"Sanatorium miłości" odcinek 5. Ryszard Lasota jak Jessica z "Rolnik szuka żony"? Widzowie najpierw go krytykowali, teraz mu współczują?

Ryszard z Warszawy, który jest uczestnikiem "Sanatorium miłości" od początku wzbudza ogromne emocje. Podobnie, jak Jessica z "Rolnik szuka żony", która początkowo nie spotkała się z sympatią widzów, ale ich niechęć szybko przerodziła się w uwielbienie. Czy podobnie będzie z Ryszardem z "Sanatorium miłości"?

Multimedia

Od zera do bohatera? W telewizji historia lubi się powtarzać. 65-letni Ryszard Lasota z Warszawy początkowo nie cieszył się sympatią widzów. Internauci uważali go za gbura, a jego trudny charakter i kąśliwe poczucie humor dały się we znaki pozostałym kuracjuszom z "Sanatorium miłości". Karta jednak się odwróciła, a szczera rozmowa z Marta Manowską w 5. odcinku show TVP zaowocowała tym, że widzowie zaczęli postrzegać Ryszarda zupełnie inaczej.

Wiesia flirtuje z Krzysztofem w grocie solnej. Małgorzata ma już dość Marka?Zobacz więcej

Emocjonalny romantyk z mocnymi zasadami ujawnił w rozmowie z prowadzącą, że w młodym wieku został sam z maleńkim dzieckiem. Komplikacje po porodzie nie pozwoliły jego żonie opiekować się synem. Niedługo potem musiał pochować młoda żonę i sam wychować syna. Historia Ryszarda poruszyła wielu internautów.

szkoda MI Ryśka dużo przeszedł... Otworzył się j już teraz wiadomo, że to nie charakter a ciężka trauma z życia gdzie pochował młoda żonę i sam wychował dziecko... SZACUN!!! Życie uczy pokory.

Ryszard ma historię swojego życia, bardzo smutna ... każdy przeszedł coś co go cholernie zmieniło... Dla Ryszarda najlepsza obrona jest atak , wpierw woli pokazać się że złej strony by sprawdzić kto z nim wytrzyma , w ten sposób robi test ludziom

Wbrew pozorom w tym ciemnowłosym Ryszardzie jest dużo dobrego człowieka

Ulubienica widzów zdradza kociakom swoje tajemnice! Zobacz, jak doi krowę!Zobacz więcej

Niektórzy widzowie porównują Ryszarda do Jessiki z "Rolnik szuka żony". Ona również początkowo była mocno krytykowana w sieci. Widzowie uważali, że jest pusta i sztuczna. Jessica udowodniła jednak widzom, że w programie przez cały czas była sobą, a ci ją za to w końcu pokochali.

A wy widzicie podobieństwo Ryszarda z "Sanatorium miłości" do Jessiki z "Rolnik szuka żony"?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Joanna (gość)

  Program byłby fajny, gdyby nie ta maruda " sanepid". Co tydzień podnosi mi ciśnienie. Wyjątkowo niesympatyczny człowiek. Biedny Pan Leszek..

  11.03.2019 19:06
 • też gość (gość)

  Słuchając historii pana Ryszarda było mi przykro i mu współczuję. Nie do końca jednak jego przeszłość usprawiedliwia obecne zachowanie. Nigdy jednak nie jest za późno na zmianę, tylko trzeba chcieć.

  20.02.2019 12:08
 • abigail (gość)

  Facet jest tak odpychający, że nic nie zmieni jego wizerunku. Nie wiadomo jak wygladała jego opieka nad chorą żoną i w jakich stosunkach jest z dzieckiem. Może być róznie.

  19.02.2019 13:33
 • Kinga (gość)

  Zostawcie chłopa w spokoju. Niech żyje sam jak nie potrafi z drugim człowiekiem się dogadać.

  19.02.2019 08:59
 • beti (gość)

  Panie Ryszardzie, jest Pan bardzo wartościowym człowiekiem, którym nie żądzą kamery a niezłomne zasady. bardzo to doceniam.

  19.02.2019 00:45
 • beti (gość)

  Panie Ryszardzie, jest Pan bardzo wartościowym człowiekiem, którym nie żądzą kamery a niezłomne zasady. bardzo to doceniam.

  19.02.2019 00:44
 • Miranda (gość)

  On niestety jest upierdliwy i meczacy...... Co przeszedl to jego (kazdy ma jakas przeszlosc).....ale to co robi teraz jest wrecz abstrakcyjne!!!! Zeby spisywac na kartce "grzechy" kolegi????!!!! Masakra!!!!!!! Z daleka od takich typow!!! Psychopata!!!!!!!!!!!!!

  18.02.2019 22:01
 • BELLA (gość)

  Gbur zawsze gburem pozostanie i proszę nie pisać, że to traumatyczne przeżycia go tak zmieniły. To cham i prostak który nie widzi nic poza czubkiem własnego nosa. Tacy ludzie sieją zamęt pozostawiają po sobie tylko smród.....

  18.02.2019 18:20
 • gość (gość)

  No chyba,że taki był z góry zaplanowany scenariusz. Może ,aby podkręcić akcje powybierało się ostrzejsze kawałki,...no i WSTAWKI pana Ryszarda idealnie się nadawały ,aby nie było zbyt mdło!! To takie sobie moje dywagacje...

  18.02.2019 14:12
 • gość (gość)

  Wielu ludzi, wiele przeszło i nie upokarzają innych jak on. Brak mu wyczucia, pomimo,iż uważa się za inteligentnego!! Fakt, trochę ocieplił wizerunek, ale to co przeżył w przeszłości go nie usprawiedliwia. Inni też są po przejściach.Tym bardziej, że jego docinki to reguła ,a nie wyjątek...

  18.02.2019 14:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×