Seriale na wakacje 2019. Netflix, HBO GO i telewizja szykują gorące hity! Które seriale warto obejrzeć latem?

Najlepsze seriale na wakacje 2019! Przedstawiamy listę najciekawszych seriali, które pomogą przetrwać sezon ogórkowy w telewizji. Zarówno serwisy VOD, jak i telewizja szykują dla Was sporo nowości!

Multimedia

Seriale na wakacje 2019 - co obejrzeć latem?

Sezon ogórkowy nie dotyczy seriali! Netflix, HBO, a także inne serwisy zadbały o to, żeby ich widzowie nie nudzili się w gorące dni i nawet latem mogli znaleźć gorące serialowe nowości. Wśród seriali na wakacje 2019 będzie mieli do dyspozycji zarówno nowe sezony znanych produkcji, jak i zupełne nowości.

Tych seriali animowanych nie należy pokazywać dzieciom! Który najlepszy?Zobacz więcej

Seriale na wakacje 2019 - Netflix i HBO GO

Netflix dla swoich fanów przygotował m. in. nowe sezony takich seriali jak "Stranger Things", "Black mirror" czy "Dom z papieru", a także zupełne nowości, czyli przykładowo serial "Opowieści z San Francisco". Na HBO GO pojawią się natomiast nowe sezony takich hitów jak "Opowieść podręcznej", "Wielkie kłamstewka" i "Legion". Warto zwrócić uwagę także na polski serial "Zasada przyjemności", który już w czerwcu będzie miał premierę na Canal+.

"Czarnobyl" lepszy od "Gry o tron"! Tak ocenili internauci! [TOP20]Zobacz więcej

W nadchodzących miesiącach pojawi się wiele premier, ale letni czas to też dobra okazja, żeby nadrobić serialowe zaległości albo odświeżyć sobie ulubione produkcje lub nadrobić poprzednie sezony seriali, których nowe odsłony pojawią się w 2019 roku.

W naszym zestawieniu uwzględniliśmy jednak wyłącznie nowe produkcje i te, które latem doczekają się kontynuacji! Sprawdźcie koniecznie naszą galerię, aby dowiedzieć się więcej o serialach na wakacje 2019!

Zobacz galerię

IKEA odtworzyła kultowe wnętrza z seriali! Jak wyszło?Zobacz więcej

Najlepsze seriale zagraniczne według gwiazd

Komentarze

Skomentuj
  • Leon (gość)

    netflixowy poziom, po kilku seriach tamze, zasade przyjemnosci ogladalem z zaciekawieniem i przyznaje, od pierwszego odcinka mnie wkrecil.. z kazdym kolejnym bylo coraz lepiej. final- swietny, czekamy na wiecej takich produkcji

    16.07.2019 11:07
  • Jack (gość)

    nie ciekawi Was sam tytuł? Mnie bardzo...

    16.06.2019 12:36
  • Anja (gość)

    Nie ukrywam, że byłam uprzedzona, jak zawsze do polskich seriali, ale "it grows on you" :). Bardzo jestem ciekawa co będzie dalej. Fajna lokalizacja w Odessie. Mam nadzieję, że pokażą jej więcej :)

    14.06.2019 19:49
  • Wiki (gość)

    Obejrzałam dwa pierwsze odcinki „Zasady przyjemności” i powiem szczerze, że jest bardzo dobrze. Fabuła, intryga, fakt, że mamy trzy zbrodnie w trzech państwach, ale jedno śledztwo to jest coś zupełnie nowego czego do tej pory jeszcze nie było. Aktorsko bardzo dobrze. Serial zrobiony z rozmachem i ma klimat!

    13.06.2019 13:24
  • Alicja (gość)

    Obejrzałam 2 pierwsze odcinki serialu i uważam ,że to całkiem przyzwoita zagadka kryminalna.Obsada dobra,młodzi aktorzy nie grają jak wyrzeźbieni z drewna.

    13.06.2019 10:26
  • Kaśka (gość)

    Już tytuł brzmi dobrze.. "Zasada przyjemności". Z przyjemnością spędzę wakacje z tym serialem :)

    12.06.2019 23:16
  • Zasada przyjemnosci... (gość)

    Ten serial zapowiada się naprawdę ciekawie, chcialo by sie powiediec, ze przyjemnie, ale nie ejst to wlasciwe slowo dla tej produkcji ;) . Jedno śledztwo, trzy miasta – trzy zabójstwa, a do tego plejada polskich i międzynarodowych aktorów. Idealna pozycja dla miłośników seriali kryminalnych – czyli dla mnie

    10.06.2019 11:10
  • Ola (gość)

    W te wakacje stawiam zdecydowanie na „Dom z papieru” oraz „Zasadę przyjemności” :D Oglądałam wczoraj pierwsze odcinki i serial zapowiada się naprawdę bardzo interesująco. Na „Dom z papieru” niestety muszę poczekać do lipca ;(

    10.06.2019 10:21
  • Sylwia (gość)

    Polski serial kryminalny, czyli wspomniana zasada przyjemności, zaintrygował mnie najbardziej. Może dlatego, że większość tytułów kojarzyłam z rozmów ze znajomymi. A tu nagrywamy taką perełkę (przynajmniej mam nadzieję, że zapowiedzi faktycznie oddają jej klimat) i pierwszy raz o niej czytam. Chętnie obejrzę.

    08.06.2019 18:12
  • Magdalena (gość)

    Czarnobyl już widziałam i jest po prostu genialny, naprawdę wgniata w fotel. A z polskich produkcji bardzo czekam na Zasadę przyjemności w Canal+, bo obsada bardzo dobra i fabuła wydaje się być mocno nieoczywista. Taki serial, który bardziej niż serial przypomina po prostu dobry film fabularny. Polacy kręcą coraz lepiej :)

    07.06.2019 17:44
  • Kiczi (gość)

    Black Mirror trochę mnie zawiodło, tzn pierwszy odcinek bardzo dobry, ale 2 już strasznie słaby. Z kolei z wielką niecierpliwością czekam oczywiście na "Wielkie kłamstewka" i chętnie obczaję tą "Zasadę przyjemności". Mam nadzieję, że na polskim podwórku powstało znowu coś godnego uwagi.

    07.06.2019 13:39