"Sandman". Obsada serialu prywatnie. Kirby Howell-Baptiste, Mason Alexander Park brylują w mediach społecznościowych! Co publikują?

Niedawno na Netflixie znalazł się serial "Sandman". Nowa propozycja to historia oparta na kultowym komiksie. Teraz aktorzy dali znanym bohaterom kolejne życie. W obsadzie tej produkcji zobaczymy wielu świetnych artystów. Razem z nami przyjrzyjcie się ich bardziej codziennych odsłonom, które możemy śledzić w mediach społecznościowych.

Multimedia

"Sandman" – nowy serial od Netflixa

Od 5 sierpnia użytkownicy Netflixa mogą oglądać nową serialową propozycję. Jest nią "Sandman", czyli historia, w której rzeczywistość spotyka się ze światem sennych mar, marzeń i legend. Zupełnie odmienne od siebie sfery mają ze sobą więcej wspólnego, niż mogłoby się wielu wydawać. Po latach w zamknięciu wolność odzyskuje władca snów. To za jego sprawą zmieniają się nasze koszmary. Teraz wyrusza w podróż przez różne światy i osie czasu, aby naprawić chaos spowodowany swoją nieobecnością.

Dlaczego Tom Ellis nie zagra ponownie Lucyfera? Twórca wyjaśnia!Zobacz więcej

Serial Netflixa został stworzony na podstawie nagradzanej serii komiksów DC Neila Gaimana "Sandma". Łączy on w sobie elementy mitów i mrocznego fantasy. Twórcą i producentem wykonawczym serialu jest Gaiman, showrunnerami są Allan Heinberg i David S. Goyer, a producentem firma Warner Bros. Television. W obsadzie znaleźli się m.in. Tom Sturridge, Boyd Holbrook, Patton Oswalt, Vivienne Acheampong, Gwendoline Christie, Charles Dance, Jenna Coleman, David Thewlis, Stephen Fry, Kirby Howell-Baptiste, Mason Alexander Park, Donna Preston, Vanesu Samunyai, John Cameron Mitchell, Asim Chaudhry, Sanjeev Bhaskar, Joely Richardson, Niamh Walsh, Sandra James-Young i Razane Jammal.

George R.R. Martin zachwycony adaptacją komiksu Neila Gaimana! "Chłopaki i dziewczyny, nie przegapcie tego"Zobacz więcej

Jeżeli wciąż zastanawiacie się nad tym, czy warto zobaczyć serial, koniecznie przeczytajcie naszą recenzję, w której znajdziecie sporo informacji na temat słabych i mocnych stron produkcji. Może jednak jesteście już po seansie i chcielibyście poznać lepiej obsadę produkcji "Sandman". W tym przypadku również przychodzimy wam z pomocą. W naszej galerii możecie zobaczyć bardziej prywatne odsłony aktorów z tego serialu. Czym dzielą się w mediach społecznościowych?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • 1 (gość)

  1

  22.08.2022 16:51
 • 1 (gość)

  1

  22.08.2022 16:51
 • 1 (gość)

  1

  22.08.2022 16:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×