"Sanatorium miłości" odcinek 3. Ekstremalne wyzwania, tai chi i spełnienie marzeń Cezarego! Zobacz zwiastun!

W 3. odcinku programu "Sanatorium miłości" czas na ekstremalne wyczyny kuracjuszy! Uczestnicy to niezwykle barwne osobowości, które - jak się okazuje - wciąż nie boją się wyzwań. Co wydarzy się w 3. odcinku? Sprawdź już teraz!

Multimedia

"Sanatorium miłości" odcinek 3. w niedzielę, 3.02.2019 o godz. 21:15 w TVP1! - sprawdź program tv

Sześć energicznych kobiet: Janina, Joanna, Małgorzata, Teresa, Walentyna i Wiesława, i sześciu czekających na szczęście mężczyzn: Cezary, Krzysztof, Lesław, Marek i dwóch Ryszardów. To oni są bohaterami nowego programu TVP1, w którym wzięli udział, aby odmienić swoje życie, poznać przyjaciół, a kto wie - być może nawet spotkać miłość.

Miłość od pierwszego wejrzenia między uczestnikami?! Kto został Kuracjuszem Dnia?Zobacz więcej

W 3. odcinku "Sanatorium miłości" podczas śniadania Marta Manowska ogłasza zwycięzcę pierwszego z codziennych, tajnych głosowań na Kuracjusza Dnia, a wkrótce potem cała dwunastka będzie miała okazję, by pokonać lęki i sprawdzić się podczas wymagającej przeprawy w parku linowym.

Po emocjonującym poranku czeka rozluźniający trening tai chi, a dwie pary uczestników spróbują pogłębić znajomość podczas spotkań sam na sam. Wieczorek taneczny, który zwieńczy ten dzień, będzie szansą na rozpoznanie w tańcu oraz rozwój kiełkujących sympatii.

Małgorzata i Marek pierwszą parą w programie? Są razem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×