Serial "Błękitny patrol" we wrześniu na kanale CBS Action

"Błękitny patrol" to prawdziwa gratka dla wielbicieli "Słonecznego patrolu". Akcja tego amerykańskiego serialu również rozgrywa się na słonecznych plażach Kalifornii. W kolejnym sezonie nie zabraknie trzymających w napięciu pościgów na malowniczych plażach. Atrybutem policjantów nie są jednak szybkie samochody w stylu Jamesa Bonda, a… rowery. W czwartym sezonie fabuła serialu skoncentruje się wokół wątków kryminalnych, dla których tło stanowić będą prywatne perypetie członków zespołu.

Multimedia

Fani "Błękitnego patrolu" mogli być zaskoczeni nagłym zwrotem akcji, gdy pod koniec trzeciej serii z serialem pożegnała się dwójka głównych bohaterów. 4. sezon przyniesie jednak nowe emocje, między innymi za sprawą czwórki bohaterów rozpoczynających swoją karierę w błękitnych szeregach. Dowództwo nad rowerowym patrolem przejmie T.C. Callaway. W życiu prywatnym bohatera także nastąpią zmiany. Mężczyzna ożeni się z Chris Kelly. Pierwszym zadaniem młodych rekrutów jest dyskretne zbadanie sprawy profesora college’u, wykładowcy chemii, który po kryjomu produkuje metamfetaminę. W biznes zaangażowani są także jego córka i rowerzyści, odpowiedzialni za dystrybucję narkotyków. Cory zostanie awansowana na stopień sierżanta, co będzie oznaczało konieczność wydawania poleceń swojej najlepszej przyjaciółce – Chris. Kobieta w tym samym czasie dowie się również, że jest w ciąży… Jak Doug zareaguje na tę wiadomość?

Policjanci będą się także starali rozwikłać tajemnicę morderstw w kobiecym więzieniu. Podobnie jak co roku, ekipa będzie miała również na oku studentów, którzy urządzają proces rekrutacji do braterstwa nie zważając na obowiązujące prawo. W jednym z odcinków powróci również postać skorumpowanego detektywa Perry’ego Marcusa, który posłuży się grupą nastolatków, by ująć dilera narkotyków.

CBS Action zaprasza na serial "Błękitny patrol" od 18 września, w dni powszednie o godz. 17:00, powtórki następnego dnia o godz. 10:00.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×