Serial "To nie koniec świata 2" od czwartu 6 marca w Polsacie!

Pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu "To nie koniec świata" zostanie wyemitowany w czwartek 6 marca w Polsacie!

Multimedia

Serial "To nie koniec świata" w wiosennej ramówce Polsatu nie będzie emitowany tak jak do tej pory w niedziele o 22, lecz w czwartkowe wieczory. Pierwszy odcinek zostanie pokazany 6 marca. CZYTAJ TAKŻE: ROZPOCZĘŁY SIĘ ZDJĘCIA DO SERIALU "TO NIE KONIEC ŚWIATA 2" DLACZEGO KRYSTIAN WIECZOREK PRZYJĄŁ ROLĘ PAWŁA W "TO NIE KONIEC ŚWIATA"?

Producenci serialu bardzo pilnie strzegą tajemnic scenariusza, dlatego nie są znane szczegóły fabuły drugiego sezonu. Pewne wskazówki, co będzie się działo, dali fanom "To nie koniec świata" odtwórcy głównych ról - Karolina Gorczyca i Krystian Wieczorek.

- Teraz dopiero zaczną się prawdziwe konflikty i dylematy. Do akcji wkroczą inne postacie, które zaczną absorbować Pawła i Ankę. Ich wielka miłość zostanie wystawiona na próbę. Pojawi się niepewność, czy to właśnie ta jedna jedyna? W komediach romantycznych akcja kończy się zazwyczaj pocałunkiem w deszczu. My pokazujemy to, co jest po tym pięknym pocałunku, czyli prawdziwe życie - zdradził w rozmowie z serwisem SuperSeriale.pl serialowy Paweł.

CZYTAJ TAKŻE: KATARZYNA ZIELIŃSKA W "TO NIE KONIEC ŚWIATA" KRYSTIAN WIECZOREK: U KOBIET PODOBA MI SIĘ URODA NIEOCZYWISTA!

Karolina Gorczyca podzieliła się również informacjami na temat losów serialowej Anki, która pod koniec pierwszego sezonu uległa wypadkowi.

- Po wypadku Anka trafiła do szpitala. Przeszła leczenie i rehabilitację kręgosłupa. W szpitalu spędziła kilka miesięcy, zaprzyjaźniła się z chirurgiem, który uratował jej życie i pomógł w rehabilitacji. To nowa postać, którą gra Piotr Stramowski. Ta znajomość wniesie do związku Anki i Pawła dodatkową dawkę emocji - zdradziła aktorka.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×