"Santa Diabla". Koniec emisji serialu w TV Puls. Gdzie oglądać telenowelę?

TV Puls zakończyła emisję telenoweli "Santa Diabla" na 48. odcinku. Gdzie można oglądać serial?

Multimedia

TV Puls podjęła decyzję o zakończeniu emisji telenoweli "Santa Diabla" ze względu na kiepską oglądalność. Stacja postanowiła, że kolejne odcinki serialu udostępni na swojej platformie PlayPuls.pl. W oświadczeniu TV Puls czytamy:

Choć była to dla nas bardzo trudna decyzja, widząc wyniki oglądalności, musieliśmy zrezygnować z dalszej emisji telenoweli „Santa Diabla”. Telenowelę tę będzie można dalej oglądać na naszej platformie VOD PlayPuls.pl. Głęboko wierzymy, że nowy serial, który Państwu proponujemy – „To moje życie!” – przypadnie Państwu do gustu.

CZYTAJ TAKŻE:
"TO MOJE ŻYCIE" - NOWY TURECKI SERIAL OD 9 WRZEŚNIA W TV PULS

Stacja emitowała telenowelę "Santa Diabla" od 8 lipca 2015. Serial opowiada historię Santy Martinez, która pragnie zemsty na wpływowej rodzinie Cano za krzywdę, którą ta wyrządziła jej ukochanemu mężowi. Pod przybranym nazwiskiem – jako Amanda Braun – wkupia się w łaski rodziny Cano, by zniszczyć ją od środka. Niespodziewanie piękna kobieta staje przed wielkim życiowym dylematem. Musi wybierać między miłością a zemstą, do której tak usilnie dąży.

Komentarze

Skomentuj
  • Magdaa (gość)

    Ja oglądałam już e necie i jest to dla mnie przykre że santaiago zabił Humberta . Całe te zło zaczeło sie od Willego ta k ja sądze . Santaigo był normalny jak by nie Wily zgubił zdjęcie santy w więzieniu gdzi e ragże przebywał santiago i tak właśnie zakochałsie w Sancie Ale ja sądze że prawdziwa miłość Santy to Humberto i tyla mają nawet dziecko.Kocham to ale niechciałabym żeby Humberto umarł. Odpiście na to????;!!!

    24.01.2017 22:43
  • joasia16 (gość)

    czy ktoś wogóle raczy mi odpisac ,ja bardzo proszę o pokazanie telki Santa Diabla ,dlaczego jej nie pokażecie.

    01.08.2016 13:47
  • joasia16 (gość)

    proszę o kontynuacje TELENOWELI SANTA DIABLA ,naprawdę proszę ją puścic do końca ,przynajmniej od tego odcinka co się skończyło ,bardzo proszę ,będę do was pisała tak długo aż puścicie tę telkę,nie dam wam spokoju.

    27.07.2016 09:22
  • kasia (gość)

    Santa to był bardzo fajny filmy i się zdenerwowalam się jak Ci wycieli ! A wogole to gdsię można obejzec dalsze losy sany?

    07.04.2016 20:53
  • marzena (gość)

    Santa diabla to lepszy telenowela niż to moje życie, sekret powtarzacie a Santa Diable przerwaliście to nie sprawiedliwe powinna wrócić do telewizji plus

    03.02.2016 14:03
  • kaska (gość)

    Prosze o kontynuacje filmu mam synka niepelnosprawnego i moze trudno w to uwierzyc ale to bylo cos co oglądal tak zaciencie jakby nie istnial swiat zewnètrzny :-D

    06.01.2016 18:53
  • AP (gość)

    Nie lubię jak przerywacie oglądanie serialu. Proszę o kontynuacje.

    21.12.2015 08:16
  • AP (gość)

    Nie lubię jak przerywacie oglądanie serialu. Proszę o kontynuacje.

    21.12.2015 08:15
  • wiolcia (gość)

    Santa diabla powinna wrócić też ją oglądałam była super Redakcjo proszę to rozważyć

    09.12.2015 20:21
  • :) (gość)

    Słaba oglądalność była z tego powodu ,że godzina emisji była nie odpowiednia.

    08.12.2015 13:21
  • Klara :) (gość)

    Witam! dlaczego nie ma serialu Santa Diabla na internecie od odcinka 85 ? bardzo Prosze o to by przynajmiej tu ogladnąć dalsze losy Santy Martinez :)

    02.12.2015 20:52
  • Lexie;) (gość)

    A ja nie narzekam na serial " to moje życie" wręcz przeciwnie, zakochałam się w tej telenoweli i cieszę się, że puszczacie ją. Fakt czasem nie mam jak jej pooglądać - studia - ale nadrabiam na internecie. Trafiliście z ta telenowelą z ciekawością będę obserwować dalsze losy Bahar i Atesa ;).

    29.11.2015 12:30
  • monika (gość)

    witam dlaczego nie można obejrzec Santa Diable w pley plus

    13.11.2015 13:39
  • Gosia (gość)

    "Santa Diablo" było świetne!!!! Od kad nie ma "santa diablo" w tv pulsie wogole nie oglądam tego programu bo teraz nie ma nic ciekawego... " to moje zycie" oglądałam tylko raz i jest dużo gorsze!!! Przywróćcie "santa diablo"!!!!

    12.11.2015 12:37
  • Monika (gość)

    Najgorsze, że te filmy lecą w złych godzinach. Uwielbiam "Sekret" Ale leci w godzinach gdy wszyscy są w pracy. Niech zrobią powtórkę o 20:00 to bedzie oglądalność. A teraz po tej przerwie nie wiadomo gdzie można obejrzeć powtorke

    09.11.2015 17:49
  • lucyna (gość)

    No właśnie by dali znowu .a nie żeby dawali powtórkę dawała innego. Filmu zamiast. Ten dać santa fiablo

    03.11.2015 15:41
  • Natala (gość)

    Kocham ten serial. Niech wróci na antene

    01.11.2015 12:08
  • barach (gość)

    początkowo byłam zła,że przerwali ten serial......teraz oglądam w necie i dochodzę do wniosku,że to straszna kicha...trup na trupie....prawie każdy kogoś morduje...trzeba mieć fantazję napisać taki scenariusz......;)

    30.10.2015 18:51
  • santa diabla poprosze!!!!!!!!!!! (gość)

    santa diabla powinna wrocic

    27.10.2015 14:09
  • santa diabla poprosze!!!!!!!!!!! (gość)

    santa diabla powinna wrocic

    27.10.2015 14:09
NowszeStarsze