"Sanatorium miłości" sezon 2. Uczestnicy nowej edycji zdradzają, dlaczego zgłosili się do programu TVP1!

Już w styczniu 2020 na antenie TVP1 pojawi się 2. edycja popularnego programu "Sanatorium miłości". Nowy turnus seniorów zauroczy sobą widzów i udowodni, że życie nie kończy się po 60-tce! Dlaczego zgłosili się do "Sanatorium miłości"?

Multimedia

"Sanatorium miłości 2" - premiera w niedzielę, 5.01.2020 o godz. 21:15 w TVP1! - sprawdź program tv

Już w styczniu 2020 widzowie TVP1 poznają nowych uczestników programu "Sanatorium miłości"! W drugiej edycji pojawi się 12 kuracjuszy, którzy postanowili przeżyć przygodę życia i - co najważniejsze - dać sobie jeszcze szansę na miłość!

Oto pierwsi uczestnicy 2. edycji! Pani Stenia i pan Waldek już są zauroczeni Ustroniem!Zobacz więcej

Po raz drugi ludzie po 60-tym roku życia ruszają w niesamowitą, pełną emocji podróż, która odmieni ich życie. Będą mieli szansę na nawiązanie nowych przyjaźni, a może nawet na znalezienie prawdziwej miłości. W kolejnej edycji programu spotka się dwanaście samotnych, pochodzących z różnych zakątków Polski osób. Sześć kobiet i sześciu mężczyzn połączy pobyt w malowniczo położonym sanatorium Równica w Ustroniu. Bohaterowie programu będą uczestniczyć w rozmaitych aktywnościach fizycznych, wycieczkach oraz szczerych rozmowach z gospodynią programu - Martą Manowską.

W czasie konferencji pre Telewizji Polskiej po raz pierwszy publicznie pokazali się niektórzy uczestnicy "Sanatorium miłości 2". - Uwielbiam wyzwania i tych wyzwań w ciągu mojego długiego życia było bardzo dużo. (...) W programie spełniłem się, poznałem nowe życie, na pewno napiszę książkę i opowiem w niej o tym wszystkim - przyznał pan Gerard. Okazuje się, że bohaterowie nowej edycji to odważni ludzie, których nie peszą kamery. Dlaczego zgłosili się do programu? Czy wciąż szukają miłości? Zobacz wideo!

Gwiazdy "The Voice Kids 3", "The Voice Senior" i "Sanatorium miłości 2" zdominowały konferencję ramówkową!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Xyz (gość)

    Wśród pań same laski a panowie dziadunie staruszkowie

    02.01.2020 13:05
  • atom (gość)

    Ciekawe skąd oni biorą tych uczestników? Chyba z łapanki, albo po znajomości. Bo jak się dowiaduję o takiej imprezie, do której chciałbym się zgłosić to już wszystko jest pozamiatane. Czy zwykły śmiertelnik może się tam w ogóle jakoś załapać? Sierdzę na okrągło w necie i nie widzę żadnych ogłoszeń, że jest nabór czy jakieś eliminacje. Tylko od razu jak już wszystko "pozamiatane"...

    30.12.2019 15:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×