sie odwazy zrobic serial o naszej polskiej pochrzanionej i nieudolnej administracji na kazdym szczeblu i rodzaju ? Zaloze sie, ze nie ma takiego smialka.

  27.01.2019 15:10
 • tutejsza (gość)

  Przyjemny 1 odcinek , spodziewam się ,że będzie się działo ,wszyscy otwarci na drugiego człowieka chętni do zawarcia znajomości ,samotni, potrzebujący kontaktu .Trzymam kciuki za szczęśliwe związki.

  26.01.2019 16:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×