"Sędzia Anna Maria Wesołowska" od kulis. Zobacz, jak powstają nowe odcinki hitu sprzed lat! Jakie sprawy trafią na wokandę?

"Sędzia Anna Maria Wesołowska" to jeden z najpopularniejszych seriali paradokumentalnych w Polsce, który na antenie TVN emitowany był w latach 2006-2011. Stacja TTV postanowiła w 2019 roku reaktywować format i już jesienią na jej antenie będziemy mogli oglądać premierowe odcinki. Jakie sprawy trafią na wokandę? Zobaczcie naszą relację z planu serialu "Sędzia Anna Maria Wesołowska".

Multimedia

Ofiary, które domagają się wymierzenia sprawiedliwości kontra oskarżeni, dla których najbliższa przyszłość stoi pod znakiem zapytania. Poruszające mowy końcowe, niespodziewane zwroty akcji i ona – Anna Maria Wesołowska, do której zawsze należy ostatnie słowo. Najbardziej znana sędzia powraca na ekrany po 8 latach przerwy. Program, z którego praktyczną wiedzę o prawie czerpią miliony Polaków doczekał się swojej kontynuacji. Akcja formatu niezmiennie odbywa się na sali sądowej, a na wokandzie znów znajdą się sprawy, którym uważnie przyjrzy się sędzia Anna.

Nie miałam wątpliwości, że ten program wróci, dlatego też trzydzieści parę białych bluzek wisi do dzisiaj w mojej szafie. Ten program musiał wrócić na antenę - powiedziała w rozmowie z nami Anna Maria Wesołowska.

Sala sądowa na ekranie, czyli polskie programy z gatunku court-show [GALERIA]Zobacz więcej

Co zmieni się w nowych odcinkach programu "Sędzia Anna Maria Wesołowska"?

Formuła programu pozostaje bez zmian. W każdym odcinku widzowie będą mogli zapoznać się ze szczegółami rozpatrywanej sprawy, przyjrzeć się przesłuchaniom kluczowych świadków oraz wysłuchać wyroku i jego uzasadnienia. Nie zabraknie również znanych i lubianych z poprzednich sezonów, prokuratorów oraz obrońców. Nowym elementem będzie za to przerwa w rozprawie.

Serial znowu będzie pobudzał widzów do refleksji. W jakich sprawach będzie rozstrzygać tym razem sędzia Anna?

Poruszamy teraz głównie te problemy, które w dniu dzisiejszym spędzają nam sen z oczu. Jest to Internet, jest to wykorzystywanie dzieci na tle seksualnym, jest to rozpad rodziny - tłumaczyła sędzia Anna Maria Wesołowska.

Premiera najnowszej serii „Sędzi Anny Marii Wesołowskiej” na antenie TTV już 2 września. Serial emitowany będzie od poniedziałku do czwartku o godz. 18:00. Poniżej możecie zobaczyć naszą relację z planu nowych odcinków!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Michał (gość)

    Mam nadzieję, że w serialu pojawi się najbardziej charakterystyczny prokurator Artur Łata oraz najbardziej charakterystyczna obrońca Magdalena Wilk. Bez nich serial nie będzie taki sam. Tak w ogóle Andrzej Mękal będzie prokuratorem? Przecież w latach 2006-11 on był obrońcą. Paweł Sobczak generalnie z zawodu jest obrońcą, ale w serialu był prokuratorem. Oby teraz też był, bo jeżeli w serialu Mękal będzie prokuratorem a Sobczak obrońcą to serial dużo straci. Jeszcze więcej straci jeśli Łata nie będzie mógł grać prokuratora, gdyż miał problemy prawne.

    15.08.2019 18:24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×