Serial "Forever" od 3 kwietnia w AXN

Nowa produkcja kryminalna z wątkami science fiction w tle, serial "Forever", to kolejna fabularna propozycja kanału AXN na wiosnę. Premiera serialu Forever już 3 kwietnia o godz. 21:00 na kanale AXN.

Multimedia

Porównywany do takich telewizyjnych hitów jak "Elementary", "Dr House" czy "Castle", serial już na początku kwietnia pojawi się na antenie stacji. Premierowy odcinek AXN wyemituje 3 kwietnia w piątek o godz. 21:00.

Serial Forever to historia obdarzonego niezwykłą inteligencją i zdolnością dedukcji koronera sądowego, który próbuje odkryć tajemnicę swojej nieśmiertelności. Dr Henry Morgan (w tej roli Ioan Gruffudd) pracuje w nowojorskim zakładzie medycyny sądowej. Wraz ze swoim asystentem Lucasem Wahlem (Joel David Moore) oraz detektyw Jo Martinez (Alana De La Garza) zajmuje się wyjaśnianiem przyczyn śmierci ofiar brutalnych przestępstw. Rozwiązując kolejne sprawy, Morgan odzyskuje częściowo pamięć i stopniowo zaczyna odkrywać historię swoich poprzednich wcieleń. Dzięki temu dowiaduje się, że po raz pierwszy umarł w 1814 roku, pod koniec XIX w. brał udział w poszukiwaniach słynnego Kuby Rozpruwacza, a w ubiegłym stuleciu walczył w II wojnie światowej. Mimo aury tajemniczości, która go otacza, nikt ze współpracowników doktora nie domyśla się prawdziwej przyczyny jego niezwykłych zdolności. Jedynym, który zna niektóre fakty z przeszłości Morgana, jest jego adoptowany syn Abe (Judd Hirsch).

Rozbudowane przebłyski i wspomnienia głównego bohatera sprawiają, że fabuła Forever składa się z dwóch uzupełniających się narracji. Dzięki temu zabiegowi twórcy serialu sukcesywnie odsłaniają przeszłe życie doktora. Czy Morganowi uda się w końcu odkryć tajemnicę swej nieśmiertelności? O tym widzowie będą mogli się przekonać oglądając pierwszy sezon serialu na kanale AXN.

Premiera serialu Forever w piątek 3 kwietnia o godz. 21:00 w AXN. Kolejne odcinki serialu w każdy piątek o 21:00 w AXN.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×