"Saturday Night Live" odcinek 2. Michał Piróg i Julia Marcell na żywo w programie! [WIDEO+ZDJĘCIA]

W 2. odcinku SNL Polska w roli prowadzącego odcinek zobaczymy Michała Piróga – jednego z najsłynniejszych tancerzy, choreografów i postaci medialnych w Polsce. Gwiazdą muzyczną odcinka będzie wszechstronnie utalentowana artystka – Julia Marcell, która zagra dwa utwory.

Multimedia

SNL Polska - odcinek 2. w sobotę, 9.12.2017 o godz. 21:00 w showmax.com!

Od tygodnia SNL Polska jest na ustach wielu! Skecze z udziałem obsady i prowadzącego poprzedniego odcinka – Piotra Adamczyka, takie jak „Milion w narodzie” czy reklama leku ASAP na dotrzymanie „dedlajnów” w pracy, spotkały się z ogromnym zainteresowaniem widzów. Zobaczyć je można na oficjalnym kanale https://www.youtube.com/SNLPolska. Teraz czas na nowe skecze i parodie, które ponownie mają szanse rozbawić publiczność do łez. W nowym odcinku prowadzącym będzie Michał Piróg, który razem z obsadą SNL Polska, zaprezentuje się w odsłonie, o jakiej nie śniło się nawet największym śmiałkom.

Monolog Piotra Adamczyka i występ Darii Zawiałow. Co jeszcze w 1. odcinku? Zobacz więcej

Michał Piróg - tancerz, choreograf, jeden z najsłynniejszych medialnych postaci w Polsce. Sam określa siebie jako „niezbyt wyrośniętego, żydowskiego geja z Kielc”, który zafascynowany teledyskami Madonny postanowił podbić świat. Udało mu się z pewnością podbić świat telewizyjny - na koncie ma prowadzenie takich programów, jak „Top Model”. Był również jurorem w programie „You can dance – po prostu tańcz”. Świetnie poradził sobie też z wyzwaniami, które stawiano uczestnikom programu „Azja Express” - zakwalifikował się do finału. Michał to też aktywista społeczny, zaangażowany w walkę o prawa środowisk LGBT w Polsce.

Julia Marcell - nagrodzona Paszportem „Polityki” polska piosenkarka na stałe mieszkająca w Berlinie. Nie stroni od mieszania gatunków i eksperymentowania: gra na pianinie, gitarze elektrycznej, a w jej muzyce usłyszeć można również instrumenty smyczkowe i elementy elektroniki. Julia śpiewa o dorastaniu, wspomnieniach, często roztaczając melancholijny klimat, choć nie brakuje jej też poczucia humoru.

Po zakończeniu transmisji na YouTube i stronie www.showmax.com odcinek można obejrzeć rejestrując się w serwisie www.showmax.com. Dla nowych użytkowników pierwsze 14 dni jest za darmo.

SNL Polska to lokalna wersja najsłynniejszego programu satyrycznego na świecie, czyli Saturday Night Live, który już od 43 lat powstaje w studiu NBC na Rockefeller Plaza w Nowym Jorku. W stałej obsadzie polskiej edycji znaleźli się: Laura Breszka, Mateusz Grydlik, Monika Babula, Karolina Piechota, Sebastian Stankiewicz, Helena Ganjalyan, Michał Zieliński, Magda Smalara, Michał Meyer, Szymon Mysłakowski i Kamil Pruban.

Zobacz galerię

Aktorzy zapowiadają SNL Polska

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×