"Sanditon" odcinek 6. Charlotte szuka przyjaciółki w Londynie. Ponownie spotyka Sidneya! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 6. odcinek brytyjskiego serialu "Sanditon". Charlotte szuka przyjaciółki w Londynie. Ponownie spotyka Sidneya! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 6. odcinku "Sanditon"!

Multimedia

"Sanditon" odcinek 6 - w środę, 24 marca, o godzinie 21:40 na antenie TVP 2

W 6. odcinku serialu "Sanditon" Charlotte udaje się do Londynu, w poszukiwaniu porwanej przyjaciółki. Na miejscu wpada na Sidneya, który także wyruszył tropem Georgiany.

Udaje im się ustalić miejsce pobytu Otisa. Okazuje się, że ukochany Georgiany niewiele może im pomóc. Niemniej, po wielu perypetiach, wpadają na jej trop i udaje im się odbić porwaną. Otis i Georgiana rozstają się. Stan lady Denham się pogarsza. Edwardowi udaje się zapoznać z treścią testamentu ciotki.

Esther dowiaduje się, że Lady Denham w jej imieniu pisała listy miłosne do Babingtona! Zdecyduje się na romans z lordem?Zobacz więcej

Wspólnie z Clarą knują podział majątku za plecami Esther. Tymczasem w Londynie Tom, Sidney, Babington i Charlotte udają się na bal. Charlotte uświadamia sobie, że kocha Sidneya. Tańczy z nim, jest przeszczęśliwa, ale na scenie pojawia się też inna młoda dama.

"SANDITON" - O CZYM JEST SERIAL?

Serial kostiumowy jest adaptacją ostatniej powieści Jane Austen. Spontaniczna i energiczna Charlotte Heywood przenosi się z rodzinnego domu na wsi do Sanditon _ dawnej miejscowości rybackiej, która przekształca się w kurort. Charlotte stara się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Odkrywa knowania mieszkańców, których życie zależy od komercyjnego sukcesu Sanditon.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×