"Saturday Night Live" odcinek 14. Eko Iza Miko w przedostatnim odcinku SNL Polska! Jak wyszło? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Iza Miko w SNL Polska śmiała się z plotek, mówiących o niej jak o ekoświrusce. Na scenie muzycznej wystąpiła Natalia Przybysz. Co jeszcze działo się w przedostatnim już odcinku programu?

Multimedia

Jestem weganką i rozmawiam z warzywami. No ale w jaki inny sposób mam poznać chłopaka? Ustalmy, która z Was nigdy nie była podrywana przez buraka? – śmiała się na scenie SNL Polska Iza Miko. To nie jedyne nawiązanie do przypisywanych jej cech szalonej ekoaktywistki, jakie pojawiło się w programie. Aktorka wystąpiła również jako doktor Kadziewicz – niekonwencjonalna ginEKOlożka. Jednak prawdziwie hollywoodzka rola czekała na Izę u boku Kamila Prubana w skeczu opowiadającym o pierwszym razie agenta 007.

W odcinku nie zabrakło też wartości edukacyjnej – w ogłoszeniu społecznym #PIŁEŚ?NIEPISZ!!! aktorzy przed kamerą opowiadali o swoich doświadczeniach związanych z pisaniem po pijaku. Widzów niezmiennie bawiło również wyraźne odniesienie do aktualnej sytuacji politycznej i wystąpienia Jarosława Kaczyńskiego z okazji 95. miesięcznicy.

Piotr Gąsowski w reklamie czystego koksu w SNL Polska! Co jeszcze? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Głośnym śmiechem nagrodzony został też skecz Niedziela bez handlu, ukazujący jak wyglądać może życie rodzinne przeciętnego Kowalskiego odkąd obowiązuje nowa ustawa.

FILMhttps://youtu.be/lE02y42944M

W cotygodniowym podsumowaniu wydarzeń - Weekend Update - gościem specjalnym Laury Breszki i Kamila Prubana był „Radosław Majdan”, który w znanym wyłącznie sobie języku opowiadał o swoich przeżyciach w programie Iron Majdan. Celebryta zdradził wiele pikantnych szczegółów zza kulis głośnej produkcji.

Zobacz galerię

Na scenie muzycznej programu wystąpiła Natalia Przybysz. Piosenkarka wykonała hitowe utwory Dzieci malarzy i Światło nocne pochodzące z najnowszej płyty o tym samym tytule. Cały odcinek z udziałem Izy Miko i Natalii Przybysz można obejrzeć już na www.showmax.com. Dla nowych użytkowników pierwsze 14 dni jest za darmo.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×