"Selekcja: Odwrócony". Łukasz Garlicki i Michał Mrozek w filmie autorów "Sprawiedliwi - Wydział kryminalny". Kiedy premiera? [DUŻO ZDJĘĆ]

Łukasz Garlicki i - znany z hitu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” - Michał Mrozek wystąpią w jednych z głównych ról w nowym filmie fabularnym twórców przebojowych seriali Czwórki zatytułowanym „Selekcja: Odwrócony”. Sprawdźcie, kiedy premiera!

Multimedia

"SELEKCJA: ODWRÓCONY" - PREMIERA W NIEDZIELĘ, 30 WRZEŚNIA, O GODZINIE 20:00 NA ANTENIE TV4

W filmie akcji - osnutym wokół tajnej operacji agenta rozpracowującego niebezpieczną grupę przestępczą powiązaną z wpływowymi politykami - zobaczymy rozwinięcie niektórych wątków z emitowanej tydzień wcześniej „Selekcji”. Łukasz Garlicki gra tu bezwzględnego gangstera Maksyma, a Michał Mrozek - jedną z ulubionych postaci ze „Sprawiedliwych…” – policjanta z wydziału kryminalnego Kubę Walczaka, który wpada na trop powiązań przestępców.

Z Odry zostają wyłowione zwłoki nieznanego mężczyzny. Precyzyjny strzał w głowę oraz ciało obciążone kamieniami wskazują, że padł ofiarą mafijnych porachunków. Co gorsza, denat miał związek z lokalnymi strukturami partyjnymi. Sprawę prowadzi Kuba Walczak z wrocławskiego wydziału kryminalnego. Natychmiast orientuje się, że jego śledztwo łączy się z operacją jego znajomej, Marii Zachary, oficer wrocławskiej delegatury CBŚP.

Bohaterowie "Policjantek i policjantów", "Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny" i "Pierwszej miłości" razem w akcji! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zachara oraz jej działający pod przykryciem agent, Bury, rozpracowywali grupę przestępczą pod kierownictwem Barbary Radwaniec, której prawą ręką jest gangster Maksym. Ilość zebranego materiału operacyjnego jest tak duża, że tylko kwestią czasu było, kiedy przestępcy zostaną zatrzymani. Co mogło pójść nie tak?

Historia opowiedziana w filmie ukazuje dobro mieszające się ze złem oraz uczciwość i przyjaźń policjantów, którzy płacą najwyższą cenę za swoje poświęcenie. A wszystko to okazuje się niewystarczające, gdy w grę wchodzą związki świata przestępczego z ludźmi na najwyższych szczeblach władzy. Policjanci w tajnych misjach, prostytutki, wielkie pieniądze i lista haków na lokalnych biznesmenów to motywy, które przewijają się w tej trzymającej w napięciu opowieści.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • kinomaniak (gość)

    jprdle. Już bardziej nie mogli łopatoligicznie wciskać w łby lemingozy, że piją do PiS-u. Nie żebym kochał obecną władzę, ale kuźwa tego typu zakulisowe działania partii politycznych to raczej można przypisać poprzednim dzierżycielom władzy, począwszy od '89 roku. I w ten sposób całkiem fajny pomysł na film (bo i gra głownych bohaterów drewniana, jak szczapy brzozy do kominka) roztrzaskał się o polityczne (i to jeszcze wyimaginowane, bez odniesienia do ewentualnych faktów) antypatie twórców. Żałosne. Niedługo

    02.10.2018 13:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×