"Sędzia Anna Maria Wesołowska". Popularny prokurator z serialu TVN ma problemy z prawem. Trafi do więzienia? [ZDJĘCIA]

"Sędzia Anna Maria Wesołowska" to cieszący się popularnością serial paradokumentalny TVN, w którym rozpatrywane były różne sprawy karne. Jednym z serialowych prokuratorów był Artur Ł., były adwokat, który prywatnie jest na bakier z prawem. Czy aktor z serialu TVN trafi wkrótce do więzienia?

Multimedia

Serial "Sędzia Anna Maria Wesołowska" emitowany był na antenie TVN w latach 2006-2011. Paradokumentalna produkcja przyniosła sporą popularność nie tylko odtwórczyni tytułowej roli - Annie Wesołowskiej, ale również pozostałym aktorom. Jednym z nich był wrocławski adwokat Artur Ł., który w serialu kreował postać prokuratora. Jak się teraz okazuje, prywatnie mecenas ma poważne problemy z prawem.

Jak podaje Gazeta Wrocławska Artur Ł. miał przywłaszczyć sobie pieniądze jednej ze swoich klientek. Przyjął również honorarium od klienta w sprawie, w której nic nie zrobił. Mimo zawieszenia prawa do wykonywania zawodu, Artur Ł. przyjmował również kolejne zlecenie, unikając kontaktu ze zleceniodawcami. Mecenas usłyszał wyrok 1,5 roku więzienia w zawieszeniu na trzy lata już w 2016 roku, ale został on zawieszony.

Aktorzy serialu prywatnie. Czy ich życie to amerykański sen ociekający luksusem? [GALERIA] Zobacz więcej

Teraz sprawa powraca, bo adwokat nie oddał swoim klientom należnych pieniędzy oraz unika kontaktu z kuratorem, który został mu przydzielony. Jak podaje Fakt, to właśnie funkcjonariusz publiczny wystąpił do sądu o odwieszenie kary. W piątek (31 sierpnia) wrocławski sąd przychylił się do jego wniosku, ale decyzję ponownie odwołano. Powodem ma być usprawiedliwiona nieobecność Artura Ł. Następne posiedzenie sądu odbędzie się 21 września. Jaki będzie finał tej sprawy?

Zobacz galerię

Czym zaskoczy widzów program "Wesołowska i mediatorzy"?

Źródło: Agencja TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Dagmara (gość)

    To nie mieści się w głowie że i palestra się zeszmaca i są pazerni na pieniądze mimo że tak dużo zarabiają nie mieści się w głowie .

    05.09.2018 21:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×