"Sanatorium miłości" najlepszym programem rozrywkowym w Europie Środkowo-Wschodniej! Produkcja TVP otrzymała prestiżową nagrodę!

"Sanatorium miłości" z główną nagrodą w trakcie międzynarodowych targów telewizyjnych w Budapeszcie! Czy randkowe show dla seniorów podbije świat? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Sanatorium miłości" było jednym z największych hitów TVP, a sympatyczni kuracjusze z sanatorium w Ustroniu podbili serca widzów! Jak się okazuje program ten został doceniony nie tylko w Polsce, lecz także zagranicą.

Kasia Vu Manh została pogodynką! Gdzie będzie można ją oglądać?Zobacz więcej

Prowadzony przez Martę Manowską program został zgłoszony do prestiżowego konkursu "Pitch and Play" organizowanego w ramach międzynarodowych targów telewizyjnych w Budapeszcie. Do ścisłego finału konkursu oprócz "Sanatorium miłości" dotarły programy rozrywkowe ze Słowacji i Rumunii. Polskie show okazało się jednak bezkonkurencyjne i zgarnęło główną nagrodę.

Program TVP został okrzyknięty najlepszym programem rozrywkowym w Europie Środkowo-Wschodniej i będzie reprezentował region na targach w Miami. Wiele wskazuje też na to, że podobne programy powstaną również w innych krajach. Zakupem licencji zainteresowani są producenci z Niemiec i Słowacji.

Obecnie trwają castingi do nowej edycji "Sanatorium miłości". Premiera najprawdopodobniej odbędzie się w styczniu 2020 roku.

Małgosia i Marek znowu są w związku? Razem wrócili do Ustronia!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • olo (gość)

    Na podstawie czego, kogo zostało stwierdzone, że "Sanatorium miłości" najlepszym programem rozrywkowym w Europie Środkowo-Wschodniej! ? To bzdura!

    28.06.2019 11:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×