"Sanatorium miłości". Pierwsze zdjęcia uczestników nowego reality show dla seniorów! Poznaj bohaterów! [GALERIA]

Nowy Rok to nowe postanowienia i szansa na diametralne zmiany – bohaterowie nowego programu TVP1 "Sanatorium miłości" w trakcie pobytu w jednym z polskich uzdrowisk będą mieli okazję odmienić swoje dotychczasowe życie, poznać nowych przyjaciół, a może nawet miłość. Program poprowadzi Marta Manowska, znana z hitu Jedynki "Rolnik szuka żony".

Multimedia

"Sanatorium miłości" odcinek 1. w niedzielę, 20.01.2019 o godz. 21:15 w TVP1! - sprawdź program tv

Bielsko Biała. Janina, Joanna, Małgorzata, Teresa, Walentyna i Wiesława. Sześć rezolutnych, nieznających się wcześniej, dojrzałych pań spotyka się po raz pierwszy. W tym samym czasie do podobnego spotkania dochodzi między Cezarym, Krzysztofem, Lesławem, Markiem i dwoma Ryszardami.

Marta Manowska z emerytami już w styczniu! Znamy datę premiery!Zobacz więcej

To dwanaście osób, które różnią się charakterami, osobowością, pasjami, jak i życiowym doświadczeniem. Każde z nich jest samotne, bez bliskiej osoby, bez kogoś, kto byłby z nimi na dobre i na złe. Tego dnia połączy ich jednak wspólna droga i jeden kierunek. W dwóch kolorowych, legendarnych "Nyskach", wyruszą oni do malowniczego uzdrowiska w Ustroniu.

Grupie sekundować będzie Marta Manowska, która już oczekuje na wybraną dwunastkę w malowniczym Uzdrowisku Ustroń w Sanatorium Równica, leżącym w paśmie górskim Beskidu Śląskiego. Tam każdy z bohaterów losowo otrzyma dwuosobowy pokój, a tym samym otworzy nowy rozdział swojego życia. Być może będzie to początek pięknej przyjaźni, a może czegoś więcej?

Nowi rolnicy poszukiwani! Kiedy kolejna edycja programu? Jak się zgłosić? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Wśród uczestników nie brakuje otwartych pytań, obaw i oczekiwań... Przed nimi turnus pełen podnoszących kondycję zabiegów, zaskakujących atrakcji oraz ekscytujących przeżyć, który niewykluczone, że na zawsze zmieni ich dotychczasową rzeczywistość. W programie nie zabraknie tematyki obyczajowej, zagadnień zdrowotnych, poradnikowych oraz edukacyjnych.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Wreszcie będzie (gość)

    SEX

    05.01.2019 16:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×