"Seks w wielkim mieście". Caitlyn Jenner wystąpi w nowych odcinkach? Kogo zagra w "And Just Like That…"?

Informacja o tym, że "Seks w wielkim mieście" powróci z nowymi odcinkami zelektryzowała świat telewizji. Wiadomo, że twórcy chcą, aby pojawiły się w nich nowe twarze. Jedną z nich może być Caitlyn Jenne. Kogo zagra w "And Just Like That…"?

Multimedia

Caitlyn Jenner w kontynuacji "Seksu w wielkim mieście"?

Niedawno okazało się, że serial "Seks w wielkim mieście" doczeka się 10 nowych odcinków. W obsadzie zabraknie jednak Kim Cattrall, która wcielała się w Samanthę Jones. Producenci chcieliby, aby na ekranie pojawiły się nowe twarze.

Nowy sezon bez Kim Cattrall w roli Samanthy. Co stanie się z ulubienicą widzów?Zobacz więcej

Mówi się, że w produkcji może zagrać 71-letnia Caitlyn Jenner. "Caitlyn jest w mediach od 50 lat. Jest idealna do pojawienia się w serialu" - zdradził zagraniczny informator. Za jej obecnością przemawia też fakt, iż twórcy "Seksu w wielkim mieście" wielokrotnie oskarżani byli o zbytnią jednolitość pod względem rasy i orientacji seksualnej bohaterów. Transpłciowa Jenner najbardziej znana jest ze swoich sportowych osiągnięć i bycia upokarzaną przez swych najbliższych w show "Keeping up with the Kardashians", ale zagrał też w kilku filmach, m.in. "Can't Stop the Music.".

Produkcja ma ruszyć już wiosną tego roku. Nowa odsłona "Seksu w wielkim mieście" ma pokazać, jak przyjaciółki: Carrie (Sarah Jessica Parker), Miranda (Cynthia Nixon) oraz Charlotte (Kristin Davis) radzą sobie po 50. roku życia.

Kultowy serial HBO ma już 22 lata! Jak zmieniły się aktorki z "Sex and the city"?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×