Seriale podobne do "Bridgertonowie" na Netflix, HBO GO i nie tylko. Te produkcje warto obejrzeć w oczekiwaniu na nowy sezon!

Seriale podobne do "Bridgertonowie" - na Netflix, HBO GO i innych platformach streamingowych nie brakuje produkcji w klimacie popularnych "Bridgertonów". Wybraliśmy najlepsze z nich. Oto produkcje, które warto obejrzeć w oczekiwaniu na nowy sezon serialu "Bridgertonowie"!

Multimedia

Seriale podobne do "Bridgertonowie". Co obejrzeć w podobnym klimacie?

Kto by się spodziewał, że "Bridgertonowie" staną się takim hitem Netfliksa. Serialowy romans o skandalach związanych z życiem uczuciowym elity Londynu w epoce regencji okazał się bardzo dobry i porwał miliony widzów na całym świecie. Historia uroczej Daphne Bridgerton i jej rodzeństwa wplątanych w dworskie intrygi, a także cała serialowa otoczka, klimat bali i rautów czy błyskotliwe komentarze tajemniczej Lady Whistledown są kluczem do sukcesu tej produkcji.

Dobre wieści dla fanów serialu! Co planuje Netflix? Zobacz więcej

Nic więc dziwnego, że wielu widzów szuka teraz seriali, które choć w pewnym stopniu są podobne do "Bridgertonów". Książkowy pierwowzór jest naprawdę obszerny i być może Netflix zdecyduje się opowiedzieć historię całego rodzeństwa Bridgertonów, ale zanim to nastąpi warto sprawdzić, co w podobnym klimacie jest już dostępne na streamingowym rynku.

Seriale podobne do "Bridgertonowie" na Netflix

  • "Outlander"
  • "The Crown"
  • "Bazar de la Charité"

Freddie Stroma to nie tylko książę Fryderyk z serialu Netfliksa. Grał też w "Harrym Potterze" i "Grze o tron"Zobacz więcej

Seriale podobne do "Bridgertonowie" na HBO GO

  • "Wielka"
  • "Wiktoria"
  • "Targowisko próżności"

To tylko niektóre z seriali w klimacie hitu Netfliksa. W galerii dowiesz się, jakie seriale podobne do "Bridgertonowie" uznaliśmy za najlepsze. Podpowiadamy, co warto obejrzeć w oczekiwaniu na kolejny sezon, który — jak już wiadomo — będzie koncertował się na losach Anthony’ego Bridgertona.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×