"Sanatorium miłości" odcinek 9. Król i Królowa Turnusu wybrani! Kto cieszył się z zakończonego pobytu w uzdrowisku?

To już przedostatni odcinek "Sanatorium miłości"! Kuracjusze skorzystali z ostatnich chwil w uzdrowisku i musieli zacząć się pakować. Jak przeżyli pożegnanie? Sprawdź, co wydarzyło się w 9. odcinka "Sanatorium miłości"!

Multimedia

"Sanatorium miłości" odcinek 9. - co się wydarzyło?

Wielkimi krokami zbliża się koniec pobytu dwunastu kuracjuszy w malowniczym uzdrowisku Ustroń. Janina, Joanna, Małgorzata, Teresa, Walentyna, Wiesława, Cezary, Ryszard, Krzysztof, Lesław, Marek i Ryszard "kolarz" powoli musieli szykować się do powrotu do swoich domów. - Nie cieszę się, że wraca, do domu, bo ten dom jest pusty - powiedział Cezary. Markowi brakowało natomiast trzeciej walizki, w którą mógłby zapakować szczęście, które spotkało go w Ustroniu. Nina była rozdarta - "Chciałabym zostać i chciałabym wracać" - powiedziała.

TVP szuka bohaterów 2. edycji! Jak się zgłosić?Zobacz więcej

W 9. odcinku "Sanatorium miłości" grupa udała się jeszcze na siłownię, gdzie trzeba było wykazać się fizyczną wytrzymałością. Skorzystali też z ostatnich już - niestety - zabiegów indywidualne. Wiesia spędziła czas z Krzysztofem, a Małgosia oczywiście z Markiem. Później każdy odbył jeszcze rozmowę z lekarką na temat swojego stanu zdrowia.

Wieczór to długo i niecierpliwie wyczekiwany moment koronacji dwojga wybrańców Króla i Królowej Turnusu. Po kolacji okazało się w końcu, kto zyskał największą sympatię pozostałych bohaterów. Każdy powiedział też kilka słów o tym, jak było mu w sanatorium i co najlepiej zapamięta. - Wspaniali jesteście wszyscy - stwierdził Cezary. - Chciałbym podziękować paniom, były bardzo miłe, powściągliwe w swoich ocenach - ocenił Ryszard, który później wyznał też, że nie chce wymienić się z nikim numerami telefonów. - Czuję się wzmocniona i szczęśliwa - oznajmiła natomiast Małgosia. Czas na ogłoszenie wyników głosowania.

Królową Turnusu została Walentyna, a Król Turnusu to Cezary!

- Potrafi wszystkich rozbawić - mówił o Cezarym Lesław. Król stwierdził jedynie, że bardzo wszystkich kocha. Królowa i Król mogli wybrać dla siebie parę. Walentyna wybrała Leszka, a Cezary - Wiesię. Każda z par mogła wylosować wycieczkę, na którą wspólnie pojadą. - Nie jest mi żal, że nie zostałem królem, bo ja się zakochałem i mi to wystarczy - zauważył po wszystkim Marek. Po intensywnym wieczorze z DJ Wiką w Klubie Kuracjusza, finał tego odcinka pozostanie na długo w pamięci wszystkich. Nie brakowało wzruszeń i łez. Tylko Ryszard z Warszawy nie ukrywał, że cieszy się z tego, że pobyt w sanatorium dobiegł końca.

Walentyna Królową Turnusu! Jej wyznanie wzruszyło widzów!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Gość (gość)

  Kochny o taki ciepły pan Cezary szkoda" Ryszard czarny wszystko na nie!!

  18.03.2019 10:17
 • Gość (gość)

  Ryszard wielki ....nie dam nikomu numeru telefonu

  18.03.2019 10:06
 • Widz (gość)

  Ryszard maruda !! Nie było tu pań w mim typie ...

  18.03.2019 10:04
 • Jaga (gość)

  Bez Ryśka z Warszawy nie było by programu z prądem

  18.03.2019 09:58
 • sd (gość)

  Szkoda dzieciaka dla takiego zamordysty.

  18.03.2019 09:21
 • Aro (gość)

  Bo zawsze znajdzie się jakiś narzekacz. Pozdro dziadki dużo zdrowia

  18.03.2019 08:21
 • Magi (gość)

  Fajna grupka,szkoda Cezarego...a Czarny Ryszard to jakaś pomyłka.

  17.03.2019 22:22
 • agata (gość)

  Pan Ryszard z Warszawy wyjątkowy malkontent - w jakim celu brał udział w castingu i w progarmie ?

  17.03.2019 22:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×