Serial "Lekarze" emitowany w USA!

Od 14-go maja serial „Lekarze” jest emitowany w amerykańskiej stacji V-me! To telewizja skierowana hiszpańskojęzycznej widowni mieszkającej na terenie Stanów Zjednoczonych. „Lekarze” („Médicos”) będą emitowani z dubbingiem w języku hiszpańskim!

Multimedia

W tym roku TVN sprzedał prawa do emisji „Lekarzy” hiszpańskojęzycznej stacji V-me. Serial będzie emitowany z hiszpańskim dubbingiem w czwartkowe wieczory.

  • Patrzenie na znane kadry oraz postaci z „Lekarzy”, które przemawiają w innym języku to tyleż zaskakujące, co miłe wrażenia – mówi producentka Dorota Chamczyk. - Fakt, że docieramy z naszym serialem do widowni w Ameryce cieszy niezmiernie. Mam nadzieję, że po emisji pierwszego sezonu przyjdzie kolej na następne, w których po hiszpańsku Maks wyzna miłość Alicji.

„Lekarze” to serial medyczny w gwiazdorskiej obsadzie, oparty na oryginalnym polskim scenariuszu. Był zrealizowany i wyprodukowany przez TVN. Opowiada o losach chirurgów jednego z toruńskich szpitali. W serialowych „Lekarzy” wcielili się najpopularniejsi aktorzy srebrnego ekranu: Magdalena Różczka, Paweł Małaszyński, Danuta Stenka, Katarzyna Bujakiewicz, Olga Bołądź czy Borys Szyc, a gościnnie zagrały takie sławy jak Ignacy Gogolewski czy Daniel Olbrychski.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×