"Sanatorium miłości - Święta, Święta!". Specjalny odcinek wielkanocny w Wielką Sobotę w TVP1!

Niespodzianka dla fanów "Sanatorium miłości". Specjalny odcinek wielkanocny, pt. "Święta, Święta!" zostanie wyemitowany w Wielką Sobotę w TVP1! Co się wydarzy?

Multimedia

"Sanatorium miłości - Święta, Święta!" w Wielką Sobotę, 20.04.2019 o godz. 20:20 w TVP1! - sprawdź program tv

Bohaterowie "Sanatorium miłości" wyjechali już z Sanatorium Równica, leżącego w paśmie górskim Beskidu Śląskiego, ale to nie koniec spotkań z nimi! TVP1 wyemituje specjalny, wielkanocny odcinek programu!

Pierwsze zdjęcia z odcinka specjalnego! Co wspólnie ugotują kuracjusze?Zobacz więcej

Uczestnikami "Sanatorium miłości" było 12 seniorów, którzy postanowili przeżyć przygodę w jesieni życia. Janina, Joanna, Małgorzata, Teresa, Walentyna, Wiesława, Cezary, Krzysztof, Lesław, Marek i dwóch Ryszardów wyruszyli do malowniczego uzdrowiska w Ustroniu. Każdy z nich był samotny, bez bliskiej osoby, która byłaby z nimi na dobre i na złe. W sanatorium losowo otrzymali dwuosobowy pokój, a tym samym otworzyli nowy rozdział swojego życia. Oprócz nowych znajomości, seniorzy korzystali z podnoszących kondycję zabiegów i wielu innych atrakcji. Grupie towarzyszyła Marta Manowska.

W wielkanocnym odcinku ponownie się spotkają - tym razem przy świątecznym stole. Wspólnie spędzą święta w uroczym zakątku Polski, czyli gościnnym, zielonym Podlasiu. Powspominają to, co wydarzyło się w Ustroniu i opowiedzą, jak ich życie zmieniło się po wyjeździe z sanatorium. Czy zawarte znajomości przetrwały? Które relacje się zacieśniły, a które wręcz odwrotnie? Wśród gości Marty Manowskiej zabraknie niestety Cezarego, który zmarł 19 lutego 2019 r. w wyniku nagłej choroby. Spora część specjalnego odcinka "Sanatorium miłości" będzie poświęcona właśnie jemu. Pozostali uczestnicy mając go mocno w sercu, wykorzystają to spotkanie, aby w szczególny sposób wyrazić swój szacunek oraz dowód przyjaźni.

TVP szuka bohaterów 2. edycji! Jak się zgłosić?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Aaaaa (gość)

    Proszę p. Pani Manowska może dość już tych głupot kiedy Pani wreszcie skończy te programy o niczym i weźmie się za jakąś robotę a potem się narzeka że w TVP niema pieniędzy jak mają być jak się wydaje na takie durnoty

    31.03.2019 21:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×