"Sara". Agnieszka Włodarczyk wspomina trudne dzieciństwo. Plan filmowy miał być dla niej ucieczką. Odniosła się też do plotek o molestowaniu na planie

Mając zaledwie 16 lat, Agnieszka Włodarczyk wcieliła się w rolę tytułowej Sary w głośnym filmie Macieja Ślesickiego. Dzięki temu zyskała status gwiazdy i stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek w Polsce. Po latach od premiery filmu, Agnieszka Włodarczyk zdradziła, że do roli Sary pchnęła ją trudna sytuacja w domu. Odniosła się również do plotek, jakoby na planie miała być molestowana.

Multimedia

Agnieszka Włodarczyk - "Sara"

Do dziś, za jedną z najlepszych aktorskich kreacji Agnieszki Włodarczyk uważa się postać Sary, w którą wcieliła się w filmie Macieja Ślesickiego z 1997 roku. Mająca wówczas 16 lat aktorka zagrała rolę córki mafioza, która wdała się w romans ze swoim ochroniarzem (w tej roli Bogusław Linda). "Sara" szybko zyskała miano kultowego filmu, czyniąc tym samym z nastolatki prawdziwą gwiazdę i gwarantując jej na lata miano jednej z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek.

Agnieszka Włodarczyk pochwaliła się swoim synkiem. Jej fani nie mają wątpliwości. "Skóra zdjęta z mamy"Zobacz więcej

Agnieszka Włodarczyk wystąpiła w "Sarze" przez znienawidzonego ojczyma

Po 25 latach od premiery "Sary", Agnieszka Włodarczyk postanowiła wrócić wspomnieniami do tamtego czasu, zdradzając przy tym przyczyny udziału w filmie Macieja Ślesickiego. Okazuje się, że impuls do zagrania w "Sarze" dał aktorce jej ojczym, który zafundował jej wyjątkowo trudne dzieciństwo. Aktorka wówczas uznała swoją rolę w "Sarze" za szansę na to, aby się uniezależnić oraz żeby po prostu móc się przynajmniej na jakiś czas wyrwać z domu.

Mój ojczym szczerze mnie nienawidził. No cóż, nie wszyscy mają malinowe i beztroskie dzieciństwo… Wracając zatem do tematu Sary, zagrałam, żeby się uwolnić. Mama dała mi wybór, a ja z niego skorzystałam. Pewnie czuła instynktownie, że to będzie lepsze niż zostanie w domu. Że dzięki tej decyzji będę miała w życiu lepiej niż Ona. - napisała Agnieszka Włodarczyk w swoim najnowszym poście na Instagramie.

Aktorka w tym samym wpisie postanowiła także odnieść się do plotek o tym, jakoby miała być ofiarą molestowania na planie "Sary". Wyznała, że nic takiego nie miało miejsca i podczas kręcenia filmu ekipa filmowa otoczyła ją należytą opieką.

A odpowiadając na pytania dotyczące molestowania… Nie czuję, żeby ktokolwiek na planie naruszył moje granice. Byłam traktowana z szacunkiem, a ekipa troszczyła się o mnie jak należy - stwierdziła Agnieszka Włodarczyk.

Z pełnym wpisem Agnieszki Włodarczyk na Instagramie można się zapoznać poniżej:

Zobacz galerię

Tak kiedyś wyglądały gwiazdy seriali, które pozowały w magazynach dla panów. Bardzo się zmieniły?Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×