"Sanatorium miłości". Marta Manowska o swoich doświadczeniach w sanatoriach. Które uzdrowisko w Polsce poleca?

Marta Manowska to prowadząca nowego programu TVP1 pt. "Sanatorium miłości". Czy dziennikarka prywatnie korzysta z dobrodziejstw polskich uzdrowisk? Które sanatorium w Polsce poleca? Sprawdźcie, co nam zdradziła!

Multimedia

"Sanatorium miłości" odcinek 1. w niedzielę, 20.01.2019 o godz. 21:15 w TVP1! - sprawdź program tv

„Sanatorium Miłości” ma duże szanse by stać się kolejnym po "Rolnik szuka żony" hitem Telewizji Publicznej. Jego uczestnicy to niezwykle barwne osobowości. 12 bohaterów trafi do Uzdrowiska Ustroń w Sanatorium Równica. Tam pod okiem kamer będą mieli okazję odmienić swoje dotychczasowe życie, poznać nowych przyjaciół, a może nawet miłość. Dla wielu z nich udział w programie to powrót do młodości i możliwość korzystania z pełni życia. Oprócz nowych znajomości, seniorów czekają również w programie podnoszące kondycję zabiegi i wiele atrakcji.

Jak uczestnicy wspominają swój udział w programie? "To powrót do młodości" Zobacz więcej

Prowadzącą nowego programu TVP1 została Marta Manowska, dobrze znana widzom z "Rolnik szuka żony". Czy dziennikarka prywatnie korzysta z dobrodziejstw polskich uzdrowisk? Które sanatorium w Polsce poleca? Sprawdźcie, co zdradziła nam Marta Manowska!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ZNAJOMY (gość)

    WITAM, MAM PEWNE WĄTPLIWOŚCI A DOTYCZY TO OSOBY , KTÓRA NIE POWIEDZIAŁA ANI SŁOWA PRAWDY O SOBIE W TYM PROGRAMIE , WSZYSTKO CO MÓWI O SOBIE , JAKI JEST WSPANIAŁY , DOBRY , KOCHAJĄCY I UCZCIWY NIESTETY NIE MA POKRYCIA W SYTUACJACH KTÓRE TAK KOLOROWO OPISUJE , A CHODZI O PANA MARKA .CHCIAŁBYM, ŻEBY POWIEDZIAŁ, JAKIM NAPRAWDĘ JEST CZŁOWIEKIEM , JAK NAPRAWDĘ TRAKTOWAŁ ŻONĘ, ( WCALE NIE BYŁA WYSOKA ) , JAK TRAKTOWAŁ SWOICH NAJBLIŻSZYCH , JAKĄ ATMOSFERĘ STWARZAŁ W DOMU I WOKÓŁ SIEBIE , JAK POSTĘPOWAŁ Z PRACOWNIKAMI !!!!!

    06.02.2019 20:43
  • Merlin (gość)

    Badziew, dotrwałem do polowy odcinka i nigdy więcej, może pokażą jak faktycznie wyglądają sanatoria i jakie tam panują warunki o jedzeniu nie wspomnę.

    20.01.2019 22:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×